Και στα δικά σας

Στην Ιρλανδία παντρεύτηκε πρόσφατα ο Marilyn Manson την σύντροφο του και χορεύτρια Ντίτα Βον Τές. Η τελετή έγινε στο κάστρο Γκούρτιν στην πολιτεία του Τίπερέρι και οι μόλις 60 καλεσμένοι είχαν εντολή να φοράνε ρούχα που θύμιζαν φορεσιές του 19 αιώνα.
Το μεταξωτό μαύρο φράκο και ψιλό καπέλο που φόραγε ο Manson σχεδίασε ο Τζον Γκαλιάνο ενώ το φόρεμα της νύφης η Βιβιάν Γουέστουντ.
Μιλώντας στο ΝΜΕ o Μάνσον δήλωσε ότι ήθελε ο γάμος του να είναι βαρυσήμαντος και αξέχαστος.
Στους καλεσμένους του γάμου ο Manson είχε ετοιμάσει επίδειξη με γεράκια και τοξοβολία ενώ το μενού περιλάμβανε παραδοσιακά Ιρλανδικά εδέσματα.

De xerw an o gamos tou emeine stin istoria stous kalesmenous omws sigoura!
O panta proklitikos manson pantreftike! wow!

GreenHloyd, το σωστο ειναι να γραφεις και απο που το εκανες copy/paste αυτο που… “εγραψες”.

www.rockroll.gr
Δεν ειπα οτι το εγραψα εγω
Αν σε πειραξε τοσο που δεν εγραψα απο που το πηρα :?

Ακριβώς επειδή δεν το έγραψες εσύ πρέπει να αναφέρεις την πηγή 8)

Ενταξει παιδια εχετε δικιο συνηθως γραφω απο που το πηρα απλα επειδη δεν το θεωρησα τοσο σημαντικη πληροφορια ωστε να γραψω απο που το πηρα

Η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και η ειδηση του αιωνα αλλα παντα πρεπει να γραφουμε την πηγη.Ενα σχολιο για το topicιδιο?
Και ο τελευταιος αντρας πανω στη γη να ηταν ουτε καν θα γυρναγα να το κοιταξω(δεν ξερω βεβαια ακομη αν αυτο το… “πραγμα” θεωρειται αντρας).Sorry πορωμενες με τον Manson,αλλα that’s true.

Ο manson πράγμα;
Όπως λέμε coffee table στο σαλόνι;

Aκριβως. :wink:
Το οτι δεν μ’αρεσει στυλιστικα δεν παει να πει οτι δεν κανει και καλη μουσικη.Απλα μου τη σπαει που ειναι too much…και το too much τις περισσοτερες φορες ειναι αντιαισθητικο.

Γυναίκα παντρέυτηκε ο Manson; Επικοινωνιακή απάτη ο γάμος… Απ’ ότι ήξερα ειχε σοβαρό δεσμό με τον slekkas. Ρε Πίπη σε παράτησε για μια χορεύτρια τ’ αγόρι σου; Τι ξεπεσμός είναι αυτός;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

By the way,η κοπελα που παντρευτηκε ειναι πολυ γκομεναρα!lol
Ειναι πολυ,πολυ ομορφη! (νομιζω δουλευει σε καμπαρε(?) :roll: )
Και δεν καταλαβαινω πως διαλεξε να παντρευτει αυτον…Τι να πω?Βιτσια ειναι αυτα!

Ενα θα σου πω και πες μου μετα αν ταιριαζει με τον μανσον…Σε κατι βραβεια ειχε σκασει μυτη με ενα προφυλακτικο τυλιγμενο γυρω απ το λαιμο της…Και γαμω τα κασκολ…

του Manson?
[size=1]μπράβο προσόντα… [/size]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΧαΧαΧαΧαΧαχαχαΧαΧαΧαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol:

Οι πηγές σου φίλτατε, χολένουν από άποψη αξιοπιστίας!! Με τη χορεύτρια τα είχα εγώ και μια μέρα που εγώ ήθελα τρελλίτσες κι αυτή μου είχε σπάσει τα @ρχίδι@ να πάμε σ’ένα μπαλέτο, της φόρεσα την καπότα για κασκόλ!!! :lol: :lol:
Την είδε έτσι ο Μέριλιν κι έπεσε τ’ανάσκελα!!! :lol:

Δηλαδή ο Manson είναι άντρας?
Τι λέτε τώρα… Ο κόσμος μου κατέρρευσε…
Μη μου πείτε ότι και ο Λάκης Γαβαλάς είναι άντρας γιατί δεν θα το αντέξω…

Ko omos witchfinder prepei na sto apokalypsw… Einai kai oi dikio androidi… (Androids!!! lol.)

Μαλλον Paranoid Androids Θα ελεγα

Οκ, κατάλαβα?
Είμαι η μόνη που τον βρίσκω πολύ ελκυστικό στο mechanical animals?
[size=2]Και, όχι, δεν είμαι καμιά κολλημένη? ήμουν από τους πρώτους [στην παρέα, έστω] που ξενέρωσα όταν τον είδαμε live? [/size]

Κατσε ρε συ!! Τι εννοεις ξενερωσες;;
Αν εννοεις για την διαρκεια του live, συμφωνω.
Αλλα κατα τα αλλα ηταν γ@μ@τος, ε;
Ομολογησε… ΤΩΡΑ!!!

Θα το ομολογήσω? με παίρνει να κάνω κι αλλιώς;
Ήταν πολύ καλός, γιατί είναι επαγγελματίας? κάθε βήμα που έκανε ήταν προδιαγραμμένο από πριν?
Αλλά με χάλασε λίγο η όλη εικόνα? λίγο το πρήξιμο από την κόκα? λίγο κάτι άλλα [που δεν θυμάμαι]? αλλά οκ? μη ζητάμε και πολλά, ο τύπος είναι respect? [απλά είμαι λιιιίγο σκύλα] :lol: