Ήλιος ή αστέρι

http://news247.gr/kosmos/epikindyno_paixnidi_sthn_polwnia.169132.html
Δείτε εδώ
Τίποτα δε μένει στάσιμο!
Κάποτε ήταν η μπουκάλα
Προτείνω μύτηνγκ ψυχαγωγίας

Call Me, Agapi…

Το πρώτο εκφυλόμουτρο έκανε το πρώτο ποστ
Love…:oops:

και εγω μεσα ειμαι.:smiley:εγκυο δεν θελω να αφησω καμια

αστερογκαστρι;

τα αγορια μπορουν να ναι στον κυκλο?

Μεσα κι εγω, ε!
Α! Καλο θα ηταν εμεις να προτοτυπησουμε και να παιξουμε με προφυλαξεις. Μην εχουμε τρεχαματα, κριμα ειναι… :stuck_out_tongue:
Εν τω μεταξυ η ονομασια του παιχνιδιου ειναι τελειως ασχετη :lol: #-o

αυτό ισχύει αλλά για άλλο λόγο. Δεν έχει νόημα να ρωτάς “ήλιος ή αστέρι;”. Ο ήλιος είναι απλά ένα (μικρο-μεσαίο) αστέρι.

πω…

Σωστος, ισχυει.

κ’εμεις οι μαλακες παιζαμε θαρρος ή αληθεια μπας κ δωσουμε κανα φιλακι…[-X

εγώ πάντως κατάλαβα πως το παιχνίδι είναι γνωστό με δύο ονομασίες, “αστέρι” και “ήλιος” (άλλωστε ο ήλιος είναι αστέρι). ο λόγος για όποιον το χει δοκιμάσει είναι προφανής. οι κοπέλες έτσι όπως διατάσσονται με τα κεφάλια τους ενωμένα και τα κορμιά τους προς τα έξω, θυμίζουν ήλιο με τις ακτίνες του.

τι να κανουμε!ημασταν πολυ πισω αλλα δεν πειραζει καλιο αργα παρα ποτε:)

Το χω παίξει.

Πέρα απ’ την πλάκα, αν ακούσετε στη θεσσαλονική για μαζικές εγκυμοσύνες 16χρονων, ο παπαρδέλας θα’ ναι. Σιγουρα θα προτείνει να παιξουνε

who wants to play? :p:p:p:lol::lol::lol::lol:

επρεπε να το λενε

μαλακες και ηλιθιοι #-o

(με τοσο ‘ξουραφια’ γονεις , τα παιδια θα βγουν τελειως γκαου)

…Αυτό το νοσηρό παιχνίδι, είχε σαν αποτέλεσμα να μείνουν έγκυες πέντε κοπέλες εκ των οποίων οι δύο έχουν ήδη γεννήσει…

Μόνο σ’εμένα φαίνεται παντελώς εκτός τόπου και χρόνου ο επιθετικός χαρακτηρισμός;
Άκου εκεί, νοσηρό… Ηλίθιο που δεν χρησιμοποίησαν αντισύλληψη, ναι!
Κατα τ’ άλλα
:rockon:

αλλά εγώ δεν παίζω, ευχαριστώ… :οοps:

παιδια περα απο την πλακα ειναι ελεος!!! μιλαμε καταρχας για παιδια τριτης γυμνασιου!!! relax λιγο εχετε χρονο για τετοια οργια αν θελησετε στο μελλον!! δευτερον…ε ειπαμε ρε παιδια κανετε που κανετε την μαλακια προσεχετε…αντισυλληψη???/
αυτο το μαθημα σεξουαλικης διαπαιδαγωγισης να δω ποτε θα τους ερθει να το εφαρμοσουν στα σχολεια,απο την α γυμνασιου κιολας!!!
και μονο εγω ειμαι που σκεφτομαι οτι εμεις εδω ουτε στα 30 μας δεν κανουμε τετοια οργια??? :-s:-s

Είναι απλά θέμα οργάνωσης και σωστού timing!
Καλά, βέβαια, στα 30 η αλήθεια είναι πως ξεκινάνε τα σκουριάσματα, αλλά αν θυμηθώ κάτι σκάνδαλα με κάτι κινητο-βιντεάκια από σχολείa που είχαν σκάσει μύτη πριν κάτι χρόνια, και τα 16χρονα της χώρας μας μία χαρά (ας πούμε…) ξέρουν να “οργιάζουν” :roll:

Pm me links απ’ τα βιντεάκια. :roll: