Γεια σε οοοολους!

γεια σε ολους τους rockin-τζηδες!!!ειμαι ο καλιουμ και οι φιλοι μου,η αδερφη μου,η γιαγια μου και η μαμα μου με φωναζουν αλεξη.ο πατερας μου με φωναζει αχρηστο.εγω παλι με θεωρω απλα θεο!
ελπιζω η γαματοσυνη μου να σπασει τη μονοτονια και σε ετουτο το φορουμ…
ειμαι καμμενος ροκας-μεταλλας απ τα 3 μου χρονια.μονο τη ψυχη μου στο διαβολο δεν εχω πουλησει ακομα που λεει ο λογος.
αυτα απο μενα.αντε και καλα μου ποσταρισματα!

γεια σου ρε συ ! πες μας κανένα συγκρότημα από αυτά π σ αρέσουν !

άντε κ καλή συνέχεια ! :slight_smile:

Welcome Calcium :stuck_out_tongue:

μια χαρα είσαι φίλε, “μονο τη ψυχη μου στο διαβολο δεν εχω πουλησει ακομα που λεει ο λογος.” αστον να λέει τον λόγο και κάντο εσυ :stuck_out_tongue:

λοιπον…μεγαλη αγαπη οι system!
απο κει και περα ακουω κλασικα πραματα σε στυλ maiden,metallica,ac/dc,guns n roses,doors,led zeppelin,beatles κλπ
απο αλλα ακουω nightwish,blind guardian,linkin park,rammstein
αυτα μου ρχονται τωρα,αλλα ειναι κι αλλα πολλα…

χαιρετω μεγα μεταλα.καλως ηρθες στην οικογενεια.πες τι ακουσματα εχεις(εννοειται maiden):smiley:

Γεια χαρα νταν! :bye: Απο που εισαι;

λες???
δε ξερω…απο ταινιες που χω δει-και φυσικα ολοι ξερουμε οτι το hollywood δειχνει παντα ρεαλιστικα πραματα-με τρομαζει λιγακι η ιδεα του να χρωσταω στον βελζι!απαπα.καλυτερα αταλαντος και παραφωνος παρα τσιρακι του σατανα…

απο αγρινιο!

ελα ρε εγω απο ναυπακτο.οι rotting christ τι λεγανε?πηγες?

καλησπερα κοντοπατριωτη!
οι rc ειναι ενα θεματακι για μενα…τους θεωρω καλα παληκαρια,αλλα ποτε δε με τρελενανε.
βεβαια οι πιο πολλοι με βριζουν,αλλα ενταξει.το χω συνηθισει πια.
δε πηγα να τους δω λοιπον.αλλα δεν ανησυχουμε γιατι τωρα μετα τους scorpions αρχισανε τα πανελληνια πανηγυρι-τουρ και οι james(ακυρο βασικα,απλα μου ρθε)

κριμα[-X

Αγρίνιο, ε? Ξέρω ένα παιδί από το Dewars, αλλά δεν έχω αξιωθεί να ανέβω εδώ και 5-6 χρόνια…:roll:

Λεξεις οπως,μονοτονια,βαρεμαρα,πληξη ειναι αγνωστες στο forum αυτο…:wink:
Καλη συνεχεια οπως και να’χει…8)