Πρωτοχρονιάτικες επιθυμίες

Γεννηθείτω το thread (η επιθυμία του Σπύρου…)

Οργιάστε!

Είσαι ΘΕΟΣ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε συ θαναση , θα κανεισ δλδ οτι θελει το μαλ… ε ο σπυρος δλδ … οκ σαν Santa_Angel_In_Black θα τον εστελνα κατω μαζι με τα τελωνεια , γιατι για τοσο το κοβω αυτο το ον.

Άγιε μου Βασίλη κάνε να κερδίσω τα 25.000.000 ΕΥΡΩ του Πρωτοχρονιάτικου και όλα τ’ άλλα έρχονται… Σου υπόσχομαι μάλιστα να σου επιστρέψω μερικά… Θα τα πετάξω όλα στον ουρανό και ότι επιστρέψει δικό μου… Ότι μείνει για πάρτη σου…

ΥΓ. Άγιε μου Βασίλη κάνε τον slekkas και τον Arcade κάθε φορά που γράφουν για μουσική να τους πιάνει γλωσσοδέτης και να λένε…

Oι Europe γαμάνε ότι ακούτε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η απάντηση στο Topic της “Παρασκευής”!!
Δεν θα μου το παίζεις εμένα Φαντομάς! :lol: :lol:

Μια και πέρασαν τα Χριστούγεννα, να το κάνουμε “Πρωτοχρονιάτικες”?

Ντίν ντίν done!

…Είπε ο Θεός της τεχνολογίας και έγινε…

Να σας πω, έχουμε όλοι αϋπνίες απόψε ή έτσι γίνεται κάθε βράδυ?

Εγω θελω ενα καλο παιδι παντως…(οχι τον Κολιν) :roll:

Πρός Νάνσυ: Κάθε βράδυ και χειρότερα!
Πρός Σοφία: Σου έχω βρεί… τον The_Arcade

Τι λες ρε συ! Και πως σηκώνεστε το πρωί? Εγώ απόψε ας πούμε ξενυχτάω γιατί δεν δουλεύω αύριο, αλλιώς θα έβλεπα ήδη τα πρώτα μου όνειρα!

…Είπε ο Θεός της τεχνολογίας και έγινε…

Να σας πω, έχουμε όλοι αϋπνίες απόψε ή έτσι γίνεται κάθε βράδυ?[/quote]

Ο πιο γέρος πάει για ύπνο… Καλή συνέχεια σε όλους…

Κι ακολουθώ κι εγώ σε κανένα πεντάλεπτο γιατί έχω μανικιούρ το πρωί! Σοβαρές ασχολίες!

Πάω και εγώ… Έχουμε και ενα συνεργείο να ανοίξουμε το πρωί!

Καλή συνέχεια σε όσους απόμειναν! Καληνύχτες!

Αφού λοιπόν όλοι φεύγουμε και όλοι εδώ είμαστε, πάει να πει ότι δεν μας κάνει καρδιά ν’αποχωριστούμε ο ένας τον άλλο! Πάμε λοιπόν όλοι στο ίδιο όνειρο να συνεχίσουμε, και φέρτε και τίποτα να πιούμε να χαλαρώσουμε λιγάκι!

Καληνύχτα και φιλάκια σε όλους!

Οχι, για καλο παιδι εννοω…

Νανσυ κοιτα να συνηθισεις, εδω το φορουμ διανυκτερευει!

Πάντως εγώ [size=6]ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!!![/size]
(Το εύχομαι τόσο καιρό από μέσα μου, είπα αυτή τη φορά να το φωνάξω μπας και πιάσει!)

Εσύ μπορεί να θες…το πτυχίο βλέπω να ζορίζεται!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν το έχεις πάρει πολύ ζεστά το θέμα… :wink:

To 2006 θελω να φερει , υγεια για ολους αλλα πιο πολυ για τα ατομα που αγαπω , ξερουν ποιοι ειναι αυτοι , και να γινουμε πιο πολυ ανθρωποι ολοι μας , γιατι εχουμε αρχισει να το ξεχναμε .
Και κατι τελευταιο να μην ειμαστε δυσπιστοι με τους γυρω μας .

Το 2006 να είναι η καλύτερη χρονια για όλους σας μέχρι να έρθει το 2007!!!

Και το νέο Europe ν γαμάει όπως όλα τα προηγούμενα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: