Καθυστερημένος κι εγώ

…καλώς σας βρήκα, guys 'n girls! :slight_smile:

Είμαι ο Βαγγέλης, 28 παρά λίγο, και μένω στην Καισαριανή.
Είχα την τιμή και τη χαρά να επιλεχτώ από τα παιδιά του ρόκιν ως νέος συνεργάτης, προς τα τέλη του '09. 8)
Πριν απο’δώ δεν είχα χρησιμοποιήσει ξανά φόρουμ, εξ’ού και η καθυστέρηση αυτού του “γειά”… θα μάθω όμως σιγά-σιγά, που θα πάει…

Μερικά από τα μεγάλα μου κολλήματα είναι οι Opeth, Riverside, Burst, Savatage, Rage, Dark Tranquillity, Overkill και ο Devin Townsend.
Επίσης παίζω πολύ μπιλιάρδο, και κάνα μπασκετάκι (όσο αντέχω για την ηλικία μου…:p)

Αυτά…:slight_smile:

Καλως ηρθες στο φορουμ. Respect για τα γουστα και για το playlist στο party :smiley:
Καλα ποστς και καλη συνεργασια με τα αλλα παιδια για το site γενικοτερα :slight_smile:

Καλως ηρθες του λογου σου.
Μερικα απο τα μεγαλα κολληματα σου ειναι και δικα μου. :slight_smile:

να ρθεις για μπασκετάκι να σε κρίνουμε :stuck_out_tongue:

όλα καλά, έφτανε μόνο το bold βέβαια :!:

Καθυστερημένος κι εγώ…

η πρώτη μου σκέψη ήταν “αυτός μας πήρε είδηση”… :? :?

Welcome man!Να βρεθουμε για κανα μπιλιαρδο,που λιωνω καθε μερα.

Aργοπορημένος cripple, όχι καθυστερημένος :wink::stuck_out_tongue:

Welcome, αν κι έχασα το σετ ερχόμενος στο τελευταίο σου κομμάτι, δε βαριέσαι, στο επόμενο.

Καλά ναι, αυτό εννοούσα κι εγώ… μάλλον ήμουνα μεταξύ “καθυστερημένα” και “αργοπορημένος”…:stuck_out_tongue:
Θένκιου people!

Χαιρετώ και εγώ, μια χαρά θα περάσεις εδώ, και όπως είπε και ο dude να έρθεις για μπασκετάκι. Καισαριανή, που μένεις περίπου?

Στην είσοδο του σκοπευτηρίου κοντά στα σχολεία, απ’τη μεριά της Φορμίωνος.
'Σεις πού πάτε συνήθως;

αα κατάλαβα περίπου που είσαι, είμαι τακτικός επισκέπτης Καισαριανής:p
Άτιμο 224 και 732! Για το 732 όχι και τόσο, αλλά για το 224…

Τώρα τελευταία, στους Αμπελόκηπους που υπάρχουν τα γήπεδα, είναι και κοντά σου, οπότε δεν έχει κανένα πρόβλημα:D

Νάις… να κανονιστούμε για κάνα καλό :slight_smile: …μονό ελπίζω ε; :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3473

Εδώ, όταν δεις ότι κάτι πάει να γίνει…

Λεω και γουελκαμ σε πιο παλιους απο μενα #-o

Dark tranquillity re mounia!!

Kαλώς ήρθες φίλε και συγχαρητήρια για την Playlist έσενα και του Sovereign στο πάρτυ. Κρίμα που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ.

:oops: …νά’σαι καλά φίλε!

Δεν πειράζει, την επόμενη φορά. Ελπίζω μόνο να με αφήσουν να ξαναπαίξω…

Hello και απο εμενα φιλε! Ωραια ακουσματα εχεις. Α και κονγκρατς και απο εμενα για την ωραια πλεηλιστ στο rocking party!

Υ.Σ. Ποιος απο ολους τους συντακτες εισαι? Γενικα εχω χασει λιγο την μπαλα με αυτο το θεμα γιατι δεν ξερω τα nickname του καθε συντακτη (πλην ελαχιστων).

Θενξ mate!
Εχμ… είμαι ο αυτός… που ήμουνα στο alter και πηγα στον ant1… της Τατιάνας ο άντρας ντε! :wink:

Got it :smiley:

καλως ηρθες καθυστερημενο κι απο εμε! :slight_smile: