Αξιολόγηση σπαμαρίσματος

απόσο ξέρω το οφ-τοπικ τοπικ είναι η χαρά για τα σπαμέρια του φόρουμ .

είναι ώρα να αξιολογήσουμε το αποτελεσματικό σπάμινγκ στην κλίμακα 1-10.
για αναφέρετε μεθόδους σπάμινγκ κ πως τις βαθμολογείτε . οσο πιο ήπια η μέθοδος τόσο μικρότερη η βαθμολογία.

κάνω την αρχή .
1.αστειάκια (ον-τόπικ) που σχολιάζουν άλλα ποστ του θρεντ 1.
2.αστειάκια (οφ-τοπικ) που σχολιάζουν άλλα ποστ του θρεντ 4-5
3.αστειάκια που σχολιάζουν πόστ άλλου θρέντ 8
4.ποστ-αστειάκια του μπλήντιν 10:lol::stuck_out_tongue:

Spamions League \m/

ποστ αστειακια…:-k
οπως λεμε ποστ-ροκ?
Μετα-αστειακια?

χαχαχαχαχαχαχαχα:lol:
όχι ρε . αναρτήσεις-δημοσιεύσεις(ποστ) με αστειάκια εννοώ .:stuck_out_tongue:

Μηδέν

ε ;:-k

μαλιστα…

αν ομως προσπαθησεις να ερμηνευσεις το10αρι που δινεις σε τετοια Βληδινεια αστεια
θα συνειδητοποιησεις πως ΑΥΤΟ ακριβως βαθμολογεις.

Αστεια,μετα-αστεεικης σχολης…
Εκει που το μυαλο γινεται μυξα…
Εκει που το γελιο παγωνει στα ανεκφραστα ματια του συμφορουματζη που δεν ξερει τι τον χτυπησε…

Αστεια, που βαφτιζουν το Η&Η ως την αλμπουμαρα των Σαμπαθ!

ε?

ζμπουτσαμ’:smiley:
σου φαινομουν αστειος?:stuck_out_tongue:

[ul]
[li]Χρησιμοποιώ το φόρουμ σαν μςν και μιλάω δίχως ίχνος χιούμορ με τον άλλον γνωστό μου που τον έχω και στο μςν --> 0[/li][li]Κάνω ένα ψιλο-έξυπνο ποστ και ο άλλος απαντά με ένα τι λες καλέ και ο άλλος ξαναπαντά με γλωσσίτσες και ο άλλος ξαναπαντά με χαμογελάκια και γενικά δεν ξέρω πότε να σταματήσω --> 0[/li][li]Κάνω ερωτήσεις που θα μπορούσα να κάνω με πιεμ και δεν αφορούν κανένα μας --> 0[/li][li]Κάνω ερωτήσεις που θα μπορούσα να βρω με ένα απλό γκουγκλάρισμα ή με το να διαβάσω τις 2-3 σελίδες του θρεντ --> 0[/li][li]Παρόλο που έχω κάποιου βαθμού χιούμορ, ποστάρω αδιάκοπα, το εκβιάζω σε απίστευτο βαθμό και το τραβάω απ’ τα μαλλιά για να ασχολούνται οι άλλοι μαζί μου -->0[/li][/ul]

μάνο μάλλον 10 θα ήταν αυτά παρά μηδενικά.
το πιο εκνευριστικό σπαμ βαθμολογείται με 10 . αυτές οι αναρτήσεις π δν είναι καθόλου εκνευριστικές παίρνουν 0 .8)

Πες το όπως θες. Με μηδένυ ακούγεται πιο βαρύγδουπο πάντως :Ρ

Αμπού Ντάμπι Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα πέος.

αυτό πχ θα το βαθμολογούσα με 10 .:thumbdown:

Πήρα 10 οπότε βούλωνε! χα!

Τώρα όσον αφορά το θρεντ τι να πληκτρολογήσω.

τι να πληκτρολογησεις…απαπα

Παρε νερο ρε σου τελειωνει το σαλιο! Σλουρπ σλουρπ ολη τν ωρα! Πλακιτσα ετσι; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

εξαιρετικη πλακιτσα ομως

λες να τον έγλυφα όταν του έβαζα 10 ;:wacko:

δικιο εχει ο δισκοβολος

[ Συννεφακι σκεψης] Ωχ καναμε μαλακια που δεν διαβασαμε τι εγραφε στην αρχη.[/Συννεφακι σκεψης]

[Διχασμενη προσωπικοτητα] Αμ δεν προσεχεις κ ποτε σου μαλακα![/Διχασμενη προσωπικοτητα]

[Συννεφακι σκεψης]Πρεπει με καποιο τροπο να το σωσουμε…[/Συννεφακι σκεψης]

Προσπαθουσα να δωσω στον Bleeding να καταλαβει οτι μονο εγω τον αγαπαω! :expressionless: :expressionless:

[Διχασμενη προσωπικοτητα] Το εσωσες μαλακα! [/Διχασμενη προσωπικοτητα]