Ντροπή!

Το section του forum με τους περισσότερους αναγνώστες είναι το Off Topic. Σα δε ντρέπεστε ροκάδες του γλυκού νερού!!! Για το Champions League και τη Τένια Μακρή μπαίνετε στο forum? Αίσχος!!10750 αναγνώστες με δεύτερες τις συναυλίες με 6436??? Ζώα!! Γαιδουροκέφαλοι!! Μαστίγιο και αυτοί που ψηφίζετε σας χρειάζονται!!

Λοιπόν στρατηγέ μου πως σας φάνηκε ο Τσιρίλο την Κυριακή?

Όλους τους σφάζει, όλους τους μαχαιρώνει ! Αυτά είναι ! ο Bruno πίνει αίμα ! Οι αλλόθρησκοι κρυφτείτε !!!

[size=1]Του έχω δώσει την διεύθυνσή σου… [/size]

Και που την έδωσες, νομίζεις ότι κατάλαβε τίποτα? Σιγά μη τη βρει τη διέυθυνση!! Αλλά και να έρθει, τι θα κλάσει ρε; Μία προσποίηση θα κάνω και θα με χάσει αμέσως! Ο τύπος είναι η ιταλική εκδοχή του Mr Bean!! Του είπαν ότι ο Μίετσελ πρέπει να κόψει τις κεφαλιές και κατάλαβε “ο Μίετσελ πρέπει να κόψει το κεφάλι του” (και είπε να βοηθήσει). Είδες πάντως πόσο πανηγύρισε το γκολ? Ούτε ο ίδιος το περίμενε ότι θα σκόραρε ως επαγγελματίας παίκτης! Για τέτοιο κατσαπλιά μιλάμε!

Πληροφορίες από τις προπονήσεις της ΑΕΚ, λένε ότι το χτύπημα του Τσιρίλο στον Μίετσελ ήταν εσκεμένο και δουλεμένο στην προπόνηση.
Επειδή το ταλέντο του Τσιρίλου (!) στις ζεμπεκιές είναι αναμφισβήτητο (δες ΑΕΚ-Ολυμπιακός), αποφάσισαν στους Θρακομακεδόνες να του διδάξουν και άλλους χορούς με δάσκαλο, τον προσωπικό αρχιχορευτή της προεδρίνας Δέσποινας. Την Κυριακή μας έδειξε πως χορεύεται το καν-καν!

(από μέσα φόραγε τα φτερά και τις ζαρτιέρες, αλλά ο διαιτητής δε τον άφησε να τα βγάλει…)

Άλλο ένα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ τόπικ.
Καρβου με συγκινείς!:cry::cry::cry::cry:

Εχεις κανει spree σημερα ετσι? :stuck_out_tongue:

LOL τοπικ.Ο τσιριλο δν ειναι καλος.

ναι ντροπη σας.

Ρε δν ειναι καλος,μαντουκα λεμε!

ο μαντουκα ειναι ασχημος .

Ναι αλλα κανει κεφαλιες

ε γ αυτο ειναι ασχημος ρε,οταν κανεις κεφαλιες,το αιμα που υπαρχει στον εγκεφαλο εκτιναζεται στο υπολοιπο κεφαλι,και ετσι μεγαλωνει το μετωπο,η μυτη και γενικα ολα τα ακρα του κεφαλιου,ετσι ασχημαινουν.

Ωστε για αυτο ο χαριστεας…

αχα…

Και για αυτο ο μπαλλακ…Δν το πιστευω…Δηλαδη τα τελευταια 10 χρονια που βαζω γκολ με κεφαλιες μονο ασχημαινω?

ακριβως…

Toτε γιατι εχω λεπτο κεφαλι!Εδω σε επιασα επιστηνμονα της δεκαρας

εχεις λεπτο κεφαλι γιατι εχεις ανοιχτα τα ματια οταν κανεις κεφαλια.

Α,για αυτο δακρυζω καθε φορα που κανω κεφαλια…Τελικα εισαι κατι παραπανω απο ενας χιμπαντζης που μιλαει μονο για σαβατατζ