Καλησπέρα μάγκες!

Χαιρετώ από Μαρούσι. Λέγομαι Γιάννης και αποφάσισα να κάνω register σήμερα:p. Τα συγκροτήματα που γουστάρω πολύ είναι Metallica, Megadeth, Anthrax, Slayer, Kreator, Testament, Iron Maiden, Judas Priest, Motorhead, Iced Earth, Blind Guardian, Nevermore, In Flames, Death, Morbid Angel, Behemoth, Bloodbath, Cannibal Corpse, Cradle Of Filth, Rotting Christ, Thou Art Lord, Machine Head, Slipknot, Lamb Of God, Chimaira, Shadows Fall, Children Of Bodom, Paradise Lost και Ανώριμοι.

Στάνταρ άφησα μερικά απέξω για να μην σας κουράσω:D

Επίσης παίζω κιθάρα (είμαι στο 2ο χρόνο μου σε ωδείο)

εε καλώς σε βρήκαμε ή μας βρήκες φίλε Γιάννη! Σίγουρα εδώ θα βρεις πολλά πράγματα να ακούσεις και να ψάξεις! Καλά να περνάς και καλά ποστ.Ότι απορία έχεις μπορείς να ρωτάς,δεν είναι κακό:)


Now playing: Machine Head - In The Presence Of My Enemies
via FoxyTunes

Καλώς το Γιάννη.

Εδώ θα σε κάνουμε ΑΝΤΡΑ :!:

Kαλωσηρθες φιλε Γιαννη!

Γειαααα! Ωραια πραγματα ακους και καλη διαμονη!

Ευχαριστώ μαρτιαν! Όπως καταλάβατε έχω μια αγάπη για oτιδήποτε κοντά στο Thrash metal αλλά και το Death metal. Πριν από λίγο άκουσα και το Graves Of The Archangels των Dead Congregation για πρώτη φορά (καλλιο αργά παρα ποτέ:D). Τι γκρουπάρα είναι αυτή ρε σεις??

καβλώς τον:!::D:D

Οπως τα πες…Γκρουπαρα 8). Εγω που λες, ανεκαθεν ειχα μια κλιση προς το θρας, αν και φετος ψαχτηκα πολυ περισσοτερο! Το ντεθ ειναι αλλη ιστορια. Το μονο πραγμα που ειχα ακουσει ηταν Death και μου αρεσαν. Οτι αλλο βεβαια ειχα ακουσει δεν την παλευα καθολου. Ε πριν κανα μηνα, ακουσα παλι Death, εβαλα και λιγο Benediction (τυχαια, ως ονομα τους ηξερα) στο youtube και σκαλωσα. Ως δια μαγειας, αρχισα να ακουω καφριλες. Οχι τα παντα βεβαια αλλα ακουω πλεον αρκετα και διαφορα πραγματα, που παλιοτερα ετρωγα μεγαλη φρικη :stuck_out_tongue:

Α Death είναι οι αγαπημένη μου Death metal μπάντα. Πριν 2 χρόνια τους ανακάλυψα και απλά με τρέλαναν διότι πιστεύω έχουν τους καλύτερους στίχους στο είδος. Γενικά το Death το έμαθα κατα κάποιο τρόπο από τους In Flames (άλλη λατρεία κι αυτή, Clayman) στη 1η Λυκείου και τους Morbid Angel μετά (Heretic) στη 2α Λυκείου. Μετά ήρθαν οι Cannibal Corpse, οι Nile (που δεν ανέφερα παραπάνω#-o), οι Behemoth κλπ.:smiley:

Χαιρε φιλε ιμπεριουμ! Εχεις ενα μεγαλο γουελκαμ κ απο εμενα! :smiley:

Kαλως ηρθες και απο μενα φιλε…Σιγουρα εδω θα βρεις οτι χρειαζεσαι για την ροκ-μεταλ μουσικη…Εγω βεβαια δεν ειμαι τοσο του death metal(περα απο λιγα πραγματα) αλλα δεν πειραζει…Καλη ‘‘διαμονη’’ 8)

Ενα μεγαλο welcome και απο μενα και ρισπεκτ στο ονομα σου8)

oooo καλησπέρα και απο μένα.Καλως ήρθες στο forum :smiley:

Είναι από τα αγαπημένα μου κομμάτια Machine Head!Αυτή η γρήγορη ριφάρα στη μέση:metal:…
Τέσπα ευχαριστώ πολύ!

Πετυχημενο rip-off το ριφακι,δε μπορω να πω.

Καλωσηρθες btw!:slight_smile:

Σφυρα επωνυμο με κανα pm

ωραια πραματα φιλε!!!καλωσηρθες και εσυ!

μετα λετε οτι ο angel death δεν ειναι “ευγενικος” με τους καινουργιους χρηστες :p:p

καλωσηρθες και απο μενα φιλος