Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται ο Αντώνης Τουρκογιώργης

Εντάξει νομίζω πως ο Τουρκοτζωρτζ είναι από αυτούς τους ανθρώπους που έχουν ψυχάρα και συνεχώς παλεύουν!Θα κοιτάξω να δω αν μπορώ να μάθω κάτι λόγω μιας κοινής σύνδεσης πού υπάρχει

μαθε αν θα ερθει και ο ροτζερ ξανα στο ελλαντα! :smiley:

Moment we can support the worldwide shipping and certainly can cutter to your country. So you needn’t to tease about this at all.You can choose the express shipping for your particular and you will only indigence to wait a few days for the delivery. Repayment for the worth issue, we from the quality button inspection to constitute satisfied the gaze at wishes be inferior to the permissible fitness ahead sending out.


So if you found that you are not satisfied with the goods, you can totally top the refund relevancy within 3 days, into the bargain, we w
ill also send you another unripe watch for the compensation instead.

TODAY YOU CAN Use CUPON CODE: GIVINGTHX and GET -10% OFF

htttp

projekty domów

rolex oyster perpetual datejust watch replica

Bvlgari BV2931
yachtmaster ii rolex replica
Bvglari Chronometer White Dial
bvlgari mens titanium watches
cartier pasha de watch band replica

Μοντς… Μοοοοοντς… Τι είναι τούτο;;;

ποιο;;;;

Πριν κάνα δίωρο, πέσανε σε πολλά threads ταυτόχρονα διαφημίσεις με ποστάρισμα ενός τύπου, αλλά καθάρισε γρήγορα η ομάδα…

αααα οκ… τρόμαξα προς στιγμήν!!!

Κανένα νεότερο έχουμε ρε παιδιά για το θέμα;

Έχουμε, αλλά όχι κάτι το συνταρακτικό. Ουσιαστικά ότι αναρρώνει. Σύντομα θα τα διαβάσετε με τα λόγια του αδερφού του

Άντε μπράβο, είστε μάγκες αν πήρατε πρωτοβουλία.
Εύχομαι από την ψυχή μου να αναρρώσει πλήρως ο Αντώναρος.

…άντε να το ξεπεράσει ο μάγκας:):!:

Μακαρι να γινει συντομα καλα ο ανθρωπος.

Είδα αυτό πριν λίγο, μπορεί να ενδιαφέρει αρκετό κόσμο.

έχουμε κάποιο νεότερο? το live είναι για να μαζευτούν χρήματα για την αποκατάστασή του?

Θα πρέπει να γίνει σαφές από τη διοργάνωση, μα υποθέτω πως ναι (κρίνοντας και από το σήμα του Ερυθρού Σταυρού κάτω), οπότε όσοι μπορούν καλό είναι να πάνε.
Έχει περάσει πολύς καιρός από την αρχή της περιπέτειάς του και οι θεραπείες αυτές είναι αρκετά δαπανηρές.

νομίζω ότι το διάβασα σε προηγούμενο ποστ σε ένα λινκ από την εσπρέσσο νομίζω ότι βρίσκεται σε μια κλινική αποκατάστασης στη Λάρισα και ότι υπάρχουν αρκετά οικονομικά προβλήματα στην οικογένειά του

Μου κάνει εντύπωση που δεν διαβάζω για συμμετοχές από τα άλλα μέλη των Socrates, τον αδερφό του ή άλλους που να είχαν συνεργαστεί μαζί του…
Θα ήθελα πολύ να συνεισφέρω τα 10? μου χωρίς να χρειαστεί να ακούσω τον Παπακωνσταντίνου! (δύο βράδια σερί πριν τους Purple πέρυσι είναι ήδη πολλά…)

Aναμφίβολα εχεις δίκιο,αλλά όσοι μπορούμε ας πάμε για τον σκοπο

Εκεί θα είμαστε προφανώς, πρέπει να στηρίξουμε, βάστα γερά Αντώναρε!

Μαθαίνω ότι ο Αντώνης μπαινοβγαίνει σε κέντρο αποκατάστασης στη Λάρισα, καθώς το εγκεφαλικό τον έχει αφήσει καθηλωμένο σε καρότσι, και κάνει θεραπείες. Ο Ζουγανέλης που είναι φίλος της οικογένειας μερίμνησε και έκανε όλες τις ενέργειες και τελικά του χορηγήθηκε τιμητική σύνταξη 800 ευρώ.

Αν κάποιος άλλος ξέρει κάτι περισσότερο, ας ποστάρει.

Πολύ κρίμα για έναν τόσο δραστήριο άνθρωπο και υπέρτατο φρόντμαν… Εύχομαι τα καλύτερα