Γειά σε όλους

Γειά σας…Είμαι η Δήμητρα…16 χρονών(δυστυχός :p) και μένω Αθήνα…Συγκεκριμένα στο Κερατσίνι στον Πειραιά…
Καιρό ήθελα να γραφτώ εδώ αλλά με το σχολείο,φροντιστήρια,ωδεία κλπ κλπ δεν προλάβενα…
So…Χέρομαι που είμαι εδώ…Ελπίζω να περάσουμε καλα με όλους:D

Γειά σου Δήμητρα. Γιατί λυπάσαι για το ότι είσαι 16 χρονών; Πας καλά; :blink:

Επίσης πρώτη φορά βλέπω άτομο από Πειραιά να δηλώνει ότι είναι από Αθήνα! :hippy:

Αν κρίνω τέλος από το άβατάρ σου υποψιάζομαι ότι γενικά δε θα έχουμε πολλά να μοιραστούμε μουσικά. Αλλά έχει κι άλλα πράγματα η ζωή. Έχω την τιμή να είμαι ο πρώτος που σε καλωσορίζω.

Γεια σου δημητρα!καλα να περασεις στο φορουμ αλλα μη ποσταρεις στο φατσες σας, βασικο!

welcome:)

γεια σου δημητρα
οι αναμνησεις σου απο το forum θα σου μεινουνε forever :D:D

πολυς κοσμος μαζευτικε ρε παιδια ολο welcome threads βλεπω…αντε να γινουμε πολλοι

εεεετσι κηπιν ιτ ρηαλ! :dance:

welcome μαηκροκατ

πες και τι αλλα ακους, οχι για μενα, για τον γρακχο!

Όχι μόνο μαζεύτηκε πολύς κόσμος, αλλά οι νεόκοποι εξακολουθούν να βρίσκουν υποδοχή κυρίως από τους αμέσως προηγούμενους που ρετζισταριστήκανε.

…το λεγόμενο “ER syndrome”! :lol::smiley:

έντιτ

Ρε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ

Εξήγησε μου λίγο :stuck_out_tongue:

GRACCHUS BABEUF…Δυστηχός είμαι σε μία ηλικία που όλα μου φένονται στραβά, οπότε…δεν μ΄άρεσει που είμαι 16
Επίσεις, ποτέ δεν μ’ άρεσε ιδιέτερα ο Πειραιάς…με ελάχιστες εξερέσεις…για καφέ στον Πειραιά βγένω μια φορά στους 2 μήνες

anw…σας ευχαριστώ ολους :slight_smile:

χμ…εκτώς απο Muse…
μετά πάμε σε εντελώς διαφορετικό είδος

Ακούω Nightwish,Within Temptation,Epica,Evanescence,Placebo,Seether…
ε και μετά κι άλλες μπάντες…αλλά κυρίως αυτές…

Τα μόνα στραβά που έχεις πρέπει να είναι η ορθογραφία σου και τα ακούσματά σου. Κατά τ’ άλλα, δε γουστάρεις και Πειραιά, ουουουου, μια χαρά νορμάλ γκομενάκι σε κόβω. :ok:

Πόσταρε τώρα και φωτογραφίες σου να δούμε αν έχουμε δίκιο.

Δήμητρα καλώς ήρθες και από εμένα…

Η ηλικία των 16 έχει αναμφησβήτητα κάποιες απαγορεύσεις και κάποιους περιορισμούς αλλά είναι όμορφη πολύ…Προσπάθησε να ζήσεις την θετική πλευρά της!

Για τον Πηραιά θα συμφωνήσω! Τον θεωρώ την χειρότερη περιοχή του κόσμου. Δεν θα μενα ποτε. Λυπάμαι αν προσβάλλω κάποιους

:cold:

θα τα ξαναλέω λοιπόν:p
συγνώμη παιδία έχω δισλεξία…οπότε mercy για τα ορθογραφικά:p

ε δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτο:p

Καλως ηρθες και απο μενα Δημητρα. Κι εγω σαν τον Γρακχο αμφιβαλλω αν εχουμε πολλα να μοιρστουμε μουσικα με εξαιρεση τους Epica (αχ Simone :roll:) και τους Muse για τους οποιους εχω αρχισει να αναθεωρω λιγακι τελευταια και δε μου φαινονται και τοσο χαλια :stuck_out_tongue:
Ο Πειραιας παντως μια χαρα μου φαινεται εμενα. Αμα εισαι και Ολυμπιακαρα σε αγαπαω απο τωρα. Μην ακους τον παλιο-κρητικο τον Γρακχο :lol::stuck_out_tongue:

Καλα να περασεις στην παρεα μας και καλα ποστς :wink:

Το ότι δεν μ’ αρέσει ο Πειραιάς δεν σημένει ότι δεν είμαι και Θρύλος:p
Ολυμπιακάρα for eeeever:p

ευχαριστωωω:D

Γειά! Τί λέει; Όλα ΟΚ; ΟΛΑ ΚΑΛΑ; Μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι; Πες μου! Έχεις κάποια απορία; Κάποιο πρόβλημα; [SIZE=“6”]ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΩ ΧΡΗΣΙΜΟΣ;[/SIZE]

Δήμητρα απάντησες σε όλα εκτός απ’ αυτό που έπρεπε.

Μην κάνεις το κορόιδο κοπέλα μου. Αφού δεν πρόκειται να μας ξεφύγεις… λοιπόν; “Οι φάτσες σας 2- η επιστροφή”;

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaastadialaaaaaaaaaaaaaaaaaa katalaba:p eeeeeeeeegine

Παλι τα της Black Tulip θα εχουμε. Θα σφαχτουνε παλικαρια…