ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΣ!

Βασικά τρίτη πάω ακόμα! :roll: Στο κολλέγιο (Ψυχικό) . Δεν θα’λεγα ότι ταιριάζω πολύ με το γενικό κλίμα εκεί πέρα, αλλά υπάρχουν μερικά straight παιδιά. Αυτό προσπαθώ να πω κι εγώ στους γονείς μου αγαπητέ ΜΑΖESTIX αλλά Πολυτεχνείο και πάλι Πολυτεχνείο!!! Η καθηγήτριά μου λέει πως έχω τα φόντα (βέβαια, με 3-4 ώρες μελέτη ημερησίως, τενοντίτιδα και σονάτες του Μότσαρτ αυτό έλειπε!) :? Εσύ; Ηλικία, ενδιαφέροντα, περιοχή; :smiley:

Α, τη μία τα μαλλιά μου είναι πολύ μακριά γιατί είναι μέχρι τη μέση, την άλλη τα φρύδια μου είναι λεπτά (μια χαρά είναι βασικά, τώρα τι βρήκαν;) και γενικώς ότι θυμούνται χαίρονται! Για τους γονείς μου μιλάω κυρίες και κύριοι, οι οποίοι απ’το πρωί έχουν issues όπως λένε και οι KORN. Περιθωριακή με ανεβάζουν, λέτσο με κατεβάζουν! Έλεος πια! Ας με λυπηθεί κάποιος!!! :evil: !!! :cry: !!! :evil: !!! :cry: !!!

Υπάρχει πάντοτε η αυτοκτονία. Δες το ως συνεισφορά στην κοινωνία και το φόρουμ.

Αστο κορίτσι ήσυχο ρε unholy.Ε ρε τυχεροί αθηναίοι…

Να είχες και ένα Messenger!

Σ’ευχαριστώ για την υποστήριξη ιππότη-Satriani :oops: . Νομίζω ότι κάτι είπαμε πριν unholy! :x

__Ν’ αγαπάς και να σέβεσαι τους γονείς σου, αλλά μην ξεχνάς ότι κι αυτοί είναι άνθρωποι… Οχι με την καλή, με την κακιά έννοια. Κι αυτοί σφάλουν. Εχε πίστη στον εαυτό σου και στη γνώμη σου (αρκεί να μην βασίζεται μόνο στο ένστικτο -που είναι σημαντικό!- αλλά να είναι και προϊόν ώριμης σκέψης), γιατί η ζωή είναι δικιά σου και μόνο. Δε θα τη ζήσει κανείς για σένα, οι επιλογές σου θα σε συντροφεύουν για πάντα… 8)

__Οπότε, γράψτους και λίγο. Δε το λέω με κακή διάθεση, νομίζω πως καταλαβαίνεις. Βέβαια, μην παραμελήσεις τα μαθήματά σου (γιατί στο κωλοχώρι που ζούμε…) και μη σνομπάρεις το πολυτεχνείο! Μίλησέ τους ξεκάθαρα, πες τους ότι για χατίρι τους ΔΕ θα παρατήσεις τα μαθήματά σου, αλλά δώσε τους να καταλάβουν τι πραγματικά θέλεις στη ζωή σου για να είσαι ευτυχισμένη. :wink:

Υ.Γ. Οσο για την εμφάνιση, μη μασάς καθόλου, είσαι μια χαρά κούκλα. Δε το ξέραμε ότι έπρεπε να μοιάσεις εσύ τις bimbo ή σούπερ στιλιζαρισμένες συμμαθήτριές σου του Κολεγίου ή εγώ τα πέραν του δέοντος κυριλέ και trendy αγοράκια του Αρσακείου για να είμαστε μια χαρά άνθρωποι… :stuck_out_tongue: Αστα, αν και μάλλον ΔΕ μπορεί να μαντέψει κανείς τις μουσικές μου προτιμήσεις απο τον τρόπο που ντύνομαι, με τον πατέρα μου κάθε λίγο και λιγάκι (όχι δε μαλώνουμε, πια δε μπορεί να μου πει και πολλά -πιο πολύ συμβουλευτικά τα αναφέρει), πιάνουμε τη συζήτηση για τα μαλλιά μου και μέχρι “πού θα φτάσουν πια”… χιχι… :smiley: πολύ γέλιο -ΜΗ δίνει παραπάνω βάση και μη χολοσκάς γι’ αυτά. Εξήγησέ τους (γιατί, άσχετα αν το κάνουν εσφαλμένα, για το καλό σου ανησυχούν), ότι δεν αισθάνεσαι περιθωριακή, ότι αρέσεις στα αγόρια γενικά και ΔΕΝ έχεις ψυχολογικά απωθημένα -αισθάνεσαι άνετα με την εμφάνισή σου και ο τρόπος που ντύνεσαι δε σου δημιουργεί τα προβλήματα που φαντάζονται… “οι εποχές αλλάζουν” όπως λέω και στον πατέρα μου…

Shadowcaster θελεις να γινεις πατερας μου ? :oops:

Μarster ποσταρε φωτογραφια

Unholy σταματα να γινεσαι gay το ξερουμε ολοι πλεον

Σημερα θα γαμησουμε τους Γερμανους και ο νεος υμνος της εθνικης θα ειναι το Have A Nice Day , ετσι για να την σπασουμε στον Τελη.

Γμτ πρεπει να παρω τσιγαρα ξεμεινα παλι … κριμα να μην εχουν και τα ψιλικατζιδικα delivery :frowning:

Shadowcaster θες να υιοθετήσεις εμένα και τον Angel in black? :stuck_out_tongue:

__ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! Angel in Black αφιερώνεις! :smiley: 8) Μόνο τρέχα ΤΩΡΑ να πάρεις τσιγάρα γιατί θα χάσεις την αρχή του αγώνα, κι έτσι όπως το προβλέπω (ΑΝ δεν μας διαλύσει ο κύριος “Ντερέκι” Νοβίνσκι), ο αγώνας θα είναι θρίλλερ πάλι! Τέτοια αγωνία χωρίς τσιγάρο; Θα φρίξεις! :smiley:

Shadowcaster τσέκαρε τα πμ σου! Εμένα δε θα με υιοθετήσεις;

Εγώ θα κάνω μπάνιο με την υσηχία μου και θα προλάβω τον αγώνα στο ημίχρονο
ΑΕΛάρα rulz!

(ο μπαμπαShadowcaster λέει)

“Βρε τρέχτε φέρτε μου τώρα μια κρύα μπύρα ρε μαλακισμένα και βουλώστε το γιατί αρχίζει το ματς!!”

LOL!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :oops: 8)

Ναι μπαμπά! :smiley:

Πανε παρε απο το περιπτερο και οπως ερχεσαι φερε μου και τσιγαρα , γιατι βαριεμαι να ντυνομε αντε ρε μαλακα πατερα , τρεχα τρεχα μην αργεις θα χασεις τον αγωνα και μην πας απεναντι στην κυρα Ιουλια , δεν εχει τα τσιγαρα μου να πας στον κυριο Μεμο στην πλατεια … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

__Χεχε, θα σας υιοθετίσω και τα δύο! Εσένα Angel In Black γιατί είσαι αλάνι και εσένα Marster γιατί είσαι καλό κορίτσι. 8)

__Αυτά είναι παιδιά!! :twisted:

Το ότι δεν έστειλα πμ, δεν ζήτησα να ποστάρει φωτό και δεν απαντάω σε ΟΤΙ γράφει το καινούριο γκομενάκι του φόρουμ με καθιστά γκέι; Χμ, interesting.

Το ότι δεν έστειλα πμ, δεν ζήτησα να ποστάρει φωτό και δεν απαντάω σε ΟΤΙ γράφει το καινούριο γκομενάκι του φόρουμ με καθιστά γκέι; Χμ, interesting.[/quote]

Σου ειπα αυτο μονο και μονο οτι ξαναρχισες την ιστορια με τις μαναδες και στο θεμα αυτοκτονιων και ως … σε καθε καινουργιο χρηστη που μπαινει εδω μεσα και ουπς που ειναι κατω απο 19 χρονων … για ψαχτο λιγο … :wink:

Α; 1. Πότε είπα για μάνα;
2. Ότι γράφω πρέπει να το εννοώ; Πόσο πιο χαμηλό άικιου πια;

με 3-4 ώρες ημερησίως δεν θα καταφέρεις να ακολουθήσεις τέτοια καριέρα! Χρειάζεσαι τουλάχιστον διπλάσιες ώρες μελέτης και πρακτικής και προετοιμασία για να πας από τώρα στο εξωτερικό! Πιο μεγάλη θα είναι ακόμα πιο δύσκολα(εκτός αν προσανατολίζεσαι προς το επίπεδο του εσωτερικού)

Στις 3/10(ή 4) έρχεται ένας Αμερικανός σολιστ από τους καλύτερους στον κόσμο στο Μέγαρο Μουσικής! Αν ενδιαφέρεσαι για τέτοια ζωή θα πρέπει να το παρακολουθήσεις :wink: Μελωδίες από Σοπέν θα ακούσουμε… (για εισιτήρια,τιμές κτλ ρώτα στη δασκάλα σου. Θα ξέρει)

όσο για τους γονείς σου να ξέρεις ότι θα’ναι πολύ δύσκολο δεδομένου ότι δε συνηθίζεται να ακολουθεί τέτοια καριέρα Έλληνας και ότι και να τους λες είναι σχεδόν αδύνατον να τους πείσεις ότι θα γίνεις κάτι πολύ μεγαλύτερο από δασκάλα πιάνου! Έτσι είναι η ελληνική πραγματικότητα, δεν ευθύνονται οι δικοί σου! Ο shadowcaster έχει απόλυτο δίκαιο σε ότι έγραψε παραπάνω…

κανονικά με τόσα νέα θηλυκά μέλη δεν θα έπρεπε να τσακώνεστε unholly και angel…εκτός αν θέλετε χαρέμι πλέον :twisted:

Σταματήστε να τσακώνεστε ρεεεεεεεε!!! :x :x :x
MAZESTIX THANKS! :smiley: :stuck_out_tongue: