Θρησκευμα: Χεβυμεταλας?

:lol:

παντως πρεπει να οργανωθουμε.Πρεπει η θρησκεια αυτη να εχει μια σημαια,κατι σαν δικεφαλο δρακο οπως ο χριστιανισμος εχει εκεινο τον δικεφαλο αετο που μου θυμιζει τις χανουμισες.Πρεπει να εχει ενα εμβλημα που θα φορανε οι πιστοι,αναποδος σταυρος ειναι λιγο too much και παραπεμπει αλλου για τον λογο προτεινω τον σταυρο της συγχησης(το logo των devildriver).Θα χρειαζεται επισης ενα ιερο βιβλιο,αργιες,κλπ.Ακουω ιδεες.

Ενα ειναι το θρησκευμα…

[FONT=“Garamond”][SIZE=“6”]ΠΑΤΡΙΚΙΣΜΟΣ!!![/SIZE][/FONT]

ψηθηκα!!!
η θρησκεια των μεταλαδων!! \w/
και θα λεγεται metallinismos

wtf !!! αυτος ειναι ασχημος! παρτο πισω

τωρα

:lol:

Και ο Θεός μας ποιός θα είναι ρε ο Lemmy ;

φυσικα και θα ειναι ο λεμμυ ο θεος!!!

Θα ειναι πολυθειστικη θρησκεια και θα εχουμε και παρα πολλους αγιους και αποστολους… Το θεμα ειναι μην γινει μεγαλο το σχισμα μεταξυ true και nu και φαγωθουμε μεταξυ μας…

Πάπας θα ειναι δικαιωματικα ο DeMaio.
Αυτος θα κρινει τι ειναι σωστο/true και τι αιρετικο/false.

Αντε μπας και καθαρισει το Metal απο διαφορα τσουτσεκια που κυκλοφορουν εκει εξω:twisted:

oi cannibal corpse με τους slayer θα κανουν την ‘‘κακη’’ πλευρα

#-o

Θα ειναι πολυθειστικη θρησκεια και θα εχουμε και παρα πολλους αγιους και αποστολους… Το θεμα ειναι μην γινει μεγαλο το σχισμα μεταξυ true και nu και φαγωθουμε μεταξυ μας…

ναι θα ειναι πολυθειστικη θρησκεια αλλα το nu θα ειναι οπως ειναι τωρα οι Ιαχωβαδες! Η θρησκεια θα ειναι TRUE!!!

παντως πρεπει να οργανωθουμε.Πρεπει η θρησκεια αυτη να εχει μια σημαια,κατι σαν δικεφαλο δρακο οπως ο χριστιανισμος εχει εκεινο τον δικεφαλο αετο που μου θυμιζει τις χανουμισες.Πρεπει να εχει ενα εμβλημα που θα φορανε οι πιστοι,αναποδος σταυρος ειναι λιγο too much και παραπεμπει αλλου για τον λογο προτεινω τον σταυρο της συγχησης(το logo των devildriver).Θα χρειαζεται επισης ενα ιερο βιβλιο,αργιες,κλπ.Ακουω ιδεες.

ναι και συμβολο μας θα ειναι ο σκυλος των Motörhead, δεν δεχομαι αντηριση!!!

Πιστεύω εις εναν ΠΑΤΡΙΚ πατερα αστερια!!!:lol::lol::lol:

σοβαρα τωρα…

Φιλε μια χαρα αλλα…

[SIZE=“7”]THIS IS GAY![/SIZE]

Να μια ιδεα που ειχα για την ΣΗΜΑΙΑ μας!!!

το S.D.R.N.R=Sex Drugs and Rock N Roll

θεος παντως πρεπει να ειναι ο Bon Scott …

let there be light, and there was light
let there be sound, and there was sound
let there be drums, there was drums
let there be guitar,there was guitar… ahhhh
[SIZE=“4”]LET THERE BE ROOOOCK!!![/SIZE]

Αυτο θα ειναι το ευαγγελιο της δημιουργιας… Και συμφωνω με σημα Motorhead και φυσικα απο τα γνωστοτερα συμβολα θα ειναι ο Eddie των Iron Maiden και θα τον προσκυναμε.:smiley:

χαχαχαχαχχα!!! Εχω λιωσει με αυτα που διαβαζω!! :lol: :lol:

χαχαχαχαχχα!!! Εχω λιωσει με αυτα που διαβαζω!!

κοροιδευε εσυ :p:p:p:p

παιδια ο εντι απο μειντεν θα ειναι τυπου βουδα,θα τον εχουμε ετσι αγαλματακι παντου 8)

ανυπομονω!!!

θα στέλνουμε κ τους saxon να σφαγιάζουν τους άπιστους .