Φετίχ!

__“Ιερό Οστούν”. H απόληξη της σπονδυλικής στήλης κατά το επιστημονικότερον ή τα απομεινάρια της ουράς των παιδιών του θεού και αδελφών του διαβόλου κατ’ άλλους…

__Και μιας που φτάσαμε σ’ αυτό το σημείο, μετά την “ιερή” οστεολειξία, αρέσκομαι και σε μικρά δαγκωματάκια στον μεγαλύτερου μυός του ανθρωπίνου σώματος… κοινώς στο κωλαράκι… :wink: 8)

Υ.Γ. προφανώς άργησα ν’ απαντήσω…

Πωωω εισαι θεος λεμε , τωρα θυμηθηκα οτι ειχα μια γνωστη που ειχε ωραιο κωλο και εκει που περπαταγαμε στο δρομο , σκυβω και καλα για να πιασω τα τσιγαρα μου και της εχωσα ολη την οδοντοιχια μου στο μισο κωλαρακι . :twisted:

Πειραιάς - Πετράλωνα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ στο ένα πόδι έχω έξι δάχτυλα… Δεν είμαι πληθωρικός σεξουαλικά;

Είσαι gay

Και εσυ εισαι ΜΠΑΜΠΑΛΟΥΕΤΑΣ

__“Ιερό Οστούν”. H απόληξη της σπονδυλικής στήλης κατά το επιστημονικότερον ή τα απομεινάρια της ουράς των παιδιών του θεού και αδελφών του διαβόλου κατ’ άλλους…

__Και μιας που φτάσαμε σ’ αυτό το σημείο, μετά την “ιερή” οστεολειξία, αρέσκομαι και σε μικρά δαγκωματάκια στον μεγαλύτερου μυός του ανθρωπίνου σώματος… κοινώς στο κωλαράκι… :wink: 8)

Υ.Γ. προφανώς άργησα ν’ απαντήσω…[/quote]

Είσαι πολύ διαβαστερό παιδί ή μου φαίνεται? (σφύριγμα θαυμασμού στο background!)

O λαιμός είναι ωραιότατο σημείο Σοφάκι, διόλου ανώμαλο!

Εγώ στο ένα πόδι έχω έκι δάχτυλα… Δεν είμαι πληθωρικός σεξουαλικά;
[/quote]
Μονο αν ειναι μακρυα και λεπτα.

Είναι είναι… :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted: :twisted:

Ολιγον βαμπιριστικο ομως να κοιτας τον αλλον στο λαιμο.

Καλα εσυ δεν ησουν κουτσος ??? απο την φτερνα και κατω ??? :roll:

Καλα εσυ δεν ησουν κουτσος ??? απο την φτερνα και κατω ??? :roll:[/quote]

Ενώ εσύ είσαι κουτσός απ’ το λαιμό και πάνω…

[quote=“sofi-k”]

Ολιγον βαμπιριστικο ομως να κοιτας τον αλλον στο λαιμο.[/quote]

Ε μα πάντα ο σκοπός είναι να τον δαγκώσεις…

Μμμμ ναι ξερω. Το αγαπημενο μου χομπυ.

Μμμμ ναι ξερω. Το αγαπημενο μου χομπυ.[/quote]

Κορίτσια εκτός από τα δοντάκια υπάρχει και η γλωσσίτσα…

… και τα δαχτυλακια , και των χεριων και των ποδιων :lol:

Στο λαιμο; Μπα. Ψηφιζω δοντια.

… και τα δαχτυλακια , και των χεριων και των ποδιων

Ρε μανια εσυ με τα ποδια.

Η γλωσσίτσα λειτουργεί παραπλανητικά μέχρι να δαγκώσεις! Ψηφίζω δοντάκια κι εγώ!

__“Ιερό Οστούν”. H απόληξη της σπονδυλικής στήλης κατά το επιστημονικότερον ή τα απομεινάρια της ουράς των παιδιών του θεού και αδελφών του διαβόλου κατ’ άλλους…

__Και μιας που φτάσαμε σ’ αυτό το σημείο, μετά την “ιερή” οστεολειξία, αρέσκομαι και σε μικρά δαγκωματάκια στον μεγαλύτερου μυός του ανθρωπίνου σώματος… κοινώς στο κωλαράκι… :wink: 8)

Υ.Γ. προφανώς άργησα ν’ απαντήσω…[/quote]

Είσαι πολύ διαβαστερό παιδί ή μου φαίνεται? (σφύριγμα θαυμασμού στο background!)
[/quote]
__Δυστυχώς βαριέμαι το διάβασμα (αν μου αρέσει πολύ -δεν έχω και χρόνο), προτιμώ τα βιώματα… :wink:

Μμμμ ναι ξερω. Το αγαπημενο μου χομπυ.[/quote]

Κορίτσια εκτός από τα δοντάκια υπάρχει και η γλωσσίτσα…[/quote]
__Τέλη είσαι τρισμέγιστος! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!! :smiley: 8)

__Παραπλανητικά; Α την άτιμηηηη!! Πάντως, για να λέμε την αλήθεια, μια απο τις πιο ερεθιστικές εμπειρίες μου ήταν όταν, χαράματα (μετά απο διάφορα γαργαλιστικά και αρκετά τραβηγμένα), επιδοθήκαμε με μία κοπέλα σε μία πάλη με δαγκώματα… Το σκέφτομαι και ανατριχιάζω…

Στο λαιμο; Μπα. Ψηφιζω δοντια.[/quote]
__Αλλού; Βέβαια και αλλού είναι ωραία τα δοντάκια -ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ.

Ζήτω οι φαφούτες…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παιδάκια σας καληνυχτίζω και πάω να ονειρευτώ τα φετίχ μου ένα - ένα! Θα σας πω αύριο τι είδα!

Τέλη χρυσό μου, αν δουλεύεις ακόμα λέω να ξεκουραστείς και λιγάκι, έχεις αρχίσει να μ’ανησυχείς!

Sofi, πλησιάζουν μεσάνυχτα κι αυτοί εδώ θ’αγριέψουν, κράτα αντίσταση!

Shadowcaster, I think I may need your shadow to be cast over me tonight, I am in need of a shelter…

Καληνύχτα σας…