Ανατομια ενός εγκληματος-10η εντολή-Κοκκινος κυκλος

Πρεμιερα την 1η Μαρτιου στο Μega για την νεα σειρα του Koκκινόπουλου ονοματι 3ος νόμος

αποτι εχω διαβασει θα ειναι πολυ καλη:)στο ιδιο αγαπημενο μας στυλ!αντε να δουμε και κατι καλο στην ελληνικη τηλεοραση

Είναι απο την Frenzy Films, με τους ίδιους ανθρώπους. Επομένως, υπόσχεται πολλά. Να συμπληρώσω οτι είναι στις 22.50 τη Δευτέρα.

Τα ίδια παντελάκη μου, τα ίδια παντελή μου.

10 η εντολη,εχει καποιες φοβερες ιστοριες.

δεν εχω καταλαβει αν στην νεα σειρα θα ειναι αυτοτελοι ή θα ειναι ειναι μια συγγεκριμενη ιστορια…

κανεις…?

Aυτοτελή θα ειναι απο οσο γνωρίζω…

Δυνατό πάντως το πρώτο επεισόδειο…

Ρε γμτ το έχασα… Παίζει να παίξει καμμία επανάληψη;

Βump… Επεισόδιο ανατομίας με τον αξέχαστο Αλέκο Αλεξανδράκη …Ο ιδιος user εχει ανεβάσει και αλλα σπάνια επεισόδια της σειράς για όσους ενδιαφέρονται να τα δουν.Κατα τα αλλα ο Ant1 δεν ανεβάζει τους κύκλους της σειράς στο site λόγω νομικών κωλυμάτων…#-o

http://www.youtube.com/watch?v=MrTpazOM7pU PART 1

http://www.youtube.com/watch?v=DQOQ204cUeY&feature=relmfu PART 2

Ειναι και οι Απαργορευμενοι Ερωτες του Κοκκινοπουλου ετσι ?

Nομίζω όχι…:-k

καινούργια 10η εντολή σε μια ώρα από τώρα. συγκίνηση

…υπέροχα εξαιρετικά φανταστρουμφικά:):!:

Μαλάκα τι κλωτσιά στα δόντια ήταν αυτή. Με πρώτη σκέψη φυσικά το “αν μπορεί η Παπαληγούρα να με ξεφτιλίσει έτσι ψυχικά από οθόνης, έτσι και τη δω στο θέατρο θα παρακαλάω για έλεος”.

Μου θύμισε μέχρι και Zero Years - και ξαναλέω, μιλάμε για ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

Τι έγινε ρε παιδιά; Τι έχασα; :-k

ανατρίχιασα σε σημεία, και την περισσότερη ώρα ειχα το χέρι στο κεφάλι.
εικόνες στα μούτρα, λέξεις να θες να κλείσεις τα αυτιά σου, και πεντακάθαρο μίσος.
νταξ. αμα το συνεχίσει έτσι πάμε για πολλαπλά εγκεφαλικά

*η δουλειά που έριξε η παπαλιγουρα για το επεισόδιο πρέπει να είναι πάνω απο μήνα. ρισπεκτ
edit [B][I]Έκανα δυόμισι μήνες μαθήματα και πωρώθηκα. Είναι σαν να μαθαίνεις ξένη γλώσσα ? φυσικά μόνο τα βασικά πρόλαβα να μάθω». [/I][/B]

για αυτο που λεει ο νειμελες

tlk exei ka8e tetarth k neo epeisodeio?

γιεπ!!!