Ανοιχτή πρόσκληση

Λοιπόν, επειδή αρχίζουμε και μαζευόμαστε πολλοί και θα έχει πλάκα να συναντηθούμε και να τα πούμε, έχω να κάνω μία πρόταση και περιμένω την άποψή σας.

Την άλλη Δευτέρα 12/12 όπως όλοι ξέρετε (κι αν δεν το ξέρετε ανοίξτε κάνα εορτολόγιο! :lol: ) είναι η ονομαστική μου εορτή (του Αγίου slekka ντε :wink: )
Έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια, οπότε λέω να μαζευτούμε όσοι από εδωμέσα θέλετε και να τραβηχτούμε στο Texas, που είναι κέντρο και βολεύει (σχετικά) όλους μας!
Θα είναι κάτι διαφορετικό…θα κάνουμε και καλό τζίρο στο μαγαζί (δεν έχω κάποιο όφελος, σας διαβεβαιώ, 2 φορές έχω πάει όλες κι όλες)

Οποιαδήποτε άλλη άποψη σεβαστή…όσο μαλακία και να είναι!! :wink:
Για πείτε…

Εγώ θα είμαι παρών… Δεκτές όλες οι ωραίες γυναίκες που θα θεήσουν να με θαυμάσουν… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και γω μεσα ειμαι. Θα μου πληρωσεις ομως το εισητηριο; 8)

Δεν έχει εισητήριο…

Κατα 99% μέσα!

Sosth h protash. Ego tha eimai ellada apo 15/12 eos 10/1, mhpos oi Thesalonikieis/voreoladites sumfonoun na kanoume kamia sunanthsoula gia polu rock kai bura? :smiley: :smiley:

Μη σ’ανησυχεί καθόλου Kaizer, η είσοδος κι ο παρκαδόρος δικά μου!!! :lol:
Έλα για πάμε να βλέπω συμμετοχές μήπως βγει κάνα καλό σκηνικό… :wink:

Κατα 99% μέσα!

Παρομοιως.

Εεεχμ… Γκουχ… Γκουχ…Γκουχ!!

Μαλλον δεν εγινα εγω σαφης.

Εννοουσα το εισητηριο Ηρακλειο-Αθηνα-Ηρακλειο.

Ευχαριστω προκαταβολικα παντως, ε;.

Εμ και γω πέφτω λίγο μακριά…
Δεν πειράζει όμως,το μυαλό μου θα ναι κει 8)

Τώρα το είπανε? ας πρόσεχαν? εχεχεχεχεχε :twisted: :twisted:

Τέλεια! Μέσα κι εγώ! Φαντάζομαι και ο Λουκ με τον Karvou θα ψήνονται!! Προτείνω μάλιστα να κρατάμε από μία ταμπέλα ο καθένας (όπως κρατούν στα αεροδρόμια!!) όπου θα γράφει πάνω nickname και κανονικό όνομα…ΧΑΧΑΧΑ!!
Άντε ωραία!!

Πακέτοστ!!! 8O 8O #-o
Δεν ήξερα ότι είσαι Κρήτη. Καλά, δεν πειράζει, το καλοκαιράκι θα έρθω εγώ κάτω και θα μου ευχηθείς τότε!!! :lol:

Ωραία - ωραία…τέτοια θέλω ν’ακούω!!! :D/
Θα μαζευτούμε όλοι γύρω από τον Τέλη, τόσες φωτό έχει ανεβάσει ο ψωνισμένος, όλοι τον γνωρίζουμε μέσες-άκρες!!!

Deathbitch, άσε τα πολλά-πολλά και πέρνα κι εσύ!! :wink:

Ναι, καλα, τεσπα!!!
Αντε, καλα να περασετε τουλαχιστον.
Εμεις που δεν θα ερθουμε θα σου eυχηθουμε απο δω.

Και ο Cozy θα κεράσει τα πρώτα 50 ποτά!!! :stuck_out_tongue:

Δε σου εύχομαι χρόνια πολλά ακόμα, θα τα πούμε από κοντά (ελπίζω)!!!

Ναι ρε να μαζευτουμε να πατε …

Πολυ καλη φαση!!! Sielkkas να μαλωσουμε κ απο κοντα οχι μονο απο εδω:P :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
αλλα δυστηχος ειμαι θεσσαλονικη :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Φιλε legolas(κ οποιος αλος θελει) να το οραγανωσουμε για θεσσαλονικη!!!
Θα γινει ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Εχμ… αν δεν είναι ο Ανδρέας εγώ δεν πάω πουθενά? 8)

Μην λες βλακειες , ρε ,
απλως δεν γουσταρω να πατησω τεξας για διαφορους λογους οι οποιοι με εχουν ξενερωσει απο την δευτερα και μετα , νομιζα πως ηταν καπως διαφορετικο μαγαζι … αλλα εγινε για τον πουτσο καβαλα … και σορρυ δεν γουσταρω να παω να τους δωσω τα λεφτα μου … το να προσπαθεις να βγαλεις απο την μυγα ξιγκι και οτι αρπαξουμε σε βαρος ολων εμας που πηγαμε την Δευτερα στο μαγαζι αυτο για να δουμε τις μπαντες και τους γνωστους μας … δεν τους τιμαει ουτε σαν ιδιοκτητες ροκ κλαμπ … αλλα για σουβλατζιδικο .

Ε, καλά τότε?
Εγώ πάντως, sorry κιόλας μια φορά είχα πάει [δεν θυμάμαι μέρα] και είχα ξενερώσει την ζωή μου?
Βέβαια την προηγούμενη ήμουν σε ένα noise party και είχα γυρίσει σπίτι το μεσημέρι? άρα δεν ξέρω τι με χάλασε πιο πολύ?
Η μουσική που είχα να ακούσω χρόνια? ή η βότκα που μου ανέβαινε όλη την μέρα?