Θρησκευμα: Χεβυμεταλας?

Είναι πολύ μπροστά αυτοί οι Βρεττανοί, κατα το είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι.

http://www.metalhammer.co.uk/news/metal-britannia-hammers-campaign-to-make-metal-a-recognised-religion/comment-page-1/

Μπιφ μπροστάρης, αντέ να μαζευτούν κι άλλοι, τρουίλα κιέτς. Ιερείς υπάρχουν καμπόσοι να βοηθήσουν.

:p:lol:#-o8O:D[-X:-k

Τι να πώ, πείτε εσεις που το κατέχεται…

world metal peace ambassador :lol::lol:#-o#-o#-o

αυτό θα είναι μεγαλύτερη τιμή και από το πρέσβειρα καλής θελήσεως της ουνέσκο. woooow! τι ακούμε μεσημεριατικά.

έτσι ρε μπίφυ.

Μαζί σου!

Που γραφομαστε ? Αληθεια.

xa0xa0xa0xa το διαβασα και εγω…δεν την παλευουν μια!!(καλα κανουν!!)
ρε εδω καναν τον jediσμο επίσημη θρησκεία!!!..
αχχχ ποσοοο πισω ειμαστε…:p:lol:

Χα, χα τι γελιο… :lol::lol2::lol2:

Ακριβως οπως με την θρησκεια των Jedi… Ειναι κωμικο περισσοτερο το ολο θεμα.

Εγω μια φορα, περισσοτερο Τζενται νιωθω, παρα χριστιανος :expressionless:

Ασε που ειναι και ωραιοτερο παραμυθι :stuck_out_tongue:

Στις εκκλησιες οι μεταλοπαπαδες θα σου δεινουν ενα κομματακι λουκανικο κ μια γουλια μπυρα σαν θεια κοινωνια κ δεν συμμαζευεται! :stuck_out_tongue:

σουβλακι απιστε:lightsabre:

:stuck_out_tongue:

βαλε λεφτα στο παγκαρι τεκνον μου να φερουμε killswitch engage στην ελλαδα

Λουκανικο ειναι πιο ΤΡΟΥ!

Πςςςςςς…εκει να δεις δωρεες! Κ τα περισσευουμενα θα ειναι για να αγοραστουν μπυρες για τους φτωχους μεταλλαδες! Οχι σε “λαδακι κ φυτιλι για το καντιλι” :wink:!

Eλα ρε Biffy αρχηγε!!!

Στην εκκλησια παιδες, ξεχασατε τις αγιες εικονες. Ευλαβικο προσκυνημα σε τιμημενες εικονες των Baker, Criss και πολλων αλλων αδικοχαμενων :stuck_out_tongue:

Και τα ευαγγελια θα τελειωνουν με το Hallowed Be Thy Name και τον κοσμο να προσκυναει…:bow2:

Κοιτάξτε, υπάρχει ήδη μια μέθοδος χρηματικής συνεισφοράς με σκοπό την πραγματοποίηση συναυλιών και αυτή λέγεται «αγορά εισιτηρίου».

Αυτό γίνεται όταν έχει κλείσει το γκρουπ για να έρθει. Με τα λεφτά αυτά που λένε τα παιδιά πιο πάνω θα τα κλείνουμε εμείς :p:wink::lol:

Ασε που αν εξελιχθει το θεμα θα εχουμε λεωφορεια που θα μας πηγαινουν σε συναυλιες σε καθε γωνια της Ελλαδας αλλα κ εξωτερικο. Κατι σαν μαζικο ιερο προσκυνημα ενα πραγμα…

Κρίμα που δε μου έρχεται καμιά χαριτωμενιά για να είμαστε όλοι μαζί αστείοι!

δεν πειραζει βακιλε, εγω γελασα

ναι νταξει, αλλα μηπως ταιριαζει καλυτερα ενας ντι μαιο για παραδειγμα ? ?