3ος Νόμος - Πάνος Κοκκινόπουλος

Η νέα του σειρά.

Μόλις τώρα είδα το πρώτο του επισόδειο, ονόματι: Το Κλουβί…

Λοιπόν…Είχα δει μόνο το τρέιλερ της σειράς, και χωρίς να μου’ χε φανεί αδιάφορο, δεν με είχε τραβήξει να ασχοληθώ πολύ (δεν ήξερα κιόλας ότι ήταν κοκκινοπουλος, οπότε έλεγα ότι θα’ ταν καμια τρελή αντιγραφή)…Ωστόσο με παίρνει τηλ. ένας φίλος -εντυπωσιασμένος- κι έπειτα από μεγάλη προτροπή του, αποφάσισα να το δω…

Ντάξει η σειρά ΤΑ ΣΠΑΕΙ! Πάλι αληθινές ιστορίες στο ίδιο ακριβώς στυλ, με μόνη διαφορά όμως ότι ο Πάνος Κοκκινοπουλος είναι 150% καλύτερος σε αυτό που κάνει, συγκριτικά με τις προηγούμενες δουλείες του…Θεωρώ δηλαδή ότι η σκηνοθεσία του βελτιώθηκε απίστευτα…Καλά με κόκκινο κύκλο δεν τίθεται θέμα σύγκρισης, φαντάζει παιδικός μπροστά σε αυτό εδώ. Πολύ πιο ρεαλιστικές σκηνές και πάρα μα πάρα πολύ καλές ερμηνείες…Όλα αυτά τουλάχιστον στο πρώτο επισόδιο…

Προσωπικά θα την παρακολουθώ όταν έχω χρόνο μέσω ίντερνετ.

Εχουν βγει άλλα 2 επισόδια με τίτλους: Ο βασιλιάς και το αηδόνι, και, Η μυρωδιά του κτήνους

Πολλοι φιλοι μου εχουν πορωθει…Εγω δεν ετυχε να την δω ακομα…Σημερα ομως θα το δω το καινουργιο επεισοδιο και θα επανελθω…

λοιπον…

η σειρα δεν εχει κατι νεο να προσθεσει…
…αλλα…

…ειδα το πρωτο επεισοδιο και γουσταρα τρελα…:!:
σε στιγμες με εκανε να νιωσω ασχημα…:wink: οποτε σουπερ…
ειδα χθες το δευτερο…
αναμενομενα ολα απο τα 10 πρωτα δευτερολεπτα…
αλλα παλι μου αρεσε.!!
σημερα λεω να δω το τριτο και μετα στο καπακι στο mega το τεταρτο…

ας παει ετσι και δεν εχω κανενα προβλημα…

In Κοκκινόπουλος we trust…

+10

Ο φίλος μου, μου λέει: Καλά αν βάλω στην μάνα μου να δει το επισόδιο αυτό δεν θα ξαναφήσει την αδερφή μου να βγει έξω από το σπίτι:lol:

Kαλό είναι μωρέ όμως όλα τα επεισόδεια σαν να τα έχεις ξαναδει κάπου.

αυτο ακριβως. δεν το περιμενα αυτο το τελος στο σημερινο επεισοδιο, αλλα το ειχα φανταστει για ενα προηγουμενο…:stuck_out_tongue: κοκκινος κυκλος + 10η εντολη + 3ος νομος ειναι παααααρα πολλα επεισοδια. λογικο ειναι να υπαρχουν ομοιοτητες.
οχι οτι θα σταματησω να βλεπω…
Ο 3ος νομος ειναι καλυτερος, και ειδικα στον τομεα της παραγωγης γενικα (λογω μεγκα)
ο κοκκινος κυκλος βγαζει βεβαια κατι το καλτ.

Μην ξεχνάς ότι έχει περάσει και μια δεκαετία από τον Κόκκινο Κύκλο. Για εκείνη την εποχή και αυτό γαμω τις παραγωγές είχε (για ελληνικά δεδομένα πάντα).

ειναι αληθεια πως ολα σε κατι μοιαζουν…
δεν πειραζει…

ειδα πριν λιγο το προηγουμενο…
καλο…
αλλα το ειχα ψυλιαστει…:stuck_out_tongue:
επισης …
…οι σκηνες του βιασμου ηταν λες και εβλεπα το saw…!

σοφτ πορν παιζει καθολου,να το δω δλδ καμια φορα αμα βαριεμαι?

Κάτι παίζει…

Το βάζουν σε επανάληψη καμιά φορά;:):!:

oποτε θες, στην οθονη του pc σου :stuck_out_tongue:
http://www.megatv.com/3osnomos/default.asp?catid=18059&subid=2&pubid=6323659
τα ανεβαζει το μεγκα αρκετα γρηγορα

Ειδα σημερα καπακι τα 2 πρωτα.Πολυ ανατρεπτικα παντως σε σχεση με την 10η εντολη.
Οχι και προβλεψημα:?

Νά’σαι καλά μάγκα:):!:

Tα ειδα και εγω πλεον ολα…Εχω φαει ενα σκαλωμα μπορω να πω.Περιμενω με αγωνια το επομενο…:smiley:

εχει κατι παραπανω να πει ο κοκκινοπουλος μετα την δεκατη εντολη κ τον κοκκινο κυκλο?δεν εχω δει επεισοδιο απο τριτο νομο αλλα κατι μ λεει οτι θα ειναι σαν τα παλια του επεισοδια με αλλο τιτλο.καλως δεν λεω αλλα εχουμε χορτασει τοσα χρονια.

Το concept είναι ίδιο, όμως θεωρώ ότι έχουν αλλάξει πολλά πράγματα από τις προηγούμενες δουλειές του. Προς το καλό…

εχοντας δυο επισοδια ως κριτηριο, μου φαινεται μαπα το εργο

ειδα το προηγουμενο και το χθεσινο…
το χθεσινο ψιλομετριο…
αλλα το προηγουμενο μου αρεσε παρα πολυ…
επαιζε και η λενα παπαληγουρα που μου αρεσει…

μολις ειδα στο νετ οτι ειναι κορη του πολιτικου παπαληγουρα !!!(:?)

Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο το site του Mega και δε νομίζω να την ξαναδώ. Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά ο κόκκινος κύκλος και η 10η εντολή δεν ήταν τόσο διεστραμμένα. Στην κυριολεξία ανακατεύτηκα (μόνο στη σκέψη ότι βασίζεται σε αληθινή ιστορία όπως όλα του Κοκκινόπουλου). Αν και είχα δει κι άλλο ένα παλιότερα και ήταν λιγότερο σκληρό.

Edit: τελικά μάλλον θα ξαναδώ τη σειρά (τώρα που πέρασε λίγο η ώρα και ηρέμησα). Ήταν πραγματικά απίστευτα πιεστικό ψυχικά, μάλλον γιατί κατάλαβα από νωρίς ότι ο γέρος θα βίαζε την εγγονή του.