ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Ζητω συγγνωμη εκ μερους ολων.

Θανάσης Γ***** = Ποπ Σταρ

έστω υπάρχουν χειρότερα από το δικό μου?

έστω υπάρχουν χειρότερα από το δικό μου?[/quote]

Είπαμε όχι και τέρμα ρετάλι…

Αυτές βρε παλιόπαιδο δεν τις πληρώνω σε ευρώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτές βρε παλιόπαιδο δεν τις πληρώνω σε ευρώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Δεν ήξερα πως περνάνε ακόμα οι δραχμές?

Αυτές βρε παλιόπαιδο δεν τις πληρώνω σε ευρώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Δεν ήξερα πως περνάνε ακόμα οι δραχμές?[/quote]
__Δεν είναι ότι προσπαθώ να υπερασπιστώ τον Τέλη, ούτε πρόστυχος θέλω να γίνω, αλλά με αυτό που είπες για τις δραχμές έχεις δίκαιο, ΑΝ το είπες συνθηματικά… Βλέπεις, δραχμή, σημαίνει όπως φαντάζομαι γνωρίζεις, “αυτή που μπορείς να την πιάσεις με το χέρι”… :lol: :oops: :oops: :lol:

__The thrill of the kill? Or maybe I’m “just” en-charmed by Morrigu?s spells…

. :wink: .

EDIT:
__A, συγνώμη, διάβασα “whY” αντί “whO”… Χμμμ… "who knows Morrigan… maybe to me… very contradictory nickname indeed… don’t know for sure… are you the one with the answer? "[/quote]

My crescent moon enlightens my spirit that I may see past your shadow…

Είπαμε ingognito χρυσό μου, θέλω να δω συμπεριφορές όταν είστε ανυποψίαστοι… :wink:

Αυτές βρε παλιόπαιδο δεν τις πληρώνω σε ευρώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Δεν ήξερα πως περνάνε ακόμα οι δραχμές?[/quote]
__Δεν είναι ότι προσπαθώ να υπερασπιστώ τον Τέλη, ούτε πρόστυχος θέλω να γίνω, αλλά με αυτό που είπες για τις δραχμές έχεις δίκαιο, ΑΝ το είπες συνθηματικά… Βλέπεις, δραχμή, σημαίνει όπως φαντάζομαι γνωρίζεις, “αυτή που μπορείς να την πιάσεις με το χέρι”… :lol: :oops: :oops: :lol:[/quote]
σε πληρώνει, για αυτά που λές;

Αυτές βρε παλιόπαιδο δεν τις πληρώνω σε ευρώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Δεν ήξερα πως περνάνε ακόμα οι δραχμές?[/quote]

Μια γυναίκα για να γίνει ερωμένη μου, πρέπει στάνταρ να είναι χαζή “τέτοιος που είμαι”, οπότε έχω κοπιάρει μερικά πλαστά δεκαχίλιαρα και κάνω τη δουλειά μου…

Τότε βρε Τέλη μου, αφού ψάχνεις μόνο χαζές, γιατί την πέφτεις στα κορίτσια του forum?

Που το είδες αυτό μανάρι μου;

Που το είδες αυτό μανάρι μου;[/quote]

Άσε τα “μανάρι μου” βρε άτιμε άντρα, θηλυκιά μύγα δεν τολμάει να περάσει από δίπλα σου!

Διαφωνεί κανείς? :wink:

Και τώρα που το σκέφτομαι, το ξέρεις το ρητό “Αμαρτίες γονέων…”? Λες η κόρη σου όταν μεγαλώσει να μπλέκει με άντρες σαν κι εσένα?

Που το είδες αυτό μανάρι μου;[/quote]

Άσε τα “μανάρι μου” βρε άτιμε άντρα, θηλυκιά μύγα δεν τολμάει να περάσει από δίπλα σου!

Διαφωνεί κανείς? :wink:

Και τώρα που το σκέφτομαι, το ξέρεις το ρητό “Αμαρτίες γονέων…”? Λες η κόρη σου όταν μεγαλώσει να μπλέκει με άντρες σαν κι εσένα?[/quote]

Αν μου γνωρίζει τις φίλες της, θα της το επιτρέπω… Άλλωστε με άνδρες σαν κι εμένα μια χαρά θα περνάει…

Όλοι έτσι λέτε κι όταν μεγαλώσουν τα κοριτσάκια σας…

Εδώ που τα λέμε βέβαια, δεν είσαι και τόσο κακός, απ’αυτά που ακούω δηλαδή! Ίσως καλοπέσει το κοριτσάκι τελικά!

Μια χαρά είμαι ρε… Σκυλί που γαυγίζει μη το φοβάσαι… Παραμένω πιστός…

[size=1]Μόνο στην αγάπη μου για τους Europe[/size]

Μια χαρά είμαι ρε… Σκυλί που γαυγίζει μη το φοβάσαι… Παραμένω πιστός…

Τι μπορεί να πάθει (ή μάλλον να πιστέψει) κανείς άν δεν διαβάζει τα ψιλά γράμματα!

[size=1]Μόνο στην αγάπη μου για τους Europe[/size][/quote]

Στα ψιλά γράμματα των εφημερίδων γράφονται οι πιο σημαντικές ειδήσεις…
Επίσης οι λετομέρειες κάνουν τη διαφορά…

Αποφεύγω συστηματικά τις εφημερίδες!

Για τις λεπτομέρειες… θα συμφωνήσω! :wink: