Ένα Σ/Κ σε ένα πολυτελές θέρετρο με

[SPOILER]http://2.bp.blogspot.com/_MrdWO02quAA/SvpcLlt7gyI/AAAAAAAAMsc/umOmbgHdLGU/s400/ΡΙΑ+ΑΝΤΩΝΙΟΥ+ΠΛΑΥ+2.jpg/SPOILER]

Καποια λοιπει απο το πολλ

http://2.bp.blogspot.com/_Aw4XZ-UnCS4/SvwJkZR-kbI/AAAAAAAABmc/7c5vXTvXx3E/s320/1.jpg χριστινα στεφανιδη ρε παιδια.

την ανθη απο το next model γιατι ειναι πιπινακι…βεβαια χλωμο να κανει οσα θα κανουν οι αλλες…θα ειναι ποιο αβγαλτη αλλα κι αυτο εχει τη φαση του…

Ρε παιδια η αληθεια οτι απο το poll…Αλλα ντροπη να μην εχει την Στυκουδη μεσα!!
Δωσε μ ενα σ/κ μαζι της και δεν ξερω αν θα μπορω μετα να βγει για εκπομπη…

Αν και απο το πολλ ειμαι αναμεσα σε χριστινα απο ραδιο αρβυλα.
Και το Μαρακι(Νικολετα Καρρα)…και τελικα ψηφισα Νικολεττα

οποιος καταλαβε τι εννοει παω μαζι του ενα σ/κ σε πολυτελες θερετρο

:frowning:

Ελα ρε κατι κοπηκε καταλαθος…Αλλα εσυ αμεσως να το κανεις θεμα!!!:lol:

Εγω το σ/κ θα παω σε ενα θερετρο(πολυτελες δεν ξερω ακομα αλλα θα δουμε…Το καλο ειναι οτι εχει τζακουζι) αλλα δεν θα σε παρω μαζι μ…[-X

φαρμακη,γιατι ειναι σκετο φαρμακι

με βαρια …καρδια ψηφισα χριστινα
αλλαγη ματσουκα
καβατζα σασα

εντιτ
αλλαγη ματσουκα
καβατζα κολετα

ομαδα νεων, σασα

η καλυτερη στο κρεβατι πιστευω πως θα ναι η σασα…

Οh yess…η μόνη που ξέρει τι κουβαλά πανω της…βγάζει μια “αυτογνωσία”…

Χίλιες φορές με τον Βάκιλο παρά με κάποια από αυτές.

8O μωρη κουφαλα! γιατι με τετοια σιγουρια??? μηπως μας τον εχεις ηδη παρει???

οσοι τον εχουν δει ξερουν γιατι. οι αλλοι απλα τον φανταζονται.

Τον φαντασιώνονται θες να πεις

Με τη Χριστίνα από το Ραδιο Αρβύλα. Γεμάτη κοπέλα με πιασίματα. Κορμί θανατηφόρο όχι σα το ξερακιανό τη Τζούλια (παρεπιπτόντως η χειρότερη τσόντα όλων των εποχών), να μη σταματάς να τη γαμάς και να τη ξεζουμίζεις:twisted::twisted:. Άσε που είναι και γαυρίνα:wink:. Δεύτερη με ισοβαθμία η Ματσούκα, άλλο θεόμουνο από κει (αν και εγώ λέω Αναστασοπούλου και ξερό ψωμί). Όσο για το παστίτσιο, με δελεάζετε επικίνδυνα ως γνήσιο λάτρη της ιταλικής κουζίνας, αλλά εντάξει μαθαίνεις να το φτιάχνεις για να δώσεις δυνάμεις στη κοπέλα μετά από μια καυτή νύχτα8)

ε και τα 2. αφου δεν τον εχουν δει λεμε. και αυτοι που τον εχουν δει τον φαντασιωνονται.

Yπερβολές όμως! :stuck_out_tongue: