ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

__Είδες, όχι μόνο κατάλαβε ότι είσαι θαύμα παιδί, αλλά και πόσο gay είναι το nickname σου… :twisted:[/quote]

Χαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Εισαι Θεος λεμε .

__Παρακαλώ! 8) :smiley: Είμαι σίγουρος πως τα αξίζεις 100% (είδες την foto της Σοφι; Αστεράκι κι ας ήταν και ντροπαλό).

__Εδώ ειμαι… μπαίνω πολύ συχνά και περισσότερες απο μία δύο φορές τη μέρα. Απλά με δείχνει έξω γιατί μπαινοβγαίνω (κλείνω και αγοίγω το forum) διαρκώς. Αλλά τσεκάρω πολύ συχνά για τα νέα σας μηνύματα. Τι να σας κάνω, είναι πολύ ευχάριστη “ιντερνική” παρέα.

__THANX mate! :smiley: 8)

Υ.Γ. Ακούω το “An Evening with John Petrucci & Jordan Rudess” (όλο τον δίσκο, μόνο μία κιθάρα κι ένα πιάνο -ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ δίσκος), και είμαι σε φοβερή διάθεση…

Την είδα την Sofi, κουκλίτσα πράγματι (Τέλη συμμαζέψου εσύ, μην ακούσω κιχ!)

Πολύ θά’θελα να μπορώ κι εγώ να μπαίνω συχνότερα, μου λείπετε (μα είναι δυνατόν?)

:oops: :smiley: :wink:

Κι εμάς μας λείπεις μοργκάνε μπαίνε συχνότερα σε παρακαλώ πολύ.

__Ε, μα και βέβαια είναι!! Τέτοια παιδιά αστέρια!!! :lol: :smiley: :roll: :smiley: :lol:
(να, λέμε και καμιά χαζομάρα να περνά η ώρα… :smiley: )

Και μενα μου λειπει ο Unholy τωρα τελευταια , γιατι εχω βαρεθει να βριζω συνεχεια τον μαναβη … εμ το Τελη ηθελα να πω.

ΚΙΧ

Εκλασες ?

Τι σου λείπω ρε ψεύτη τέτοιο spamming είχα να κάνω από το '82.

Μανάβης εγώ σουβλατζής εσύ, έχεις καταλάβει ότι χωρίς εμένα παραμένεις ΑΝΟΣΤΟΣ…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:oops: :oops: :oops:

Συνεχίστε, καλά το πάτε!

Shadowcaster darling, who do you cast your shadow over anyway?

Τέλη, ήσυχα στο Texas απόψε (πρέπει να’ρθω να σας γνωρίσω κανένα βράδυ, αλλά θά’ρθω ingognito!)

Φιλάκια σ’όλους, καληνύχτα!

Ειδοποίησε όταν είναι να πας.

__The thrill of the kill? Or maybe I’m “just” en-charmed by Morrigu?s spells…

. :wink: .

EDIT:
__A, συγνώμη, διάβασα “whY” αντί “whO”… Χμμμ… "who knows Morrigan… maybe to me… very contradictory nickname indeed… don’t know for sure… are you the one with the answer? "

Δηλαδη η δουλεια που μου ταιριαζει ειναι…Κοπροσκυλο; :frowning:

__ :oops: Ελα ρε Σοφάκι… (ΣΟΦΑΑΑΑΚΙ;;! Α, τον γλείφτη!!)

__Μη το παίρνεις στραβά… μια πλάκα κάναμε… :smiley: Κι εσύ, μη μου πεις ότι δεν είδες και το άλλο μου σχόλιο;! Στο περιπαικτικό έμεινες (χμμμ, κάποια χαϊδεύεται ή μου φαίνεται; :roll: :smiley: );

Α το ειδα και το αλλο και σε ευχαριστω αλλα δεν εχω λεφτα να πληρωνω ΚΑΙ τον Τελη ΚΑΙ εσενα, να λετε καλα λογια…Οποτε καποιος απο τους 2 θα τα λεει τζαμπα. :smiley:

__Αντε θα τα λέω εγώ δωρεάν, όχι επειδή τα πιστεύω (που τα πιστεύω, δεν λέω τίποτα αν δε το πιστεύω), αλλά γιατί ο Τέλης έχει να θρέψει και 7-8 στόματα (γυναίκα - παιδί και ερωμένες)… :lol: :lol:

Αντε σε ευχαριστω, το ξερα οτι θα προσφεροσουν να τα λες εσυ τζαμπα…Τι καλο παιδι! :smiley:
Εξαλλου λογω επαγγελματος δεν θα δυσκολευτεις, θα τα λες ευκολα… :wink:

ΣΚΑΣΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

           Μπαινει ο [b]ΠΡΟΕΔΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
                  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  [/b]

ειπαμε Off Topic αλλα εσεις το παρακανατε… :wink:
bluezlick ευχαριστω που με προλογιζεις αλλα εχω μπει εδω και αρκετη ωρα…