Χρονια Πολλα Σπυρεεεεεεεεεεε!

Εγω παντως ειμαι γαυρακι μεχρι το κοκκαλο. Ποτε τυχαια.

Χρονια πολλα ρε , υγεια και να βρεις ενα καλο μουνακι να καψουρευτεις μπας και σταμαστησεισ να ακους τις ανοργασμικες βλακειες , που ακους …βλεπε metallica κλπ κλπ.

ΕΠΟΣ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγω παντως ειμαι γαυρακι μεχρι το κοκκαλο. Ποτε τυχαια.[/quote]

Εσύ μόλις μεγαλώσεις θα έχεις όλα τα καλούδια σαν γυναίκα…

Χρόνια πολλά κι από μένα!!! (Με μια μικρή καθυστέρηση!) Πω πω, ούτε μια ευχή δεν προλαβαίνω να δώσω!

Μάλλον δεν θα σας δω απόψε γιατί αποφάσισε να κάνει γιορτή κι ο κολλητός του δικού μου και δεν με βλέπω! :frowning:

Καλά να περάσετε βρε!

Αντρέα γλυκέ μου, πως εκφράζεσαι έτσι? Έχουμε και ανήλικα στο forum!!!

:oops:

__ Προς Εύα: Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι, κρίμα που δεν θα είσαι το βράδυ, θα είχε πλάκα! Περιμένω νέα σου!Για την κωλοομάδα σου δεν σχολιάζω τίποτα!

__ Προς Kaizer: Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι. Τα εισηρήρια της εισόδου, στα έχω προπληρώσει πάντως! :wink:

__ Προς Sofi-k : Έχεις καιρό να μπεις στον ίσιο δρόμο, μικρή είσαι ακόμα! :lol:

__ Προς Αντρέα : Είσαι Θεός…ευχαριστώ … [size=1]σε περιμένω το βράδυ![/size]

Χώρισε τον δικό σου, χώρισε και τον κολλητό του και έλα…

Αντρέα γλυκέ μου, πως εκφράζεσαι έτσι? Έχουμε και ανήλικα στο forum!!! :oops:[/quote]

Εεεεεε μα … ολοι μα ολοι λενε οτι επιθυμεις … ο Σπυρος σε αλλο τοπικ , εχει αναφερει τι επιθυμει … και του δειχνω το σωστο δρομο … τωρα για τα ανηλικα … σορρυ δεν μπορω σε αυτην την ευχη να πω κατι λιγοτερο και πιο προστυχο :wink: μιας και ο Σπυρετος ειναι προστυχος αντρας … τωρα αν σκανδαλιζοντε τα ανηλικα ας μην το διαβασουν … να πανε στο επομενο thread :roll:

Γεια σου ρε Σπυρο πουτανιαρη. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χώρισε τον δικό σου, χώρισε και τον κολλητό του και έλα…[/quote]

Μα μόλις τον βρήκα, λες να τον στείλω από τώρα? Ούτε δυο μήνες δεν κλείσαμε καλά-καλά επισήμως!

Χώρισε τον δικό σου, χώρισε και τον κολλητό του και έλα…[/quote]

Μα μόλις τον βρήκα, λες να τον στείλω από τώρα? Ούτε δυο μήνες δεν κλείσαμε καλά-καλά επισήμως![/quote]

Δυό μήνεεεεεεεες… Άργησες…

Ρε παρατατον σου λεμε … παντως χθες το βραδυ κανονισα να σκασω σε Πλουταρχο , Ρεμο κλπ κλπ και οτι αλλο σε κλαψοτετοιο κυκλοφορει να λεω και να φωναζω πως ειμαι πονεμενη ψυχη … αν εχεις γκομενο / γκομενα δεν μπορεις να το κανεις

Βαλαντης ρε νουνιααααααααα!!!

[size=7]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!![/size]

Σου ευχομαι οτι επιθυμεις (εξαιρειται το πρωταθλημα) να το αποκτησεις και να το χαρεις δεοντως!!!

(Τελη, το βραδυ βαλε και τον υμνο του Ολυμπιακου για τους απιστους που θα εχουν μαζευτει στο Texas :twisted: :twisted: :twisted: )

Τι εννοείς Τέλη μου? Έπρεπε να τον είχα ήδη χωρίσει? Λες να πάω στον επόμενο?

Διαδοχική εξίσωση… Φεύγω πάω να δω το Θρύλο να επιστρέφει στη φυσική του θέση…
Karvou είσαι Θεός… “Προσάρμοσε” τα μουσικά σου γούστα και άσε τον κατσαπλιά να καμώνεται με τον Μπρούνο… Έχεις την αμέριστη στήριξη της ποζερίας και των παλαιολιθικών…

Σας αφήνω κι εγώ να πάω να ετοιμαστώ γιατί σε λίγο κλείνουν και τα καλοριφέρ και που να κάνεις μπάνιο μ’αυτό το ψοφόκρυο!

Άντε ρε, καλά να περάσετε και να μου διαλέξετε τον επόμενο/αναπληρωματικό να τον έχω έτοιμο αν χωρίσω!

Τέλη σε εμπιστεύομαι, θέλω τον καλύτερο! :wink:

Μόνο εγώ μπορεί να είμαι αυτός…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μόνο εγώ μπορεί να είμαι αυτός…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βεβαίως είσαι εκτός συναγωνισμού μωρό μου, αλλά είσαι επίσης λίγο παντρεμένος! :wink:

Byeeeeeee!

Φευγω και εγω για τον ιδιο λογο. Θελω να ευχαριστησω τους οπαδους των προγονων των συγκροτηματων που ακουω σημερα για τη στηριξη τους και να υπενθυμησω οτι σε αυτους και στους Pink Floyd οφειλονται ολα (ισως στο χαλασα στο τελος, αλλα οπως λεει και ενας αρχαιος τζαμαϊκανος φιλοσοφος υπαρχουν δυο ειδων αποψεις. Αυτες που ειναι του karvou και αυτες που ειναι λαθος!!! :wink: )

Χρονια πολλα Σπυρο, οτι επιθυμεις. Καλα να περασετε σημερα στο Texas και με ευχαριστα παρατραγουδα…

Μόνο εγώ μπορεί να είμαι αυτός…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βεβαίως είσαι εκτός συναγωνισμού μωρό μου, αλλά είσαι επίσης [size=1]λίγο[/size] παντρεμένος! :wink:

Byeeeeeee![/quote]

Tόσο λίγο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επίσης ο Σπύρος γιορτάζει 365 μέρες το χρόνο…

Χρόνια Πολλά Σπύρο…