Γεία τώρα που το ανακάλυψα!

Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοια στήλη, αφού το έμαθα λοιπόν χαιρετώ κι εγώ (ποστάρω ήδη μια βδομάδα περίπου αλλά δεν πειράζει :p)

Με λένε Ειρήνη, το τάτσομαν ΔΕΝ είναι αντρικό, και αγαπάω άπειρα τη μουσική, τη λογοτεχνία τη ζωγραφική. Αυτά τα βασικά για μένα :stuck_out_tongue:

γεια σ ειρήνη ! κάλιο αργά παρά ποτέ ! εγώ πόσταρα στο introduce 3-4 μήνες αφού έκανα register …#-o

Και γω που νόμιζα οτι σε λέγαν Τάσο. Καλώς ήρθες λοιπόν. Αγαπάμε Καρτμαν.

Welcome Ειρηνη! Καλα ποσταρισματα και καλες συζητησεις να χουμε!

Γεια σου και απο μενα Ειρηνη…Καλη συνεχεια…!:smiley:

γειααααα…

wellcome…

δεν πειραζει…και εγω κατασκοπευω το φορουμ 4+ χρονια αλλα δεν λεω ποιος ειμαι…
ασε, να σε κυνηγάνε για αυτογραφα μετα…:stuck_out_tongue:

welcome!! :slight_smile:

Χαχα, σας ευχαριστώ όλους :slight_smile:

ρε παιδια εγω ποσταρω 2 με 3 μηνες τωρα σχεδον καθε μερα και δεν εχω κανει κανενα wlcome thread :D…πεταχτηκα απο το πουθενα…anyway welcome και σε σενα

welcome ειρηνη
θα μας ενδιεφερε να αναφερεις σε μας τα μουσικα σου ακουσματα

συμβουλη : βαλε κατι πιο ‘‘γυναικιο’’ στο αβαταρ γιατι προσφατα υπηρξαν παρεξηγησεις :stuck_out_tongue:

γεια!αν εχεις το ιδιο username στο last fm σε εχω στους friends!

+1 βασικα

Μου αρκει.Εχεις την συμπαθεια μου ηδη. :slight_smile:
Καλως ηρθες.

Ευχαριστώ παιδιά, ναι το ίδιο όνομα έχω και στο λαστεφεμ. ¨οσο για τα μουσικά ακούσματα χτίζονται ακόμη, γενικά δεν περιορίζομαι σε κάποιο μουσικό είδος και απλά ψάχνοναι σε καλλιτέχνες-συγκροτήματα που μου αρέσουν. Πιο πολύ όμως σε μέταλ (όλων των υποκατηγοριών) ή αλτέρνατιβ ροκ καταστάσεις :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να ικανοποίησα τις απαιτήσεις και για πιο “γυναικείο” άβαταρ :stuck_out_tongue: