Ελληνοφρένεια

Eλληνοφρενεια ραδιοφωνικη και Δουρειος Ηχος ειναι κλασσικη τιμια συντροφια,τα παγωμενα βραδια στο κωλοΝησι εδω…αγαπαμε!

AXAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXAAXA ΘΕΟΣ

εγω την ραδιοφωνική ακούω περισσότερο την αλλη δεν την προβαίνω…
Αποστόλης ΘΕΟΣ!!!
ενταξη κλασικά φιδεμπορας ,γουναρας, αϋπνίες ολα τα λεφτά

και 3 καινούριες…



καλη η ραδιοφωνικη Eλληνοφρενεια αλλα σαν δουρειο ηχο δεν εχει…
ο τζιμης ειναι η απολυτη μορφη…

σε τηλεφωνικη συζητηση με παπα που δεν εχει παει και τοσο καλα σε σατιρα αλλα περισοτερο σε σοβαρη κουβεντα του λεει ο παπας…:

-βαλτα με αυτους…με τον αρχιεπισκοπο , με την συνοδο, με αυτους βαλτα…και τοτε εγω θα σου φερω στοιχεια να παθεις εμφραγμα…

πανουσης…:

-εχω παθει ενα ηδη…:!::!: :lol:
(παλιοτερα ο τζιμης ειχε οντως παθει εμφραγμα…)

δεν υπαρχει ο πανουσης…
τον ακους και λες οχι ρε πουστη μου…
σε 10-12 λεξεις που θα πει, βαζει οτι αληθεια θα μπορουσαν να σου πουν 30 σαρανταπενταλεπτα δελτια ειδησεων μαζι…

“οι πεθαμενοι δεν κουραζονται ποτεεεε” by anggela dimitrioy+dj tzimhs…:stuck_out_tongue:

o τζιπακος ειναι θεος…

ΤΕΛΟΣ…

αυτοκίνητο μεγάλου κυβισμού κι αυτός ε? [-X

:lol::lol:

καλο…
σε περιπτωση που δεν κανεις πλακα ετσι αναφερεται στον εαυτο του…

άι νόου, πλακίζω :smiley:

ok…
λαθος…:stuck_out_tongue:

ρε σεις…Βαγγεληηηη
θελω την εκπομπη με Αδωνη…τη ραδιοφωνικη ετσι;;; τοτε στις εκλογες που του ειχε συνεντευξη με πρωτοσαλτε

Εκει και η Ελληνοφρένεια, στο ίδιο μέτριο προς χαμηλό επίπεδο μαζί με Λαζόπουλο, ΑΜΑΝ και τέτοια. Το ότι αυτές είναι και οι μόνες εκπομπες που ξεχωρίζουν και ίσως δεν πάνε και εντελώς χαμένα τα λεπτά που θα τους αφιερώσεις δεν τις καθιστά αυτόματα και καλές εκπομπές.
Η Μαλβίνα ήταν πολύ ανώτερη από όλα αυτά.
Προφανώς και έχουμε την τηλεοράση που πρέπει…

Η ελληνοφρενια οταν βγηκε στην αρχη ηταν καλη,τωρα ειναι αδιαφορη,δεν βλεπω καν.

Συμφωνώ πάρα πολύ σε κάθε γραμμή του ποστ…

Μαλβίνα από άλλο πλανήτη.

Ωραιος ο about

Παιδια εγω δεν ξερω παντως τη βαριεμαι την ελληνοφρενεια.

Έχουμε καμιά ενημέρωση αν τελικά θα σταματήσει από τον ΣΚΑΪ;

Θολό το τοπιο, έχει ανοίξει κόντρα ο αλαφούζος με τον καλαμούκη …

σήμερα διάβασα σε εφημερίδα οτι αν και αρχικά είχαν διαφωνήσει τελικά θα υπογράψουν τα νεα συμβόλαια μέσα στην εβδομάδα

Έλα ρε που το διάβασες αυτό?? Εγώ είχα μείνει στο ότι αρνήθηκαν να υπογράψουν μείωση και ατομική σύμβαση μαζί με άλλους 20 .

εγώ αυτό που άκουσα από φίλο ήταν πως για λίγες μέρες δε θα κάνουν εκπομπές γιατί ο Καλαμούκης θέλει να σκεφτεί τι θα κάνει…

και τώρα πέφτει το κράξιμο…

[SPOILER]
στην esspreso…! :-s

το έχουν σαν νεο στο σημερινό φύλλο…λένε οτι μετά την μεγάλη διαφωνία για τις μειώσεις στους μισθούς και σε άλλα θέματα τα έχουνε βρει και μέσα στν εβδομάδα θα υπογράψουν νέα συμβόλαια…

*δεν παίρνω esspreso αλλά το περιοδικό που έχει για το στοίχημα…μην αρχίσετε…:stuck_out_tongue:

[/SPOILER]

Ακολούθησε παρέμβαση ομάδας 25 δημοσιογράφων και τεχνικών του ραδιοφώνου, που αρνήθηκαν να υπογράψουν την «οικειοθελή» μείωση των αποδοχών τους. Σύμφωνα με το Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, η εκπρόσωπος των δημοσιογράφων του ραδιοφωνικού σταθμού Δήμητρα Κουντή, παρά την προσπάθεια του ίδιου του Αλαφούζου να της απαγορεύσει να μιλήσει, ανακοίνωσε τη δημιουργία ταμείου αλληλοβοήθειας των εργαζομένων. Τα χρήματα θα προέλθουν με αναλογική, ποσοστιαία βάση από τους μισθούς των εργαζομένων που αρνήθηκαν να υπογράψουν και θα είναι διαθέσιμα είτε για συναδέλφους τους που λόγω των περικοπών θα αντιμετωπίσουν άμεσο πρόβλημα επιβίωσης είτε για τυχόν απολυμένους.

Ο κ. Αλαφούζος εγκατέλειψε την αίθουσα, τονίζοντας ότι μεταξύ αυτών που δεν υπέγραψαν βρίσκονται και «ακριβοπληρωμένοι» δημοσιογράφοι, φωτογραφίζοντας τον Θύμιο Καλαμούκη. Στους χώρους του ομίλου πάλι, μεταξύ των εργαζομένων κυκλοφορούσε το αστείο: «Ο Παναγόπουλος και ο Παπαχελάς είναι μαζί μας και δεν υπογράφουν».

Αμέσως μετά το περιστατικό, ο Θ. Καλαμούκης προχώρησε σε συνάντηση με τον διευθύνοντα σύμβουλο του Ομίλου Χρήστο Παναγόπουλο, ζητώντας δημόσια αποκατάσταση του ονόματός του, ειδάλλως η «Ελληνοφρένεια, ζητάει τη λύση της συνεργασίας τους». «Είμαι βαθύτατα απογοητευμένος και ζητάω διόρθωση», τόνισε χαρακτηριστικά στον κ. Παναγόπουλο, ο οποίος του απάντησε ότι το ζήτημα θα συζητηθεί σε συνάντηση του κ. Καλαμούκη με τον Γ. Αλαφούζο.

Το πρωί της Πέμπτης, η «Ελληνοφρένεια» μεταδόθηκε σε επανάληψη. Αιτία είναι ότι ο Θ. Καλαμούκης, μη έχοντας καταλήξει σχετικά με τις τελικές του αποφάσεις και πλήρως απογοητευμένος από το κλίμα, ζήτησε 2 μέρες άδεια.

από το TVXS