ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΑΚΟΡΝΤΑΚΙΑ

[QUOTE=4sybil;804916]Ρε φιλε παντως αν δεν δουλεψεις μονος σου πανω στο οργανο οτι κ να σου λενε οι αλλοι δεν προκειτε να γινει δουλεια. Παιζω 13 χρονια κ πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο. Προσπαθησε να παιζεις πανω απο τραγουδια που σ’αρεσουν κ γουσταρεις καλυτερα.[/QU

τον ρυμαδο’ ρυθμο’ τον βρισκεις μονο σου 1εκδοχη… ‘‘αλλα μπορει να σε φτιαξει και καποιος αλλος… ‘‘αν θελει και δεν ειναι βλακας η’ λυγουρεις μπορει να στον μεταδωσει το ρυθμο’ εχω’ δει’ παλια να γινεται αυτο…οταν δεν ειχα σχεση’ με κιθαρες και ειμαι απολιτος σε αυτο που λεω’ φιλε’ συμβουλατορα’’…:wink:

λοιπον καταρχιν μην κακοχαρακτηρισεις γιατι σε πηγα αναφορα…
δευτερον αν εσυ δεν μπορεις να βρεις ρυθμο και σου εχει μεινει αποθημενο απο μικρο που ησουνα και νομιζεις οτι για να βρεις ρυθμο στον δινει καποιος αλλος εισαι γελασμενος…
αν εχεις μουσικο αυτη εχεις ρυθμο… τι ακουγες τελευταια ? δεσποινα βανδη?ε τοτε λογικο να μην μπορεις να βγαλεις ρυθμο… κατσε ακου την μουσικη που θες, και επιτελους καποιος αρμοδιος να το κανει λοκ γιατι βαρεθηκα να εξηγω και να βλεπεις τετοια σταση ειρωνιας …

καμια σχεση με συμβουλατορα. απο ενδιαφερον στο ειπα και για συζητηση, οπως τη βρισκει ο καθενας. αυτο το “βλακας η’ λυγουρεις” δεν το καταλαβαινω που κολλαει στο θεμα. τεσπα, σου ευχομαι να βρεις αυτο που θες ασχετα απο το τι πιστευω.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΓΑΛΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΙΔΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΓΚΕΓΚΕ’’ ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣΧΟΛΙΣΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΕΓΩ’ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΜΗΛΗΣΩ Ο.Κ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ… ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙ’ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΩΣ JANGO REIHARD ΑΣ ΠΟΥΜΕ… ΑΡΑ ΜΗΝ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΣ… ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ’’ ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ Η ΑΛΑΞΕ ΘΕΜΑ ΟΚ 40ΜΥΝΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ’’…:wink:

θαναση ηρέμησε κατ’ αρχήν, τα παιδιά να βοηθήσουμε θέλουν, ειρωνίες και χαρακτηρισμοί κομμένα σε παρακαλώ.

Ρε τ’ ειν’ αυτός??? Που τον βρήκανε?

Τέσπα αν μη τη άλλο μην αποπαίρνεις κάποιον που παει να σε βοηθησει και δεν σε ειρωνεύεται όπως ο τυπάς με τα 12 χρόνια

ΟΚ ΦΙΛΟΣ ΤΗΑΝΚΣ… ΣΟΡΡΥ ΑΠΛΟΣ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΡΥΘΜΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ… ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ… ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ‘…ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΙΚΑ ΕΠΥΘΕΤΑ ΓΙΑ ΑΛΟΥ ΠΑΝΕ,. ΚΑΛΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ JANGO FULL JYPSY JAZZ’’,.ΚΑΛΟΒΡΑΔΥ’’…:slight_smile:

αν λες για τον τυπο με τα 12χρονια τα παμε οκ αλλα δεν μηλαγα μονο με αυτον τεσπα… οτι να ναι και την ακρη δεν βρηκαμε και βαριεμαι να γραφω να σε καλαα:wink:

οκ απλος δεν ειναι μονο απο δικη μου πλευρα τεσπα θενκς καλο βραδυ:)