Τι κάνετε την Παρασκευή?

Θα ήθελα να πάω Wizzard, αφού δεν έχω πάει ποτέ, αλλά απ’ότι λέει ο ακατονόμαστος παίζει ποζεριές την Παρασκευή!!
Μη βγάλουμε τρίχες στ’αυτιά μας με τόσο poser μαζεμένο που ακούμε!! :lol: :lol:

Βασικα τριχες εχεις στην παλαμη σου ρε , οχι στα αυτια σου , εκει εχεις σκουριες βαρυμεταλλε … ου ρε 666 !!!

Βασικα εγω δεν σε βλεπω καθολου τελευταιως… εξατμιστηκες ή εγινες Χ?
Κριμα και μου αρεσες με τα κοκκινα…

Θα γούσταρα πολύ αλλά θα είμαι εκτός Αθηνών… 8) !! Αν θέλετε από βδομάδα (Δηλαδή με το νέο έτος!!) μέσα!!

Τα εβαλα στο πλυντηριο καλε , γιατι με τετοιο παλιοκαιρο τα χριστουγεννα λερωθηκαν, και δεν λεει να βγω ετσι γυμνουλης γιατι υπαρχουν δυο τεινα … και να κρυωσω αλλα και να με πουν και επιδειξια , οποτε προτιμησα το Χ και ετσι βρεθηκε μια προσωρινη λυση :wink:

Κι εσύ έχεις τρίχες κάπου αλλού, τις οποίες αν συνεχίσεις έτσι τις βλέπω να καίγονται από την τριβή που θα αναπτυχθεί απ’το sex που θα σου κάνω, αλαφροΐσκιοτε ποζερόπληκτε!!! :lol: :lol: :lol:

Πρόσεχε γιατι είναι προστατευόμενο είδος προς εξαφάνιση!
Θα έχεις τραβήγματα με το WWF μετά!!! :lol: :lol:

Αρκετά ασχοληθήκαμε με τον κακομοίρη, που έχει πουρί στ’αυτιά!!! :lol:

Κωστή κρίμα να μην είσαι κι εσύ, στην επόμενη έξοδο. :wink:
Για λέγετε για Παρασκευή τώρα που γυρνάει! Συμμετοχές?!!! 8O 8O

Να σας πω, δεν πατε κανα λουνα παρκ;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Αποφασιστε βρε.

οποτε προτιμησα το Χ και ετσι βρεθηκε μια προσωρινη λυση

Να το κρατησεις, σου παει.

Δεν εχει εικονιδιο που να ριχνει μουτζες ρε φουστη μου εδω μεσα , να σας πεταξω 6,7 να βρειτε την υγεια σας .

'Ελα, χαλάρωσε κι είσαι και γέρος άνθρωπος! :lol:

Άσε που έχεις γ@μήσει το Topic! :twisted:

Στο διαταύτα : Για Revenge παραμένει η πρόταση…

Εχει ενα αλλο που σου ταιριαζει ομως… ](*,)

Εχει και κατι που μοιαζει με μουτζα… =;

Για Revenge αμα ειναι ειμαι κι εγω μεσα…

Αν δεν ειναι οριτζιναλ τοτε δεν λεει κωσταρα

Αν δεν ειναι οριτζιναλ τοτε δεν λεει κωσταρα[/quote]

Ε τι να κανουμε…ο καθενας βολευεται με οτι εχει

Εχω την λυση αλλα την εχω στο σπιτι … σε κανα δυο ωρες που θα ειμαι εκει , θα απαντησω … !!!

Δεν σας προλαβαίνω, χρυσά μου!!!
Περιμένοντας λοιπόν την απάντηση του Ανδρέα, όταν γυρίσει στο σπίτι του?

Και κάτι τέτοιο θα ήταν καλή φάση, μόνο που εκεί (πιστεύω) περιορίζονται τα άτομα που θα μαζευτούν. Σε φάση μεζέ, κρασί και μπουζουκάκι είναι?? :?:

Α ρε rocking… :roll: :roll:[/quote]
Όχι καλέ, το ποτοπωλείο δεν έχει καμία σχέση με μπουζούκια? α, ρε? μου θυμίσατε κάτι τρελά μεθύσια που έκανα πριν έναν μήνα [αν θυμάμαι καλά] εκεί, με ούζα και μεζέ?

Btw για κάτι διαφορετικό, να έρθετε σε κάνα ebm παρτυ στο underworld για να λικνίσετε και εσείς τα κορμάκια σας στους ήχους της noise, ebm, electro κ.τ.λ. κ.τ.λ.

Πάμε Wizzard λέμε… (Παρκάρουμε και εύκολα, άσε που δεν ξέρω που πέφτει το ROR)

Πήρα G-Major δε με νοιάζει, τραβάτε όπου θέλετε LOL~

Εγώ θα έρθώ ΜΟΝΟ αν έρθει η Νάνσυ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Εκτός αν κανονίσουμε κάτι σε εντελών ξεκολέ στυλ Καφάση, Μπετζεντάκου ή Φλωρινιώτη… Θέλω κράξιμο[/size]

Τέλη! :oops:

Λοιπόν, εγώ ούτως ή άλλως συνήθως σκάω revenge τα Σ/Κ. Παίζει βέβαια να ξεκινήσουμε από Wizzard, αλλά το πρόγραμμά μας είναι λίγο φλου ακόμα.

Σοφάκι, γιορτάζεις και γενέθλια βρε, θα το κάψουμε! :wink:

Κατα τα αλλα εγω την πεφτω μωρη λουγκρα σε ολες … !!! Σαλιαρη .