Κλινική απεξάρτησης απο τα βιντεοπαιχνίδια

Ξερει κανεις αν υπαρχει κατι τετοιο στην Ελλαδα?

Yπάρχει. Το’ χα ακούσει πέρσι. κι έχει και δουλειά αρκετή:!: (λογικό βέβαια αν σκεφτείς πόσοι καίγονται σε WoW κλπ…)

τολκι, σκεφτεσαι να κλεισεις μεσα κανα ανιψι σου?:stuck_out_tongue:

Μπα…για τον ιδιο σκεφτεται!

Toν αδερφο μου

Δεν εχω καμια επαφη εδω και αρκετα χρονια με τα videogames

Βρες του γκόμενα ή ναρκωτικά.

:? :? :?

Ναι ξέρω. ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.

Μαλλον εσυ θελεις την γκομενα κ εγω τα ναρκωτικα…ετσι για αλλαγη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

στην ηλικια που ειστε να σκεφτεστε για γκομενα κ παιδι:p

Σε ποια ηλικία είμαστε. Μη σπαμμάρετε.

θυμαμαι διαστημα 2006-2007…Ειχα ανακλυψει αυτο το MMORPG που λεγεται MU…κατωτερο γραφικων και gameplay απτα WOW και Lineage…αλλα μου αρεσε…το ξεκινησα κατα τυχη…καηκα τοσο πολυ…εφτασα σε σημειο να μην βγαινω εξω καθολου…ουτε για αστειο…εκλεινα μεχρι 12-13 ωρες μπροστα στο πι σι.διαλειμα μονο για κατουρημα…Ατιμα παιχνιδια…απο τοτε ξανακαηκα σε μικροτερο βαθμο με Lineage κυριως…τωρα τα χω αφησει…κανα farcry να φευγουν τα νευρα που και που.

to mu μου κατεστρεψε αισιως 2 χρονια απτην ζωη…εναν σιγουρα παντως…οχι οτι εκλεινα 12-13 ωρες,αλλα ενα 4ωρο καθε μερα μπορει να το σπαταλουσα…ευτυχως ο σερβερ εκανε κατι αλλαγες και τα γαμησε και ετσι με “αναγκασε” να σταματησω το γκειμ…και πολυ καλα εκανε τωρα που το σκεφτομαι.απο κει και περαε μονο σινγκλ πλειερ γκειμς τα οποια εχουν αρχη και τελος και δεν ειναι φαυλος κυκλος

The game επαιζες?

Αυτά να τα πείτε στα έμέσένς.

darksideofmu