Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

Δεν μπορώ, τις δικές μας πομπές (των φίλων μας…) τις θάβουμε :stuck_out_tongue:

[B]Ακυρη στοκος συμφοιτητρια.[/B]
Παιδια να ρωτησω κατι?? για αυριο που γραφουμε χρειαζεται ν φερουμε μαζι τπτ χαρτια η ταυτοτητα??:slight_smile:

Το είδαν 17
Αρέσει σε 2 άτομα.

[B] Eγω[/B]: Δακτυλικά αποτυπώματα και πιστοποιητικό γέννησης και μια φωτογραφία.
Το πάσο μόνο ρε παιδιά.

[B]Άλλη συμφοιτητρια κι αυτη στοκος μαλλον, έτσι όπως γράφει.[/B]: Nmzo tha xriaz0maste kodikous, paso ke taut0thta!

[B]Αρχική άκυρη στόκος συμφοιτητρια[/B]: Ωραια γιατι θα πηγαινα με αδεια χερια…ευχαριστω!!

[B] Eγώ[/B]: γιατι γενικά είναι πολύ έξυπνο να κυκλοφορείς τον τελευταίο χρόνο (και γενικότερα βασικά) στην Αθήνα χωρίς πάσο και ταυτότητα πάνω σου, οπότε δεν θα τα είχες μαζί σου έτσι κι αλλιώς. Λογικό μου ακούγεται.

Με τόσο στόκο, ούτε σε οικοδομη να σπούδαζα :frowning:

εγω ειδα μια φωτο που ανεβασε μια φιλη να τρωει μια τεραστια σοκολοτα και βλεπω σχολιο απο κατω

-Μονο εγω προσεξα πρωτα ποσο ομορφη ειναι η Ταδε και μετα τη σοκολατα? <3 :wink:

δλδ τα μυαλα μου θα εκραγουν…

Ειχα ενα παλιο συμμαθητη στο Facebook ο οποιος εκανε like και share για να μπει σε διαγωνισμο για να κερδισει ενα ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ!!!ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!!!18 ΧΡΟΝΩΝ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ!!

Οι δικοι μου συμφοιτητες απλα γεμιζουν την αρχικη μου σελιδα με Παολα και Καρρα.Αλλα τους συγχωρω γιατι ειμαι καλος ανθρωπος.

H καινουργια εκνευριστικη μαλακια ειναι αυτα τα απαραδεκτα καρτουν.

Π.Σ.Παραλιγω να παω να δωσω μαθημα τη Δευτερα χωρις πασο και ταυτοτητα :stuck_out_tongue:

εγω σταματησα σε μπλοκο και δεν ειχα τιποτε…

βιβλιαριο σπουδων δεν εχετε?

Σε κερδιζω.Μπατσοι μας σταματησαν ρωτησαν απο ποια χωρα ειμαι και δεν ειχα ταυτοτητα.Γι’αυτο ειχα τα χαρτια μου μαζι τη Δευτερα :lol:

Δε ξερω αν εχουμε πλεον βιβλιαρια σπουδων

Μπράβο σου κι εσένα :stuck_out_tongue:

Μπουαχαχαχαχ. Ούτε καν τώρα η Ελλάδα εκσυγχρονίστηκε!
Έχουμε μια ηλεκτρονική καρτούλα που είναι και βιβλιάριο σπουδών και πάσο 2 σε 1, και μαθηματα δηλωνεις ηλεκτρονικα, και συγγραμματα και ολα, και αν τρομπαρει το ιντερνετ δε θελω να πω τι παίρνεις γιατί είμαι ένα γλυκό κοριτσόπουλο πάνω απόλα :roll:

διπλοποσταρω αλλά σας έχω και συνέχεια, η ίδια στοκος συμφοιτητρια από πριν υποστηριζει πως σημερα που ανοιξε πρωτη φορα τη στατιστικη, την κατάλαβε απόλυτα. Ακολουθει τρολαρισμα φυσικα απο εμενα και αλλη μια φιλη συμφοιτητρια.
Και ναι ηθελα πολυ να κοπανησω τον κεφαλι μου στον τοιχο.

[B]Στόκος:[/B] Oi arithmoi einai eukoloi! Oi xazoi episthm0nes tous kanoun diskolous me tis theories tous!

[B]Φίλη[/B] nai aftes i thewries einai to mikroo thema,na metraw kai na grafw kserw kai gw… na des : 1,2,3,4,5…

[B]Εγώ:[/B] “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες” “Οι χαζοί επιστήμονες”

[B]Φίλη[/B] xaritologwntas to eipe vre,me tsaxpinia

[B]Εγώ:[/B] θεε μου κοπελα μου για να γινει ενας ανθρωπος ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, που αν ξερεις και τι σημαινει η λεξη μόνο χαζός δεν είναι. Αντε γιατι τοση ώρα καλά τα λέμε στα αστεία, αλλά να σκεφτόμαστε και λιγάκι πριν μιλήσουμε. Και κανένας "επιστήμονας δεν πέθανε στο διάβασμα για να τον γράφουν μια μέρα στο facebook “episthm0na”
[B]
Φίλη[/B] se fasi “koutoi”

[B]Εγω[/B] Και στην τελική αν οι αριθμοί ήταν εύκολοι όπως λες δεν θα μπέρδευες το μηδέν με το όμικρον.

Βιτριολι σταζεις. χαχαχαχαχ :thumbup:

εγω που γραφω" πατερ ΠΑΧΥΣΙΟΣ" στο στατους μου μαλλον θα ετρωγα πολυ βρισιδι απο τατς:D

calm down woman

Tatsoman εγώ στηρίζω. Συνέχισε έτσι

Ντάξει ρε παιδια το τοπ σας ανεβασα, μιλαμε η τύπισσα έγραφε πολλή ώρα αηδίες και σε καποια φαση δεν αντεξα :stuck_out_tongue:
(αλλά ναι είμαι γκραμαρ ναζι το παραδέχομαι.)

παντως η τελευταια ατακα ηταν μπομπα

"Και στην τελική αν οι αριθμοί ήταν εύκολοι όπως λες δεν θα μπέρδευες το μηδέν με το όμικρον. "

Πραγματικα γαματη ατακα!!! :lol:

Και επισης θανατο σε οσους γραφουν το “ο” με “0”

Χαααχαχαχαχ, πετυχημένο ομολογώ!

Χαχαχαχαχα ευχαριστω για το σαπορτ :stuck_out_tongue:
Πραγματικα το πιστευω οτι με ελαχιστες εξαιρεσεις οι πρωτοετεις κοινωνιολογοι ειναι βλαμμενοι :frowning:

Παντού υπάρχουν τέτοιοι.

με ελαχιστες εξαιρεσεις οι χρηστες του facebook ειναι βλαμμενοι. :stuck_out_tongue:

Εγώ ενώ το είχα διαγράψει εδώ και ένα 8 μηνο μπήκα πάλι στο πειρασμό και το ξαναάνοιξα :frowning: Γαμάει όμως

Καλλιεργει ομως το facebook καποιες γαμημενες ενοχλητικες συνηθειες.Τα check in,οι απειρες φωτογραφιες και γενικα αυτο το σκεπτικο που αμα δε δημοσιευσεις και μοιραστεις με τον καθε ασχετο ο,τιδηποτε κανεις ειναι σα να μην το εκανες.Ανεκφραστα ατομα σε μαγαζια που ανεβαζουν χαμογελα και ανακοινωνουν ποσο καλα παιρνανε μπας και αποκτησει νοημα η ανουσια “διασκεδαση” τους.