Ένα καθυστερημένο "γειά"

:dance:

καλά το είπες στην αρχή ντε, “ένα καθυστερημένο παληκάρι”!

Εντάξει, βασικά, επειδή ψιλοβαρέθηκα, λέω να τα ξεράσω όλα.

Είμαι κοριτσάκι.

Jim και Deathster πολύ πολύ πολύ συγγνώμη :roll:
Μαλάκα ΒΒΒ ΕΜΑΘΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ [SIZE=“1”]θα σκεφτώ τι θα κάνω…θα κρατήσω μούτρα ας πούμε ή κάτι τέτοιο…[/SIZE]
deathster έχουμε μιλήσει από κοντά, αλλά δεν μου περισσεύουν cd να σου φέρω.
chrisp παραλίγο να με πιάσεις, το γνωρίζω…
Και τέλος με τον metal_laws κάναμε μαζί θητεία στο Λονδίνο στο kch - fun times :stuck_out_tongue:

Πικς με μπικίνι αλλιώς δεν πιστεύουμε τίποτα. :hippy:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ax άναψα…

Εσύ τα λεγες, ποιος σε άκουγε όμως?:lol:

Αυτά να τα βλέπει η Mackintosh που ακόμα άντρας μας το παίζει! :stuck_out_tongue:

Έλα ένας-ενας να παίρνετε σειρα!!!

Συγγνωμη να ζητησεις για τα cd που δεν μου εδωσες !

Ρε αλήθεια λέει αυτός/αυτή/αυτό; :-s

Αλήθεια λέει… Βέβαια για την ακυροσύνη που τη δέρνει της τα είπα ένα χεράκι με pm’s… Γιατί σε κόφτει όμως; :stuck_out_tongue:

Νταξει για να λέμε και του στραβού το δίκιο, η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις… :-k

@Deathster - έπρεπε να σε ήξερα κάποτε που μου περίσσευαν κάτι eps Krieg και δεν τα έπαιρνε κανείς!
Πλέον έχω καλό σύστημα κατανομής, έχω πάψει να αγοράζω cd διπλά, λυπούμαι πολύ, εκ βαθέων…

Χμ… Ακόμα το σκέφτεσαι ε; Ξέρω ναι, δεν είναι εύκολη απόφαση σ’αυτα… :-k

:lol: :lol: :lol:

ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΣΤΟ ΡΟΚΙΝ!

[RIGHT]Αθήνα, 3.5.2010
Α.Π. 197836248721649[/RIGHT]
[CENTER]
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ[/CENTER]

Επειδή πολλά έχουν γίνει τις τελευταίες μέρες, το τμήμα σκάουτινγκ ανακοινώνει πως όσες χρήστριες επιθυμούν να αντιμετωπίζονται ως χρήστριες, παρακαλούνται μέσα στις προσεχείς μέρες να ποστάρουν φωτό ει δυνατόν με μπικίνι (ατελείωτα ρισπέκτ εδώ στην black tulip που 2η-3η μέρα στο ρόκιν πόσταρε φωτό με μαγιώ) ειδ’αλλιώς θα καταχωρηθούν στα μητρώα ως άντρες.
Αυτό σημαίνει θα αμολήσουμε τον Μπαν και τον ΒΒΒ να σας πιάσουν κουβέντα για μπλακμέταλς κι όποιον πάρει ο Χάρος.

[RIGHT]Εκ της διευθύνσεως.[/RIGHT]

^^^^
:lol::lol::lol:
μου αρέσει και ο αριθμός πρωτοκόλλου :thumbup::thumbup:

τελικα ειναι περισσοτερες αποτι νομιζαμε

ειναι αναμεσα μας!
:stuck_out_tongue:

( η μπλακ τουλιπ εχει να ποσταρει κανα μηνα, ε?)

Εντάξει κοίτα, το καθήκον της το’χει κάνει… Δήλωσε ότι είναι γυναίκα, πόσταρε κ με μπικίνι, κομπλέ! Τώρα τί άλλο να ποστάρει πια - ολοκληρώθηκε ως προσωπικότητα! :wink:

ε θα ψαχνει να βρει καμια καλυτερη με μπικινι…

Τώρα αυτές τις “αποκαλύψεις” να τις πιστέψουμε ή όχι; :-k

Αισθάνομαι τελείως Ανμπέρντ Καλέσι έτσι, δεν ξέρω τί μου γίνεται. :-s

Ολμάιτι κάνε μια χάρη στον αντρικό πληθυσμό του φόρουμ και ΔΙΑΛΥΣΕ ΤΙΣ ΥΠΟΨΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ. Όχι τίποτα άλλο, εμείς τα αγόρια ως γνωστόν είμαστε ανασφαλείς και συντηρητικοί άνθρωποι. :-s

Η απόδοση που δίνεται στο να είναι αυτό το ποστ ΕΠΙΚ ΦΕΗΛ λογικά δεν είναι πάνω από 2,00.

σας δουλευει γερα τελικα ο Παρης!