Αμαρτίες

Ενώ εμείς ξέρεις ξεκινήσαμε ακούγοντας Beatles τότε, στα sixties, στο κολλέγιο. :stuck_out_tongue:

Σοβαρά τώρα, δεν έχει να κάνει με το ξεκίνημα. Δεν ξέρω με τι έχει να κάνει βέβαια, γενικά, είναι μεγάλο θέμα οι μουσικές προτιμήσεις… Το συζητάμε άλλη φορά αν είναι.

Θα φαω αρκετο κραξιμο, αλλα δε γαμεις, γι’ αυτο το ανοιξα. :smiley:

Λοιπον, δεν εχω ουτε ενα αυθεντικο CD. :tomato:

Ειναι ωραια φαση τα δισκια κι οταν τελειωσω το σχολειο και αρχισω να βγαζω δικα μου φραγκα, ισως ξεκινησω.

Για την ωρα να μενω νηστικος ή να κανω οικονομιες για να πλουτισουν με τα λεφτα της μανας μου και του πατερα μου ζαμπλουτα 50χρονα χουφταλα, δεν παιζει. :smiley:

Για κατι που δεν μπορω να αποκτησω αλλιως θα το κανω, οπως περσι που μετα τα Χριστουγεννα και μετα δεν 'ξαναφαγα σχολειο για την αγια 28η Μαιου.

Και προλαβαινοντας καποιους, γιατι θυμαμαι τι ειχε γινει που ειχα αναφερει κατι παρομοιο, ναι, δεν αγαπαω τη μουσικη που ακουω.

Bασικα η μονη αμαρτια σου ειναι που με ενα ‘‘επισης’’, θεωρεις οτι το να μην εχεις ασχοληθει με Deep Purple ειναι το ιδιο με το να μην εχεις ασχοληθει με τους αλλους δυο που αναφερεις. :!:

Γιατί να φας κράξιμο. Καλά κάνεις.

Πακετάρω τα πράγματά μου ήδη.

Same here iron _aris… το μονο αυθεντικο cd που χω αγορασει ποτε ηταν ενα best οφ των scorpions στην τριτη γυμνασιου , το οποιο καπου το εχω χασει, και μετα εχω το dirty deeds των ac/dc το οποιο το ειχα παρει για δωρο και τελικα εμεινε σε μενα :stuck_out_tongue:

βεβαια τα albums τα χω ολα τελεια ταξινομημενα, id3 tags , artwork , κατα χρονολογικη σειρα κτλπα…και δεν εχω κανενα προβλημα

καποτε θα τα αγορασω σε cd τα albums που χω , αλλα αφου αρχισω να βγαζω δικα μου λεφτα…προς το παρον προτιμω να μαζευω λεφτα για καμια καυλα κιθαρα…

δεν το θεωρω αμαρτια απλα μιας και το ανεφερες το ειπα κι εγω:)

Aυτο το κανω κι εγω.

You can call us …επιδοξους αγοραστες σιντι. :lol:

ΔΕΝ έχω δει Metallica και Motorhead. Δε μετανιώνω, για τους πρώτους.
Δεν πήγα στους Maiden το 88. Μετάνιωσα πικρά.
ΧΑΡΙΣΑ το βινύλιο του Images and words. Shoot me.
ΔΕΝ μου αρέσουν οι Pink Floyd. Nevermind.

Δεν πηγα να δω Tool live.
Σιχαινομαι τον Halford και ποτε δε μου αρεσε η φωνη του.
Εχω ψαχτει απο πολυ λιγο εως καθολου με Nirvana.

Εχω και αλλες αλλα δε μου’ρχονται. Λογικα θα γινει update

Well, haha γαμάτο θρεντ!
Λοιπόν, δεν μου αρέσουν οι Μοτορχεντ. Και οι Μεγκαντεθ. Έχω κλέψει ένα βινύλιο των Beatles απο πατερα φίλου μου. :stuck_out_tongue:

Και νομιζα πως ημουν μονος. Δεν την παλευω με την καμια με αυτους πλην 1/2 κομματιων.

Δεν εχω ακουσει stones ουτε beatles εκτος απο μεμονωμενα κομματια.

Απο floyd εχω ακουσει μονο το dark side of the moon (κατι που θα αλλαξει λιαν συντομως).

A! Kαι οι Slayer δεν μου αρέσουν! :stuck_out_tongue: Απεχθανομαι και βαριεμαι πολύ τον Ιωαννιδη ε! [-X

βαριέμαι τους sabbath :roll:

και εγω βαριεμαι σαμπαθ,και δεν μου αρεσουν pink floyd,rolling stones…r

Δε διαβασες το πρωτο ποστ ετσι;;; :smiley:

Καλα κανεις και το μετανιωνεις αχρηστο πλασμα της κοινωνιας, που μπορουσες να πας και δεν πηγες.

Κατα τα αλλα, ελα να μαζευομαστε πολλοι οι αντι-Motorhead. :lol:

Περα απο την πλακα γουσταρω πολυ Λεμμυ, κι αν ολα τους τα τραγουδια ηταν σαν το Orgasmatron θα 'ταν favourite. :stuck_out_tongue:

όχι όχι τους motorhead ιερόσυλοι :lightsabre:

α ναι…δεν παω και μοτορχεντ

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤ:):!:
Motorhead…Αγία Τριάδα:):!:

Λοιπον, σημερα 1/1/2010, εγω ο iron_aris εχω να κανω την εξης δηλωση:

Τhey are the future, baby, used to be the past
They are Motörhead and they don’t have no class…

THEY ARE MOTORHEAD, BORN TO KICK MY ASS. :oops:

εδιτ: καποιος ας το σβησει …στις κωλοτουμπες πηγαινε.