3ος Νόμος - Πάνος Κοκκινόπουλος

βαλε και κανενα spoiler…

μα αυτο ειναι το καλο με την σειρα…
οτι σε πηθει οταν την βλεπεις…

παρά που έχουν ήδη γυριστεί 2 επεισόδια για την νεα σεζον, το mega δεν θέλει στο πρόγραμμά του τον τρίτο νόμο…ζώα, γαμώ τα ριαλιτι…

Σοβαρά??? Ελεος ρε πούστη… Ήταν απ’ τις αξιόλογες ελληνικές σειρές που είδα φέτος.

Ρε πούστη ενώ τα ριάλιτι μαγειρικής μου αρέσουν τίγκα, η ελληνική εκδοχή του με τη μανωλίδου παρουσιαστρια, μου τι δίνει στα νεύρα και δε πρόκειται να το δω. Αστοδιαλο. χιλιες φορες τρίτος νόμος.

Κατί άλλο τώρα, περισσότερο οντόπικ, μιας και ανασύρθηκε το θρεντ.

[SPOILER]Είχε δει κανένας το επίσόδειο με μία τύπισσα που για εκδίκηση, υπνωσε με κάποιο τρόπο δύο συμμαθητές της (μαλακιστήρια-γαμιάδες) στο σχολείο, τους έγδυσε, τους έβαλε σε gayκες στάσεις και τους έβγαλε φωτογραφίες???

[SIZE=“6”]Πόσο κάυλα η τύπισσα ρεεεεε. Εχω πάθει πλάκα μαζί της[/SIZE][/SPOILER]

Εγω το χω δει αλλα την τυπισσα δεν τη θυμαμαι.Βαλε πικς στο πιο ομορφη/

Ρε δε θυμάμαι πως τη λένε κι ένας φίλος μου την έψαξε και δεν έβρισκε τπτ :(:(:frowning:

ΘΕΑ

Ειρήνη Στρατηγοπούλου

Οντως η τυπισα ειναι πολυ ομορφη(στυλακι τρελο) ενω παραλληλα παιζει και πολυ καλα.Παντως εχει παιξει και σε παλιοτερα επισοδια.

Οσον αφορα τον 3ο νομο δεν μπορω να πω και τα καλυτερα…Πλεον δεν σκηνοθετει ο Κοκκινοπουλος και ολα τ αεπισοδια γυρνανε πανω απο τιςι ιδιες και τις ιδιες μανιερες και κατανταει κουραστικο…Ασε που μερικα φετινα φαινονταν καργα οτι ειχαν αδουλευτο σεναριο αφου την περισσοτερη ωρα το κουραζαν με τις σκηνες δολοφονιας(πραγμα που στην 10η εντολη δεν υπηρχε) και δεν σε εβαζαν σε καμια σκεψη πανω στην ιστορια κλπ.

Γενικα παραμενει μια καλη σειρα ειδια συγκριτικα με το σκουπιδομανι της τηλεορασης αλλα θα θελα να υπαρξει λιγη περισσοτερη προσοχη απο τον Κοκκινοπουλο(πχ το τελευταιο επισοδιο το χε σκηνοθετησει αυτος και ηταν σκαλια ανωτερο) τοσο στο σεναριο οσο και στη σκηνοθεσια ωστε να εχουμε καθε φορα το ιδιο…

Α και ηχοι μπουνιας κλωτσια τρακαρισματος οπλου.Πλιζ…Λυπηθειτε μας:D

THEOS

Α θα τη δουμε και στη παπαρια του ΑΝΤ1:D

πολυ καυλα σε αυτο το επεισοδιο!
το ειδα προσφατα και με αφησε μαλακα :roll:

…και ξαναγυρνώντας στη σειρά…
μπορεί να θυμίζει τις παλιές του δουλείες αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι είναι και μάπα…
από το να βλέπω “διάσημους” να χορεύουν προτιμώ με τα χίλια αυτό…