Χρονια Πολλα Σπυρεεεεεεεεεεε!

Ο,τι επιθυμεις βρε!
Τι κανεις? Εισαι ετοιμος για αποψε???

Εγω τωρα ξυπνησα… 8) Δουλευεις???

Πίπη το δώρο μου για την γιορτή σου είναι να καθοδηγήσω το βράδυ τη μουσική επένδυση της συνάντησης μας…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να σε χαιρόμαστε ρε λαμόγιο…

ειμαι σιγουρη οτι θα εκτιμησει το δωρο σου δεοντως! :lol: :lol: :lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟW!

Τι βλέπουνε τα όμορφα, καταπράσινα, αμυγδαλωτά μου μάτια?!! 8O 8O
Silver…εσύ πάλι εδωμέσα!!! :lol:

Άντε και το βράδυ…βοήθειά μας!!! [-o<

Ευχαριστώ πολύ παιδάκια για τις ευχές …“ήγγεικεν η ώρα!”

ΥΓ: Ρε Τέλη, δεν λες στον παππού να φέρει και τίποτα καλύτερο… :roll:

Χρόνια πολλά και από μένα… !!! Ότι επιθυμείς… Ελπίζω το βράδυ να μπει και καμία μουσική που να μην έχει μούχλα πάνω…

Χρονια Πολλα κι απο μενα Σπυρο!

Πονεμένη ιστορία =ρ
Πολύχρωμος και εντοιχισμένος λοιπόν.
=*

ε, ειπα να κοψω μια βολτα λογω γιορτινης μερας και να σου ευχηθω γραπτως!

Πονεμένη ιστορία =ρ
Πολύχρωμος και εντοιχισμένος λοιπόν.
=*[/quote]

Σας υπόσχομαι ότι δεν θα παίξει τίποτα παλιό…

Θ’ ακούσετε μόνο νέα τραγούδια από Journey, Gotthard, Bon Jovi, Europe, TNT, Deep Purple, Thunder, Magnum, Soto και βέβαια από το καινούριο Edguy μιας και μπήκαν κι αυτοί στο σωστό το δρόμο κλπ κλπ κλπ…

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Χρονια πολλαααααααααααααα!!!

Οοοοοχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! Τουλάχιστον ας ακούσουμε παλιά τραγούδια από αυτούς, γιατί αν ακούσουμε νέα δεν μας βλέπω να την παλεύουμε…

Χρόνια Πολλά Σπύρο! Να χαίρεσαι την γιορτή σου!! Κάθε προσωπική κ επαγγελματική επιτυχία!!

Σπύρο θα έρθω το βράδυ και θα σου φέρω και δώρο το χ της Λάρισας…

Άσε…τσίμπησα το x του ΟΑΚΑ χθες!!! :cry: :cry:

Τέλη, πέστου να δείξει έλεος!! Θα γονατίσουμε με όλα αυτά τα πράγματα!!

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές :oops:

Μπορεί Χ από τη Λάρισα να αποκελίεται να μας κουβαλήσεις, (κάνα κιλό ανθότυρο μπορεί :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ) ωστόσο θα φέρω ένα Χ για να σε αντικαταστήσω χανουμάκι που θες και πρωτάθλημα…

Το tshirt των Paradise Lost που ήδη έχω πάρει μαζί μου για να φορέσω, στην πίσω πλευρά έχει ένα τεράστιο [size=7]Χ[/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για να μην το πάθετε κι εσείς, κομμένες οι μαγκιές με τον Xorro.

[size=6]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΑΚΟ!!![/size]

Να’χεις ότι επιθυμείς! Αν και θα στα πω και μηνυματικώς… Χίλια συγνώμη που δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σου απόψε…Υπόσχομαι να επανορθώσω as soon as I get in Athens!

PS. Μην τη σκέφτεσαι απόψε την πίκρα του X-τόσες είχαμε τελευταία, δε συνήθισες πια?-Ας την για αύριο!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Κι εσύ βαζέλα…

Έλεος πια με τις γυναίκες… Οι πιο πολλές γίνονται ενστικτωδώς βαζέλες… Είναι τυχαίο γιατρέ μου;

Χρονια πολλα Σπυρο, καλα να περασετε αποψε.
Τα εισητηρια βεβαια εγω ακομα περιμενα να μου τα κανεις… αλλα… τεσπα!!!
8)