Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται ο Αντώνης Τουρκογιώργης

Μπράβο ρε μάγκα! έλεγα κι εγω τι γίνεται με τον “Τούρκο”. Αντε να μας δίνεις ενημέρωση!:slight_smile:

Σιδερένιος…

πούστη χάρε

Πολυ ευχαριστα τα νεα, οποτε μαθαινεις κατι σημαντικο ποσταρε το. Αντε να γινει γρηγορα καλα ο Αντωνης και να μην ταλαιπωρηθει αλλο.

Πολύ χαίρομαι για τα καλά νέα! :smiley:

non serviam δίνε τακτική ενημέρωση όποτε έχουμε κάτι καινούριο για τον Αντώνη… Να’σαι καλά κ ευχαριστούμε! :wink:

Non serviam σε ευχαριστώ για τα καλά νέα, αν και σε αυτή τη φάση δεν είναι τόσο σημαντικό το να έχουμε όλοι εμείς ενημέρωση όσο το να βελτιώνεται η κατάσταση του.

Έτσι ακριβώς…όλα να πάνε καλά:):!:

Σίγουρα το κύριο είναι αυτό αλλά δεν αναιρεί το ότι οι φανς αγωνιούν… Για μεγάλο χρονικό διάστημα το topic τούτο ήταν ανενεργό κ δεν έγραφε κανένας τίποτα. Κ δεν έβρισκα κ στο νετ τίποτα. Άσχημο πράμα…

:D… δεν τα ειχα δει τα ευχαριστα… μπραβο… μακαρι να πανε ολα καλα…

εχουμε κανενα νεοτερο??

Οτι ρωτάει ο απο πάνω…

Το ποιο προσφατο αρθρο που βρηκα ειναι αυτο
http://www.faretra.gr/lifestyle/showbiz/26728-o-antonis-toyrkogiorgis-kai-o-agonas-toy.html

Κι εγώ από όσο ξέρω δεν πρόκειται να έχουμε νέα σύντομα. Η κατάστασή του δεν είναι κρίσιμη (με την έννοια του θανάτου) αλλά δεν ειναι και στην καλύτερή του φάση, ούτε φυσικά μιλάμε για να παίξει μουική άμεσα.

Άρα υπομονή, ας επανέλθει ο άνθρωπος στη φυσιολογική του ζωή κι ας μην ακούσουμε ξανά ούτε νότα, δεν πειράζει.

καλά ναι…δεν λέμε για μουσική…λέμε μπας και είναι καλύτερα.

περαστικα και καλη δυναμη…

Moνο εμενα πηγε το μυαλο μου στο κακο μολις ειδα ποστ του αποπανω??

Aυτό! Και αν έχει επαφή, ας γνωρίζει πως είμαστε πολλοί που τον ευγνωμονούμε για όλα όσα έχει προσφέρει. Και είναι πάρα πολλά.
Για μένα οι Socrates είναι η μεγαλύτερη μπάντα που έχει βγάλει αυτή η χώρα!

Καλτ ρόκιν στιγμή

http://www.madata.gr/diafora/showbiz/181029.html

Δυστυχώς ολο αυτο το διαστημα υπηρχε ελαχιστη ενημερωση για τη κατασταση της υγειας του Αντώνη… Μακαρι να καταφερει να σταθει στα ποδια του ο ανθρωπος… Πολλες πολλες ευχες για περαστικά σε έναν απο τους ελαχιστους ζωντανους θρύλους!!!

πολυ δυσκολη κ αυτη η περιπτωση γαμω…κυριως πρπεει να το παλεψει ψυχολογικα και να μη τον παρει απο κατω!