Τι κάνετε την Παρασκευή?

Τι θα λέγατε ρε καθίκια να κανονίσουμε την Παρασκευή να τραβηχτούμε μέχρι το Revenge of Rock όσα περισσότερα παιδάκια και να πάμε να κάνουμε κάνα χαμό και σε κάνα άλλο μαγαζί…? (νισάφι πια το Texas τις Δευτέρες! :lol: )
Ν’ακούσουμε και λίγο riff βρε αδερφέ!!! :lol:

Για πείτε, προλαβαίνουμε να κανονίσουμε καμμιά καλή απαρτία?? :lol:

Πηγαινε ,πηγαινε , εγω θα ειμαι wizard

Εγω δεν ξερω μιας και εχω γενεθλια την Παρασκευη…Ας πουνε οι αλλοι και βλεπουμε :wink:

Άρα θα πρέπει ν’αλλάξεις και την υπογραφή σου την Παρασκευή, μην ξεχαστείς!! :lol:

Δεν βλέπω κίνηση και δεν μ’αρέσει. :cry:
Κάντε κάποια άλλη πρόταση αν σας χαλάει το μαγαζί ή η μέρα, αλλά θα έχει χαβαλέ να κανονίσουμε κάτι τώρα στις γιορτές! :?

Ε?? :? :?

[size=1]Ευάκι τα τρία μας μας βλέπω![/size]

Μέχρι την Παρασκευή έχουμε καιρό… Εγώ θα προσπαθήσω… Απλά καταλήξτε γιατί πνίγομαι στις δουλειές…

Γαμώ, αν είναι θα ρθω και γώ. Σάββατο είχα πάει μετά από πολύ καιρό και γούσταρα κλασσικούρα. Παρασκευές ελπίζω να μην παίζει poserιές πάντως και power. Lol.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Σπυράκο, μη φοβού! Άστο πάνω μου και θα τα μοντάρω όλα… :smiley:

Εσύ πρέπει να μας πεις για να δουμε αν θα το κανονίσουμε τελικά.
Dyingfreedom μη φοβάσαι, κλασσικούρες παίζει μία ζωή το revenge.
Ευάκι να επαναπαυτώ?? :roll:

:roll:

Γιατι δηλαδη θα πρεπει να κανονιζουμε να βρεθουμε σε μερη που θα ακουσουμε μονο κλασσικουρες? Γιατι δεν παμε και σε κατι πιο “της εποχης” μας? Τοσα μαγαζακια υπαρχουν… Και προσωπικα θα ηθελα να δω το Τεξας μια αλλη μερα εκτος Δευτερας πυ παιζει δυνατα… Ακομα και Ποκιτο θα ηθελα να παω… Ρε σπυρακο, σκεψου και κατι αλλο… 8)
Ζηταω πολλα?

Πρεπει να παμε καπου καλα να ξεσπασω γιατι δεν με βλεπω καλα

Poquito Grante OLE OLE OLE (Αδύνατον να παρκάρεις στο Παγκράτι)

Εχεις δικιο… υπαρχουν και τα ταξι για τετοιες περιπτωσεις (ανυπαρκτου παρκιν + μεγαλες ποσοτιτες αλκοολ) :wink:

Κι ετσι για το διαφορετικο, εχω ακουσει για το ποτοπωλειο στην πανορμου καλα λογακια…

Το βασικό πρόβλημα το ανέφερε ο φίλτατος Θανασάκης.
Από κει και πέρα, είπα για Revenge επειδή είναι πιο κεντρικά.
Θα προτιμούσα κι εγώ Texas ν’ακούσουμε καμμιά καφρίλα, αλλά πρέπει να βρούμε μία μέση λύση.
Άσε που και το Poquito και το Texas είναι αρκετά μικρά και Παρασκευή λογικά θα μαζεύουν πολύ κόσμο, οπότε θα είναι λίγο στριμόκωλα τα πράγματα. :roll:

Πάντως, δεν έχω πρόβλημα άμα γουστάρετε να πάμε κάπου αλλού, απλά να το κανονίσουμε γιατί περνάνε οι μέρες και θα παπαριστούμε πάλι!! :lol:

Και κάτι τέτοιο θα ήταν καλή φάση, μόνο που εκεί (πιστεύω) περιορίζονται τα άτομα που θα μαζευτούν. Σε φάση μεζέ, κρασί και μπουζουκάκι είναι?? :?:

Α ρε rocking… :roll: :roll:

Δεν εχω μαθει για μπουζουκι! Μονο για μεζε + κρασι…!!! Δεν εχω προβλημα γενικοτερα αλλα αυτο, θα προτιμουσα να δοκιμασουμε καμια συναντηση σε διαφορετικο κλιμα… :lol:

Θα είναι καλή φάση αλλά για κάποια άλλη στιγμη.

Για να ακούμε συμμετοχές για το Revenge … !
Θανασάκη εσύ δεν απάντησες κάτι… :wink:

Βασικά ότι κανονίσεις με την Εύα… γιατι θα σκάσουμε παρέα!

Πάντως θα ψήφιζα Wizzard… Τι λές?

Το οτι εισαι φιλη του Σπυρου ειναι ενας σοβαρος λογος που δεν σε βλεπεις καλα , μεταξυ μας κιολας ουτε εγω σε βλεπω καλα .
Α μην κανεις το λαθος και μαζευτειτε Τεξας την παρασκευη … εκτος αν θελεις να ακουσεις ατοφιο heavy metal με αποσπασματα απο ταινιες Braveheart και αλλα τετοια … μιλαμε καταντια ειναι , χιλιες φορες Σαββατο που βαζει black metal .

Εσυ απο που κι ως που δεν με βλεπεις καλα? Μηπως εισαι μυωψ? 8O
Εγω παντως θα ηθελα να σε δω καλυτερα μιας κι μου εχεις κινησει το ανθρωπιστικο μου ενδιαφερον!!! :lol: :lol:

Βασικα σε βλεπω λιγο πρασινη τωρα τελευταια … απο τα χορταρικα ειναι ? δεν ξερω θα σε γελασω …