Ένα καθυστερημένο "γειά"

Εμ, γειά!
26, Αθήνα, ακούω black και άλλα πράματα (:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :p)…
εεεεε, μ’αρέσουν βιβλία και ταινίες και τέτοια πράματα…

εεεεεεεεε, και απεχθάνομαι τις συστάσεις, εξ’ού και άργησα ν’ ανοιξω το θρεντ :oops:

Το φόρουμ το βρήκα παντελώς τυχαία, πέρασα ένα διάστημα να χαζεύω τις συζητήσεις, και κάποια στιγμή αποφάσισα πως, λόγω εορτών είμαι τόσο αργόσχολος ώστε ήρθε η ώρα να κάνω register και να καώ επισήμως!

Καθυστερημένο καλοσώρισμα λοιπόν, απόλαυσε την παραμονή, και άντε να ανεβαίνει σιγά-σιγά ο μέσος όρος ηλικίας των χρηστών εδωπέρα.

Δλδ ανεβάζω το μέσο όρο ηλικίας των χρηστών του φόρουμ;
8O 8O 8O 8O
Μαλακαααααααααα
Γερναααααμεεεεεεεεεεεε!

[SIZE=“5”]ρε εγώ είμαι πιπίνι ρε![/SIZE]

Δεν τον ανεβάζεις εσύ, άλλοι τον κατεβάζουν :wink::!:

Σαν εμας τα τρυφερουδια. 8)

Καλως ηρθες ολμαητη σε, πες μας κανενα αγαπημενο γκρουπ :slight_smile:

@ Red Rum σε αγαπάω ρε, έχω tattoo το αβατάρ σου :smiley:

@ Ράνια: μου βάζεις δύσκολα. Εκτός από norsk arisk black metal ( 8) 8) 8) ), βασικά ακούω λίγο από τα πάντα.
[ul]
[li]Οτιδήποτε έπαιζε το mtv μέσα στα 90’s (λόγω ηλικίας :roll:), οπότε πρόλαβα και τις απαρχές του φαινομένου nu, οπότε ακούω τέτοια - 90s alternative rock, grunge κλπ (NIRVANA, SOUNDGARDEN, KORN, SYSTEM OF A DOWN, SMASHING PUMPKINS, BECK, LIMP BIZKIT, QOTSA, RATM, MARILYN MANSON, NIN τρελός αχταρμάς εδώ βάζω ότιδήποτε είναι μη κατατάξιμο 90s) [/li][li]Ακραία πράματα, με σαφή προτίμηση σε τεχνικό death, industrial death και grind(death) (BERZERKER, SYL, IMMOLATION, MORBID ANGEL, BOLT THROWER, ORIGINORIGINORIGIN, CEPHALIC CARNAGE, FEAR FACTORY, NAPALM DEATH, PIG DESTROYER κλπ)[/li][li]Sludg-ο/ stoner-o sourhern καταστάσεις στυλ MONSTER MAGNET, DOWN, CLUTCH, EYE HATE GOD, CROWBAR, BLACK LABEL SOCIETY)[/li][li]Τώρα ψιλοψάχνομαι με post rock φάσεις (δεν ξέρω πράματα στυλ DUB TRIO ή KEELHAUL ή CALLISTO ή OLD MAN GLOOM τι θεωρούνται αλλά τέτοια)[/li][li] και κλασσικό ροκ. εντάξει, κλασσικα![/li][/ul]

Αλλά ξεκίνησα να ακούω black, και μπορώ να μιλήσω/ κρίνω καλύτερα αυτό.
Γαμώ! this post makes me feel soooo smart n’ ψώνιο!

Έχω κάνει 2 edit για να προσθέσω συγκροτήματα, το κόβω. Νο such thing as “κάποια” αγαπημένα συγκροτήματα!

αγάπες 8)8)8)

Συνολικά άψογο τον κόβω τον Almighty. :smiley:

:oops::oops::oops:

(είμαι ντροπαλό παιδί)

Ο βασικός λόγος που έκανα register στο συγκεκριμένο φόρουμ (γιατί έχω βολτάρει σε πολλά) είναι γιάτι του μουσικά σας θρεντς μου ταίριαζαν κουτί.
Κι εγω σας πάω ρε!

μα καλά ένα εμότικον με καρδούλες να βάλει κάποιος? ΕΝΑ??

Tα εισάγουμε από άλλα φόρα.

Eδώ τους έχουμε πρήξει να βάλουν tags κι ακόμα τα ψάχνουμε, θα ασχολούνταν με καρδιές ? :stuck_out_tongue:

??? Ελπιζω να εννοεις σκετο darkthrone :stuck_out_tongue:

Αν εννοείς αυτό που νομίζω ότι εννοείς, ναι!
Έκανα βλακμεταλλάδικο βλακ χιούμορ 8)

Αν και μπλεχτηκαμε λιγο με το εννοω, εννοεις, ΟΚ μαν!!!:stuck_out_tongue:

Ε! Εγώ τον ανακάλυψα πρώτος αυτόν ε!
Μιλάμε για μεγάλες αγάπες!

Από τα ακούσματα βγάλε το (πολύ) black και είμαστε σχεδόν soul mates!

Χα χα χα

Καλωσήρθες ρε φίλε!

Και καλό διάβασμα! :wink:

γουέλκαμ του δε φόρουμ κ από εμένα . για θύμισε μ λίγο πως λένε το αβαταρ σ κ τι σχέση είχε με την υπολοιπη παπο-φαμίλια …:-s

Καλως ηρθες και επισημα λοιπον :slight_smile:

Hδη εχεις δειξει το ποιον σου !

Επειδή μόνο 1-2 “μπαμπάδες” παραδέχομαι, κάνω quote την παράγραφο τις wikipedia που τα λέει πιο ωραία από μένα:

“According to a version of Don Rosa’s Duck Family Tree, Fethry is the son of Eider Duck and Lulubelle Loon, the cousin of Donald Duck, and has a brother named Abner Duck. However, since Fethry was not a Carl Barks character, and had never been used in any Barks stories, Rosa does not consider Fethry part of the Duck family. Be that as it may, due to editorial pressure stemming from the character’s popularity in Europe, Rosa included him in the tree anyway?reluctantly, and only in select variations.”

Μπήκε ως άβαταρ γιατί μου έχουν πει ότι του μοιάζω 8)

welcome8)

Φέθρυ ρε μουνιά!
Και Νυχτερίδας Ντακ!! \m/
Welcome κι από μένα :slight_smile:

Λολ, είδα ένα μέρος του τίτλου του τόπικ στο ίντεξ και νόμιζα ότι θα ήταν “ένα καθυστερημένο τόπικ” ή “ένα καθυστερημένο ποστ” ή “καθυστερημένο παλικάρι” ή κάτι τέτοιο.

Καλώς ήρθες στο φλώρουμ Παμμέγιστε Γ’! Πάντα ευπρόσδεκτοι οι χρήστες που δείχνουν ότι ξέρουν από μουσική και δεν ακούνε πέντε μπάντες :!:

Εν τω μεταξύ ρε μαλάκες, θυμάται κανείς τον Κωστή013 που κάποτε είχε κι εκείνος άβαταρ Φέθρι; Μόλις είδα πρώτη φορά ποστ του Παμμέγιστου συνειρμικά σκέφτηκα “όχι ρε πούστη”. Βέβαια εκείνο το άβαταρ ήταν και καμμένο και ηλίθιο, ενώ αυτουνού εδώ είναι απλώς καμμένο (άρα, αγαπάμε ) :!: