Ποιός νεκρός μουσικός θα δίνατε τα πάντα για να αναστηθεί

Iron Monkey are on the road again, this time in support of Propain and Pissing Razors. Be sure to check them out. The dates are as follows:

12th June Austria ~ Bramberg ~ Loud & Proud Festival
13th June Switzerland ~ Bulle ~ Club Bulilon
14th June Switzerland ~ Dudingen ~ Bad Bonn
15th June Switzerland ~ Yverdon
16th June Italy ~ Milan ~ Babylonia
18th June Greece ~ Athens ~ Woodstock Club
19th June Greece ~ Athens ~ Woodstock Club

Τι λες τώρα…

Είμαι ανάμεσα σε Cliff Burton (βλέποντας που έφτασαν οι Metallica χωρίς αυτόν, δεν μπορώ να φανταστώ που θα έφταναν μαζί του), Ronnie James Dio (για την ιστορία του, για να τον δω live, για νέο δίσκο Heaven and Hell, για τον χαρακτήρα του, γενικά για τα πάντα) και Dimebag Darrell (μόνο και μόνο το ότι θα υπήρχε ελπίδα επανένωσης Pantera μου φτάνει, αλλά και γιατί ήταν ΜΕΓΑΛΟΣ μουσικός).

Δεν μπορώ να διαλέξω ακόμα, ίσως να ψηφίσω πιο μετά.:stuck_out_tongue:

τον Jon. όντως λίγα άφησε πίσω του, ένας νεκρός δεν είναι ποτέ αρκετός :!:

Mποναμ.Φοβερος ντραμμερ, και αν ζουσε ακομα, θα επαιζαν και οι zeppelin.
2η επιλογη σαφεστατα ο Χεντριξ.

Paul Raven (Killing Joke, Prong, Ministry, Godflesh)

Hendrix αλλά αν έπρεπε να πω έναν αυτός θα ήταν ο…

John Lennon.
Μόνο και μόνο στην ιδέα ότι θα έκαναν reunion τα Σκαθάρια πεθαίνω

FREDDIE…δεν γινεται να μην υπαρχει στο πολ,ολες οι ψηφοι στο αλλος για αυτον ειναι!

απο εκει και περα:keith moon,rick wright,john bonham,jimmy hendrix,john lennon,john enthwistle,ronnie james dio,janice joplin.

Ας είναι καλά έκει που βρίσκονται, θα γίνονται φοβερα τζαμαρίσματα. Εδω κάτω με τους ζωντανούς τι κάνουμε…

ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο PHIL???

φρεντυ μερκιουρι!δεν γινεται να λειπει απο το πολλ.αλλα βεβαια θα ηθελα πολυ και τους dimebag,dio,scott

Bάζω και τον Peter Steele (ακομα σαν ψεμα μου φαινεται) γιατι ειχε ακομα πολλα να προσφερει στον χωρο του doom/goth…

Ενταξει ρε παιδες οσο να ναι οτι θυμομουν εβαλα και επειδη ακουω μεταλ αυτους θυμομουν… Γιαυτο παιζει και το αλλος… Δεν εχει και τοση σημασια το πολλ ετσι και αλλιως αφου χωρανε μονο 10!

Γαμω τα λεωφορεια μου…:frowning:

Ο κρισπ τι θα ψηφισει, πλακα πλακα;

πολλά ονόματα μ έρχονται στο μυαλό … αλλά μιας κ εσείς θα αναστήσετε τους υπόλοιπους …

και κάποιος τον Rory ρε παιδιά ! :smiley:

Αυτος δε πιανεται γιατι το επελεξε.Αν του λεγες να τον αναστησεις θα σου λεγε οχι:|

Jason bonham,eric Carr,DIO,brian jones,john lennon

Αυτος τωρα που αυτοκτονησε και ειδε οτι δεν υπαρχουν διαολια και μαλακιες μαυρες που πιστευε, ανετα θα δεχοταν

Nαι αλλα θα επρεπε να ειναι και ο George Harrison.:wink:

on topic

Kurt Cobain απιστευτη μορφη που ειχε ακομα πολλα να προσφερει στη μουσικη.

Ε μέχρι το 2001 κάτι θα είχαν κάνει σίγουρα!!!