Χρειάζομαι μερικές γνώμες

Καλησπερά everyone,
Έχω ξεκινήσει εδώ και 2 μήνες ενα μή κερδοσκοπικό web site το http://www.WishMeFortune.com
Eίναι μια πλατφόρμα μεταφοράς θετικής ενέργειας, ευχών για καλή τύχη και συμπαράστασης στις ιστορίες που δημοσιεύονται στο στην σελίδα.
Ο κύριος σκοπός είναι η ψυχολογική υποστήριξη μέσα απο το ευχάριστο μέσο της “θετικής ενέργειας”.
Στην τελική ακόμα και αν κάποιος δεν πιστεύει σε αυτά,αν δεί δεκάδες άτομα να του εύχονται καλή τύχη λογικά θα νιώσει καλύτερα…:-k
Πως σας φαίνεται γενικά σαν concept?

σαν concept προσωπικα μου φαινεται ομορφο αυτο που προσπαθεις να κανεις…και σαφως νιωθει καποιος καλυτερα αν του ευχονται καλυ τυχη κτλπ.απλα δεν ξερω κατα ποσο θα πιασουν την ουσια οι επισκεπτες του…καλη τυχη!

ΜπααααΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχαχΑΧΑΧΑΧΧ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!

Tomorrow i am getting engaged but yesterday i had a threesome with my boyfriend’s brother and teammate. Send me the positive energy i need to tell him the truth.I feel really sorry.

Εγώ της στέλνω τη θετική μου ενέργεια για ένα οργιώδες gangbang με όλη την ομάδα του αδερφού. :smiley:

Η τύχη έρχεται και φεύγει ρε Μητσάρα. Εάν όμως μπορείς να στείλεις ένα συστημένο πακετάκι τύχης κι από δω, είναι καλοδεχούμενο. Καλή τύχη και από μένα με το σάιτ.

αυτή η έκφραση έχει γίνει πόρνη τα τελευταία χρόνια. κυριως απο την τηλεοραση κλπ. θετικη ενέργεια σου λέει ο άλλος. τουρ θετικής ενεργειας σου πλασάρουν μετά. γεμισαμε χορηγούς θετικής ενέργειας. καταναλώστε - δώστε και σώστε. μανιοκατάθλιψη σε συσκευασία δώρου. πλατφόρμα μεταφοράς θετικής ενέργειας εν τέλει. ποιά είναι η σχέση του με τον επιταχυντή σωματιδίων; πώς ακριβώς μετράτε τελικά την θετική ενέργεια; υπάρχει και κατοχυρωμένη μονάδα μέτρησης στο SΙ; μπορεί όντως να εχεις καλούς σκοπούς, αν όντως όπως λες είναι μη κερδοσκοπικη προσπάθεια, αλλά σόρρυ όλα αυτά μου φαίνονται γελοία. αν πιστεύεις στην θετική ενέργεια, τότε αυτό το ποστ θα περιέχει μπόλικη δόση αρνητικής ενέργειας. για να νιώσεις καλύτερα λοιπόν απλώς πολλαπλασίασε αυτά που είπα με το (-1).

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για το feedback.
Panagioth η λέξη έγινε πόρνη γιατί χρησιμοποιήθηκε για να βγάλουν λεφτά δεν νομίζω να ξεκίνησε τόσο αρνητικά σαν όρος.
Το παραδέχομαι οτι την χρησιμοποίησα επειδή έχει γίνει trend.Τουλαχιστόν εγώ δεν βγάζω ούτε cent :smiley:

ChrisP αγαπημένη μου είναι αυτή:
“I need all the good fortune you can send guys.I told our new neighbor that he is really big like a dragon.It seems like he has a split personality and now he is all over the corridors asking where he can find me to light me up.”

Γαμάει το site!

I am in serious trouble mates.I have lost a great amount of money on poker.Since i didn’t have any money to pay my debt, those guys in order to humiliate me agreed that they will erase my debt if i name my daughter Anna Shole ( an(n) as(s)hole ) .Wish me fortune to find money soon.

αααα ναι…και αυτή ήταν απο τις γαμάτες

Πάτωμα. Πάτωμα λέμε!

Παπαρδέλα έγραψε στο site για σένα κάποιο από τα ξαδέρφια σου ρε!!!

Please wish me fortune with my cousin.He is a true metal-head.He loves metal music so much that he wakes up during the night, starts airguitar-ing and does headbanging till the morning light ! I love him but the neighbors are freaking out.

:drunk::papas::rockon:

Hello everyone,i was chasing my dog the other day when a tree came out of nowhere and hit me P. Wish me fortune to recover soon, i have a little bump on my forehead.

Eπίσης μου άρεσε και η επιλογή ‘‘send positive/negative energy’’.

“Aytos o geitonas den me exei afhsei na koimithw gia 1 oloklhrh evdomada.Den antexw allo,steilte tou osh arnitikh energeia boreite mhpws kataferw na koimithw.”

ε δεν του αξίζει λίγη αρνητική? #-o

Θα έλεγα ότι είμαι της άποψης ότι η κακία επιστρέφεται πολλάκις σε αυτόν που την εκπέμπει.

Δεν μπορώ να διαφωνήσω γιατι το πιστεύω και εγώ αυτό άρα “owned”

ο μαριος μαλον.:lol::lol:

I am desperate…I have told my girlfriend, before we hooked up, that i am a really good at horse riding.I thought that was the right think to say since she loves horses.So now we have arranged to go horse riding together.Wish me fortune everyone because i know nothing about riding :frowning:

αχαχαχαχαχαχαχ αντε γεια!

Ooohh crap,my partner’s wife is having a baby on Tuesday that means i am going to lose an important game of my favorite local team. Don’t get me wrong i love my partner but that game is so crucial.Positive Thoughts needed so that his wife gives birth on Monday. :))

Molis phga prwth lukeio k th deftera tha ginei o xwrismos tmhmatwn kai thelw na eimai opwsdhote mazi me thn kaluterh mou filh. steilte mou an mporeite thetikh energeia!!!

αχαχαχαχα

ε νεγκατιβ ενερτζυ παντου!

ειναι φτωχό και άχρωμο.
χρειάζεται μια φωτογραφία το σάιτ σου.

χαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:bow:

Είναι κακούργημα να βάζεις φωτό του Μητσοτάκη σε σπόϊλερ χωρίς προειδοποίηση. Θα εισηγηθώ στις προτάσεις του φόρουμ να απαγορευτεί η χρήση τέτοιου υλικού χωρίς warning.

Το ξέρω, το έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν, ουδείς αναμάρτητος.

papardelas είσαι supporting_act δώσε λίγο support:drunk: