Η τεχνολογια των Κενων

Σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το θεμα στο ποντιουμ…αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα ηταν συμπαθες προς τους μοντε.οποτε το ξεκινω εδω.και αν στη συνεχεια εξελιχθει σοβαρη συζητηση απαιτω να παω ποδιουμ…το θεμα για την γνωστη σε ολους μας παυλα.οχι το θηλυκο του παυλου.ουτε κακογραμμενη αυλη…αλλα αυτο το ευθυγραμμο τμημα που αιωρειται.που το βαζουμε πριν απο διαολογο.η οταν επαναλαμβανουμε κατι (γυρω-γυρω)…θα αποκαλυψω σε σας πρωτους αγαπητοι συμφορουμιτες το αιωνιο μυστικο σκοτεινο μυστικο που λιγοι σοφοι το χουμε παρατηρησει…η ξερετε-ποια λοιπον εαν γραφτει επαναλαμβανομενα κανονικα δημιουργωντας πολλες ξερετε-ποιες.παρατηρουμε οτι αναμεσα σε καθε μια με την επομενη υπαρχει ενα κενο…καπως ετσι

ολα καλα μεχρι εδω…
Εαν ομως.η ξερετε-ποια γραφτει πιεζοντας ταυτοχρονα με το πληκτρο της και το πληκτρο ΣΙΦΤ τοτε παρατηρουμε εκθαμβοι φοβισμενοι συναμα οτι…ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΕΝΑ!8O


ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΚΕΝΑ???:-s:-k

εντιτ: η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ!..στις πατημενες με σιφτ παυλες ετσι οπως φαινονται στο ποστ…υπαρχει ενα κενο στο τελος!..οταν κανω εντιτ ομως…δεν ειναι πουθενα!

Στο κεφάλι σου.

Θα αντιγράψω τον bleedin αλλα δεν πειράζει. :stuck_out_tongue:

αιντε !#-o

μας ψεκαζουνε ρεεεεεε…:!:

Γιατί αναπνέεις. Και δεν είναι ερώτηση.

ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ

Αποσυρομαι.

πρεπει να τον εχει βαρεσει ο πυρετος στο κεφαλι:)

Βγήκε και κάτι θετικό από τη φάση.

Δεν υπαρχει λογος να με πληγωνεις ομως.

σκέφτεσαι παράφραση της παύλας ή όπως το θέτεις εσύ κακογραμμένη παύλα …

και η λέξη που σου’ρχεται στο μυαλό είναι ΑΥΛΗ;

βαριέμαι να βάλω φέησπαλμ.

μάτωσες?

Οχι οσο εσυ.

Τα δικά μου δεν είναι αίματα χαζούλη =)

Βακιλλε εισαι ενα ψεμα.

Μεγάλε μου. πραγματικά κάνε έντιντ. Τι μαλακιάρα είναι δαύτη? Κοιτάει κόσμος.

Βασικα ναι ειναι φειλ και μακροσκελες,οποτε τρωει εντιτ.

Είσαι δικός μας τελικά.

Όχι ρε παιδιά, το θέμα που έθιξε ο Παπαρδέλας, η διττή φύση της παύλας, είναι θέμα σοβαρό, τόσο σοβαρό που μόνο η κβαντομηχανική μπορέι να δώσει απάντηση.