Χαιρετώ και εγώ!

Γειά σε όλη την παρέα!Είμαι ο Βασίλης από Αθήνα και αποφάσισα να γραφτώ σήμερα στο φορουμ σας.Ελπίζω να είμαι ευσπρόδεκτος.
Ακούω από όλο το φάσμα του metal και κάποια πράγματα από rock. Δεν είμαι και τόσο καταρτισμένος μουσικά όσον αφορά τον διαχωρισμό σε είδη και υποομάδες,όπως επίσης και θα ήθελα τις προτάσεις σας για να ακούσω νέα πράγματα!Καλά posts να έχουμε και μία καλή rock χρονιά!

καλως ήρθες καλά ποστς.Πες μας όμως καμία μπάντα που ακούς

welcome και απο μενα:)καλα ποστς!

Ευχαριστώ παίδες.Αγαπημένοι μου οι Venom (μάλλον είχα βαριά εφηβεία :lol: ),και από τα κλασικά σίγουρα Metallica,Motorhead,Helloween.Από ποιό εναλακτικούς ήχους θα έλεγα Nouvelle Vague.Και βασικά πολλά πολλά συγκροτήματα μου αρέσουν.Τελευταία ψάχνω και την ελληνική σκηνή.Ξέχασα να πω για την διαχρονική μου αγάπη προς τους Doors.

Hello there!
Ωραίο πράμα να έχει κόσμο το “Διαβάζετε”, καλώς ήρθες!

Eυχαριστώ Almighty!!Καλά ποστς να έχουμε σε όλες τις θεματικές!:smiley:

Αφου εχεις το παιδικο τραυμα με venom τσεκαρε ελληνικο punk, να νιωσεις

Welcome και απο μενα. Στο rockipedia θα διαφωτιστεις:D

Καλησπερα και απο μενα…Καλως ηρθες συνονοματε.Χαιρομαι πολυ που αγαπας τους doors.Καλη σου διαμονη και καλη διασκεδαση…!

Ευχαριστώ τα παιδιά για το καλωσόρισμα και ανταποδίδω!
'Οντως το ελληνικό punk το ψάχνω τελευταία,όσον αφορά για το rockpedia αναμενεταί αν το λυώσω και επίσης χαίρομαι που βρήκα και συνονώματο και φίλο που συμμερίζεται την ίδια αγάπη για τους Doors.

ελα ασυφταος να κανετε παρεα με το παιδι
καλωσηρθες και απο μενα :wink:

Σα μαμα κανεις.

Καλωσηρθες Doyle!

Ευχαριστώ παίδες!
(Τι είναι το ασυφτάος; :slight_smile: )

ενα παιδι που δεν υπαρχει και γουσταρει τους ντοορς

:lol::lol::lol:
χαχα οκ!

Πεστα…:rockon: