Ένα Σ/Κ σε ένα πολυτελές θέρετρο με

Εναλλακτικός τίτλος θρεντ (αν ήσουν ποδοσφαιριστής θα διάλεγες…)

χριστινα, χριστινα και αυτη που φτιαχνει παστιτσιο

ημουν ετοιμος να πατησω κολετσα αλλα μετα ειδα την τελευταια επιλογη

Ρε Μάνο, την Ανθή βρήκες να βάλεις από το next top model? Εγώ πως θα ψηφίσω τη Σεράινα με τη σωματάρα; :frowning:

Κολετσα :roll:

Κάρβου, πέρνα μια βόλτα απ’ το plαyboy…

Πέρασα. Εντάξει, δε χρειάζεσαι καν πολυτελές ξενοδοχείο για αυτήν!

Ενώ για τη Σεράινα που και νικήτρια είναι και μεγαλωμένη στις πολυτέλειες της Ελβετίας… <3

Βάκιλλο γιατί δεν ξέρω πώς είναι από κοντά αλλά σίγουρα είναι πιο τριχωτός απ’τις άλλες και με ανάβει αυτό

Μάλλον έχεις αποκτήσει Swiss fixation! :p:lol:

Ρε μόνο εγώ έχω ψηφίσει Όλγα; 8O

Η Χριστίνα του ράδιο-Αρβύλα #1;
Πάλι καλά που δεν υπάρχει και η Σαρδέλα ως επιλογή! :lol:

Υπ’ όψιν, ότι υπάρχουν δύο τύπισσες στο ράδιο αρβύλα, η μία είναι η Χριστίνα και η άλλη είναι η Ευγενία. Δεν ξέρω ποια είναι η μία και ποια η άλλη, αλλά πληροφοριακά το αναφέρω.

Με την Κολετσα…αν φτιαχνει και παστιτσιο ακομα καλύτερα

Αν δεν καταφέρω να βάλω τη Σεράινα στο πολ, τότε η Όλγα είναι η αμέσως επόμενη επιλογή μου. 8)

Βάκιλο.

Δεν θα γκρινιάξει για τίποτα.

Απαράδεκτο τι poll είναι αυτό γαμώ τον Εωσφόρο μου μέσα, που είναι ο Ντίνος ο Μητσοτάκης ; EEE;
Απαιτώ να ενημερωθεί τώρα το poll με αλλές εναλλακτικές επιλογές για τους πιο “ψαγμένους”, if you know what I mean…

Ματσουκα ρε μαγκες.

εχει γερασει ρε μαστορα…
Σεραινα και απο μενα… (αν μπει στο πολλ)

Τζουλια παιδια.Υστερα και απο την ταινια δεν εχω επιφυλαξεις:p.Αν επρεπε να μπει καποια απο το next top model τοτε αυτη ειναι:http://www.espressonews.gr/files/ArticlePhotos/20080912/alexan1.jpg

μεχρι χτες θα ψηφιζα τζουλια αλλα αν ειναι να της δινω τοση κοκα για ενα μαμησι δε συμφερει…

οποτε παμε για κολετσα…

[SIZE=“5”]Βάκιλε σε ψήφησε η Venom[/SIZE]

[SIZE=“6”]ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΕ ΜΑΝΟ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ! ΕΥΓΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]