Να εμφανίζονται τα ποστς ή όχι;

Ψηφίζω ναι.

Τα είπαμε, να μην τα ξαναλέμε… ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!

NA MHN…

Μπορώ να ψηφίσω και σαν telisvas;

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Θα ψηφίσω κι εγώ με τα 3 ακάουντς μου. Δε σε παίρνει.

Και γιατι να μην εμφανιζονται? :roll:

Για την προστασία της ακεραιότητας ψαριών σαν του λόγου σου.
Αλλά δε σε πείραξε κανείς, ε, σε πείραξε;

Είμαι νέος ειμαι νέος είμαι νέος και σας γράφω γραφικοί πάλιουρες…

Europe ρε νουνιά και όλοι οι άλλοι είναι βαρκάρηδες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτος ειναι ο νεος και ποιοτικος Τελης , μαναβης ησουν , μαναβης θα μεινεις , συν οτι προστεθηκε και το λουγκρα σε αυτα που θα σε βριζω για καιρο ακομα . Μου θυμησες κατι παιδακια του δημοτικου , που κλαινε και πανε και κανουν παραπονα στην μαμα τους γιατι τα κοροιδευουν .

ΟΥΣΤ !!!

Φιλαράκο που λες για τους Europe, είσαι πολύ νέος εδω μέσα για να λες τέτοια πράγματα… :twisted: :stuck_out_tongue: :lol: :smiley: :slight_smile: :twisted:

Αυτος ειναι ο νεος και ποιοτικος Τελης , μαναβης ησουν , μαναβης θα μεινεις , συν οτι προστεθηκε και το λουγκρα σε αυτα που θα σε βριζω για καιρο ακομα . Μου θυμησες κατι παιδακια του δημοτικου , που κλαινε και πανε και κανουν παραπονα στην μαμα τους γιατι τα κοροιδευουν .

ΟΥΣΤ !!![/quote]

Με ζηλεύεις που είμαι πολύ πιο όμορφος…
Ο telis είναι ποιοτικός, ο telisvas ακούει εμπορικά…

Τι να σου πω αγορι μου …

Πόσο μ’ αγαπάς…

Πόσο μ’ αγαπάς…[/quote]

Mε αυτα που εκανες χθες ? μονο την τυπισα στο avatar που εχεις αγαπαω , το πατερα της ασε μην σου πω που τον εγραψα …

Έτσι ρε Κατερινάκι, ξύλο και αλητεία! Να εμφανίζονται!

Πόσο μ’ αγαπάς…[/quote]

Mε αυτα που εκανες χθες ? μονο την τυπισα στο avatar που εχεις αγαπαω , το πατερα της ασε μην σου πω που τον εγραψα …[/quote]

Γούτσου γούτσου θα σου περάσει…
[size=1]
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope
Οι Βon Jovi είναι καλύτεροι από τους Εurope[/size]

εγω εχω να προτεινω να μετρανε στο συνολικο αριθμο ποστ μονο τ α ποστ που γινονται στα μουσικα θεματα…

Πρεπει να βαριεσαι πολυ για να ξεθαβεις παλια θεματα:p

Δεν εχω προβλημα:roll:

δεν φανταζεσαι ποσο τουλαχιστον σε λιγοο θα παω βολτα να ξενοιασω…παω να συνεχισω το ψαξιμο