Ανοιχτή πρόσκληση

που ανεβαινε η βοτκα ολη μερα ρε ???

'Ενανννννννννν ανήφοροοοοοοοο άστα να πάνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Εεε; Στον λαιμό;
Που σου ανεβαίνει εσένα η βότκα, όταν την προηγούμενη έχεις πιει ένα μπουκάλι και κάτι παραπάνω;

Btw πάρε κάτι να παίξεις? http://www.purescore.com/

Ίου πάρτυ. Θα φορέσω ωτοασπίδες και θα είμαι εκεί. Θα είμαι αυτός που θα χει πιάσει τοίχο πουστοποζεράδες.

Εσένα θα σου κάνω σεξ άμεσα… Καιρό έχουμε να το κάνουμε παλιόπαιδο… Πουστογκοθοκαφρε…

Και πολυ καλα θα κανεις , γιατι αν σε πιασει ο Τελης που σε γουσταρει κιολας μπορει να μεινεις και εγκυος … εχει μαζεψει πολυ πραγμα λεμε , οπως μονολογει συνεχεια … εξου και πινει σαν νεροφιδα … για να ξεχασει .

Και πολυ καλα θα κανεις , γιατι αν σε πιασει ο Τελης που σε γουσταρει κιολας μπορει να μεινεις και εγκυος … εχει μαζεψει πολυ πραγμα λεμε , οπως μονολογει συνεχεια … εξου και πινει σαν νεροφιδα … για να ξεχασει .[/quote]

Μπαααααα ο Γιάννης είναι φίλος μου… Εσένα θα μαμήσω ρε φούστη με μίσος κιόλας…

Ονειρα … πουλια μου ταξιδιαρικα … σου θυμιζει τιποτις αυτο το ασμα … ???

Ονειρα … πουλια μου ταξιδιαρικα … σου θυμιζει τιποτις αυτο το ασμα … ???[/quote]

Ότι θα σε μαμήσω ονειρεμένα

Pane paixton re ligo giati exeis ksipnisei me gkavles moy fainete …

Pane paixton re ligo giati exeis ksipnisei me gkavles moy fainete …[/quote]

Μπα ψάχνω να βρω θύμα να πάμε κέντρο ή Θησείο να πιούμε καφέ…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αγκαλιά με Unholy & Bloody θα γίνουμε τέρμα…

Μόνο με Unholy και Bloody; XAXAXAXXAXAXAXA

Τι, θα έχει περίοδο τότε ο χρήστης telisvas;

Τι, θα έχει περίοδο τότε ο χρήστης telisvas;[/quote]

Θα σιδερώνει τα ρούχα του…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλού προσπάθησα να κάνω χιούμορ και μου γαμάς τα αστεία. :frowning:

Τέλη δεν χρειάζεται να σε αναφέρω… Εσύ αδερφε είσαι πάντα στο team!

Sorry δεν το κατάλαβα… Θα είναι παρούσα και η Ρίτσα στο τριο;

Χεχ!

Δεν το είπα για μένα… Τη Ρίτσα εννοούσα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: