Καινουριος απο Σαλονικα

πο πο ναι ρε συ… ουφφφφ οπως το ειπες, καλο μας κουραγιο!!!

ευχαριστω!!!

Ειμαι και πολυ τυπικος να 'ουμ.

Ράνια μην του δίνεις ΣΟΣ ρε! Το αληθινό μέταλ είναι σαν εκείνο το πράγμα που μου λεγε μια φορά ένας καθηγητής μου στη σχολή, δικηγόρος και γενικά νομικός και κάτι τέτοιες μαλακίες. Ήτανε λέει στη Γερμανία όπου έκανε μεταπτυχιακό, και ρωτάει έναν καθηγητή για την ύλη. “Η ύλη; Ποιά ύλη αγαπητέ μου; ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΛΗ!”

ε αυτο δεν πιστευω να θες να γινει σε μερικους μηνες. αυτο θελει χρονια εμπειριας και ωρες με τα ακουστικα στ’ αυτια. αλλωστε κι εγω ειμαι σχετικα καινουριος μεταλας. μονο 2 χρονια το ασκω το επαγγελμα…

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στις πανελλήνιες.

Να διαβάσεις όλα τα thread του φόρουμ που αφορούν τη μουσική :stuck_out_tongue:

και αν βγάλεις άκρη τρύπα μου τη μύτη :smiley:

Πες το ρε μάνατζερ. Τι λες. Να μείνει?

Ενα introduce thread εκανε το παιδι και οι guru του λενε για τα ειδη.Καλωσηρθες και ξεκινα να γραφεις στα τετοια σου πολλαααααααααα ποστ απο δω μεσα:p

Ναι. Ειδικά του earendil :ρ

Aντε ρε.:lol:

Πολλάκια φίλα xD

και παλι σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!! :slight_smile:
πλακα πλακα τοσα ευχαριστω δεν εχω πει ουτε καν σε γιορτες και γενεθλια… :stuck_out_tongue:

Μπορώ να τον κάνω ban επειδή δεν ακούει anathema και edguy???

[SPOILER]

Gracchus μην αρχίσεις περί "γιατί εσένα τι πρέπει να σε κάνουμε που δεν ακούς black sabbath κλπ…:p[/SPOILER]


Now playing: Alter Bridge - Brand New Start
via FoxyTunes

Κι εγώ λατρεύω τους Epica κ.ε. Angelheart…αν και το Divine Conspirecy ήταν σαφώς καλύτερο album από το Design Your Universe…η Simmone βέβαια ό,:lol:τι και να τραγουδήσει είναι θεά
:lol::lol:

:eek: γιατι κε.;;; 19 χρονων παρα 2 μηνες ειμαι… δν ειμαι και κανενας μπαρμπας :stuck_out_tongue:

συμφωνω απολυτα!!!

εδιτ:

ΟΧΙ!! :p:p:p:p:p:p

ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ BLACK SABBATH ΚΛΠ.;!

Έλα, τί μου είπες;

Aσε τις φλωριες που ακους και πιασε απο τα βασικα, ξεκινωντας με bonded by blood

Ποσα ΛΕΒΕΛ δηλαδη?

χμμμμ… δεν το σκεφτικα ποτε αυτο. βασικα πως μετριεται το λεβελ ενος μεταλα;;; με βαση τι;;;

Οι ώρες xp που έχεις στη μέτσαλ 8)
Α, ξέχασα, welcome και από μένα :slight_smile:

δηλαδη, για παραδειγμα 3 με 4 ωρες την ημερα (non stop) ποσο xp μου δινουν;;;

θενκς :slight_smile: