Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

καλα γενικα αυτοι οι καφεδες “ρουτινας” ειναι αθλιοι,ειδικα αμα το ανεβαζουν και στο φεησμπουκ ειναι απλα θλιβερο,αφου σε βλεπω οτι βαριεσαι ρε φιλος :lol: Κατα τα αλλα πως γινεται να το διαγραψεις γιατι εχω μπει στον πειρασμο τελευταια?

Δε μπορουσες να βρεις πιο ταιριαστη λεξη :stuck_out_tongue: Με το ζορι να γεμισει απλα το wall στο φατσοβιβλιο.

Η αιλιναις γράφουν κε διωρθόνουν τους ανωρθόγραφους :stuck_out_tongue:

από: Ταλιμπανική Δημοκρατία της Ελλάδος

To check in είναι από τα πιο μισητά πράγματα στο fb, ειδικά όταν το βλέπεις από συμμαθητές μου-κακομαθημένα πλουσιόπαιδα (σε ποσοστό 90%) που την έχουν δει 25άρηδες και σκορπάνε τα 500άρικα στα κλαμπ λες και είναι δίφραγκα. Ένα τσουτσέκι έκανε τσεκ ιν ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ…κάνε και από τη χέστρα την άλλη φορά ρε φίλε…αυτός είναι ο βασικός λόγος για τον οποίο δεν έχω ενεργοποιήσει το φβ για το κινητό και ποτέ δεν ασχολούμαι με wi-fi και λοιπές μαλακίες…

τι είναι το check in?

Προηγμένη τεχνολογία, πάπια:!: Ανεβάζεις στο fb την τοποθεσία που βρίσκεσαι, δλδ κάνεις check in!

Εμένα με έχουν κάνει άλλοι κανα δυο φορές - γενικώς δε με ενοχλεί αν δεν το κάνω εγώ, εκτός κι αν το κάνεις πια και στον ύπνο σου… εντάξει, είπαμε, με μέτρο.

Καλά, γενικότερα αυτά με τις φωτογραφίες στα club και τα check in και μένα μου τη δίνουν στα νεύρα, δλδ τί θέλουν να μας δείξουν; Ότι βγαίνουν; Ότι τα σπάνε; Ή ότι περνάνε καλά; Αφού περνάτε καλά κι είστε μια ωραία ατμόσφαιρα, γιατί ασχολείστε με το γαμημένο το fb και σπάτε και τα δικά μας παπάρια που κλεινόμαστε μέσα;! Αει σιχτίρια:!:

[U]H Xαμένη Βαλίτσα[/U]


please keep the bag just send back vierinia to PAOK.sincerely G4

ΠΑΟΚ είσαι

:’) :’)

Xαχαχαχαχα έπος!

Βέβαια, το ότι ο τύπος στο πρώτο comment ζήτησε τη βαλίτσα του πίσω with next fly δεν το σχολίασε κανείς.

Βtw, το τσέκιν δεν μου φαίνεται να έχει και μεγάλη διαφορά με το μη μουσικό ρόκιν [SPOILER](πού βγήκα, τι 'ηπια, τι έφαγα, τι είδα, τι διάβασα, τι ονειρεύτηκα, τι παιχνίδια έπαιξα, τι ακούω τώρα) [/SPOILER]

καπως ετσι απλα το τσεκ ιν περιλαμβανει και χαρτη.

Λένε ότι όταν πεθάνεις
οι καλύτερες στιγμές τις ζωής
σου περνάνε μπροστά από τα μάτια σου!
Πρέπει να αυτοκτονήσω για να σε ξαναδώ;

πες ναι.

xaxa

Γελούσα παλιότερα αλλά μετά έμαθα ότι είναι τρολοπροφίλ τελικά. Και γνωστός μου κιόλας.
Αλλά το είχαν εγκαταλείψει, το σίγουρο είναι ότι δεν είναι πλέον αυτός στην “ομάδα”.

έλα, δεν παίζει… είναι fake…αρνουμαι να πιστεψω ότι εγινε στ’αληθεια αυτη η συζήτηση #-o

Γνήσια σκατά στον τάφο του.