Απομυθοποίηση ειδώλων/προτύπων

Η απομυθοποίηση δηλαδή είναι ένα κακό live?

Επίσης ο James στην φετινή περιοδεία γαμάει και πάλι οπότε μυθοποιήστε τον ξανά.

Τους είδες ήδη; :-s

Θα μπορούσε μια πλευρά της να είναι κ αυτή, ναι… Ειδικά άν έχεις άλλο πράγμα στο μυαλό σου που γεννά κ αυξημένες προσδοκίες κ βλέπεις μια κατάντια. Όχι απαραίτητα “ένα κακό live” που μπορεί να έτυχε ρε παιδί μου αλλά μια κατάντια που μάλον δεν είναι θέμα “τύχης” :wink:

Δεν εχουμε ειδωλα ετσι δεν απομυθοποιουμε κανενα μονο ο χριστος ειναι σωστο ειδωλο αλλα κανενας δεν εχει τα @@ για να κανει οτι εκανε 8)

Μια φορά περπάτησα πάνω απο μια λακούβα με νερό.

you’re my god…!!!

τα κονε ειχε, οχι τα αρχιδια

:lol::lol::lol:

με πονεσε το στήθος απο τα γελια…

*γρηγορα καποιος στο τοπικ με τις ατακες…!!

Είχε τα co(jo)ne βασικά.

Γενικά ούτε εγώ ταυτίζομαι με συγκεκριμένα είδωλα. Υπάρχουν βέβαια προσωπικότητες που θαυμάζω, αλλά στην προσπάθειά μου να βελτιωθώ κατά [I]αφομοίωση[/I] στοιχείων, εστιάζω στο συγκεκριμένο πράγμα που θαυμάζω στον εκάστοτε και όχι σε μια γενική μίμηση. Ως τώρα, λοιπόν, έχω επιλέξει συνειδητά αυτά τα στοιχεία και δεν έχω απογοητευτεί ποτέ.

Μιλώντας για απομυθοποιήσεις όμως, είναι ένα συγκεκριμένο άτομο το οποίο έχω εξυψώσει σε τέτοιο άφταστο βαθμό, που λίγο να κάνει κάτι που να μου κλονίζει τη σιγουριά ότι αξίζει τα εγκώμια που του προσάπτω, χωρίς υπερβολή πέφτω σε μελαγχολία:p
Πραγματικά ψυχοφθόρο πράγμα η απομυθοποίηση…

Μπάγεβιτς για τους γνωστούς λόγους.

Προσθεστε και τον Στέλιο Μανωλά στο απο πάνω.

για ποιον λογο?αφου διεψευσε τις οποιες φημες.

Jon Oliva με τις πιπες που ειπε.

για πες

Μια ζώη διαφήμιζε την φιλία του με τον Βαρδινογιάννη (αυτόν που έμαθε πριν 10 μέρες και η νέα γενιά οπαδών, με το ντου στα δημοσιογραφικά) και είχε χάσει και κάτι “ντέρμπυ” με τον βάζελο επικαλούμενος τραυματισμό. Αλλά ήταν ο “Στελάρας”. Τώρα τον απομυθοποιήσατε…

Αυτό… :frowning:

Έχω την εντύπωση πως τα είδωλα είναι καταδικασμένα να απομυθοποιηθούν κάποια στιγμή…αρκεί είναι άνθρωποι.

Πάρτε όλες τις γκόμενες με τις οποίες σκαλώσατε,όλους τους μουσικούς που προσκυνήσατε (αν είστε μουσικοί και οι ίδιοι δε η απομυθοποίηση είναι γελοία),όλους τους σκηνοθέτες/ηθοποιούς που έβγαλαν μια πίπα ταινία μέσα σε 3 καλές/καλούτσικες/αριστουργήματα,και voila…είστε ελεύθεροι

ΥΓ:Το είδωλο με την μεγαλύτερη διάρκεια ζωής για μένα είναι ο εικονιζόμενος…και έχει αρχίσει ήδη η απομυθοποίησή του :wink:

Μεγας Αλεξανδρος