Γειά σας

Μετά από αρκετό καιρό (περίπου 5 μήνες) που είμαι στο forum αποφάσισα να συστηθώ.:D:!:
Όπως καταλαβαίνετε το όνομά μου είναι το user name που χρησιμοποιώ εδώ.
Είμαι λίγο μεγάλος στην ηλικία (37) αλλά μου αρέσει πολύ το forum και γενικά όλο το site.
Από μουσική ακούω λίγο απ΄ όλα.Pop , rock , dance , electronica , Brit pop , alternative , indie , κλασική και λίγο metal.
Χαίρω πολύ λοιπόν !!!:wink::wink:

Γειά καλως ήρθες

Welcome λοιπόν!

Επί τη ευκαιρία, δεν ανοίγουμε ένα official πουρόκερς appreciation thread για όσους πατήσαμε ή θα πατήσουμε τα άντα?:lol:

ελα ρεεε
37 χρονων δν ειναι πουρο ο ανθρωπος
οι ανδρες ενηλικιωνονται στα 35 εξαλλου:p

Έλα Ζόις, μην αγχώνεσαι, κι εγώ έχω περάσει τα άντα !! Καλως όρισες, και καλά πόστς !

αα μαρεσουν τα ακουσματα αυτουνου =)

καλωσορισες φιλος, για πες κανα ενδεικτικο συγκροτημα μπας και γινουμε δεκαδα =|

Τι δουλεια εχεις εσυ και το επωνυμο μου?

Kylie Minogue , Pet Shop Boys , Madonna , George Michael , Duran Duran , Alphabeat , U2 , ZZ Top , Aerosmith , AC/DC ,Bon Jovi , Rammstein ,Litfiba , Τρύπες , Oasis , Blur , Pulp , Arctic Monkeys , White Lies , Smiths , Cure , Depeche Mode , Franz Ferdinand , Prodigy , Μίκρο , Chemical Brothers , Royksopp , Portishead , Raveonettes , Bloc Party , Kaiser Chiefs , Kasabian , Justice , The Bloody Beetroots , Metallica , Iron Maiden , Nightwish , Mozart , Beethoven και άλλα πολλά που αυτή τη στιγμή δεν μου έρχονται. :p8O
Ήδη έγραψα πάρα πολλά. :!:

Μάλλον το επώνυμό σου είναι όνομά μου. 8)
Το έχω ξανακούσει ως επώνυμο.

χαιρετώ σε και από εμένα… :p:)

αα και μου ρίχνεις αρκετά χρονάκια…χαχαχα…αλλά who cares?? :stuck_out_tongue:

Γεια σου!!!κι εγω πουροκερ ειμαι παιδια να μου στειλετε προσκληση αμα κανετε ειδικη ενοτητα!

Ευχαριστώ για τη θερμή υποδοχή σας.
:D:)

σαγαπαω

Εννοείς οτι δεν σου αρέσουν οι μετάλλικα γκοντ;
Ban… ASAP!
Metallica hater

πως δεν μου αρεσουν λεει,απλα οχι τοσο πολυ οσο τα υπογραμμισμενα :stuck_out_tongue:

αχ οκ:)

Δηλαδή δεν σου αρέσουν οι Iron maiden!?!?!?

Καλά εκανες και συστήθηκες…Εγω δε σε ειχα δει…ελα να ανεβάζουμε τονΜ.Ο. ηλικίας:lol::lol:
Welcome λοιπόν

χαχαχα!
μου αρεσουν,απλα οχι τοσο πολυ οσο τα υπογραμμησμενα

Φίλε εχεις κάτι με τα μη υποργαμμησμένα; Μήπως είσαι ρατσιστής; ; ;

Οκ μετά από αυτό σταματάω τις μαλακίες :stuck_out_tongue:

Ωραίος, κιεγώ 36 είμαι οπότε μη μασάς, άκου ότι σου γουστάρει…και καλά posts:):!: