Ζητείται Μπάντα

Νομίζω οτι παίζω κιθάρα…
Ζητουνται ψιλοανισόρροπα ατομα που να ακούνε Smiths,Organ,Tindersticks,Pj Harvey κ.τ.λ…
Οι αρχάριοι είναι ιδανικοί( οχι τελείως αρχαριοι εεεε)
Περιοχή δυτικη αττική…

γεια σου φιλε, παιζω κιθαρα 1 εβδομαδα (πλακα κανω 4 χρονια παιζω) και ενδιαφερομαι αλλα δεν ειμαι και πολυ φανατικος των συγκροτηματων που ανεφερες αλλα αυτο δεν ειναι προβλημα για μενα…αν θες στειλε μου e-mail στο vpaparsenis@yahoo.gr για να πουμε περισσοτερα…:slight_smile:

Γεια!Σ’ευχαριστω για το reply,…αλλά,
1ον. εκανες λαθος στο φύλο…
2ον. το μονο που με νοιαζει ειναι να ειναι να εισαι πορωμενος με αυτες τις μπαντες…
ευχαριστώ όπως και να χει:wink:

ωραιες επιλογες απο μπαντες…κριμα που εχω ηδη μπαντα κ δεν εχω χρονο για κατι αλλο…good luck στην ανευρεση μελων…:roll:

Να 'σαι καλά.Και συ rock on με τη μπαντα σου:thumbup:

Γεια σου φιλη μου τοτε απλα δεν ηξερα γι αυτο.πραγματικα συγνωμη.οσο για το 2ο.δν ακουω tindersticks.σημερα ακουσα και μου αρεσαν πολυ μπορω να πω.τα αλλα συγκροτηματα δυστυχως δεν τα εχω ακουσει ακομα.αλλα θα ακουσω πολυ συντομα.γενικως ειμαι πολυ ανοιχτομυαλος στην μουσικη και δεν εχω κανενα προβλημα να παιξω τετοιο ειδος.αντιθετως σου ειπα οτι μου αρεσε.απο κει και περα μπορω ευκολα να πορωθω με αυτο το ειδος.αν ομως δεν με θες δεν υπαρχει προβλημα.απλα μου αρεσει να παιζω ειδη που δεν εχω ξανα ακουσει και να ερχομαι σε πρωτη επαφη μεσω καποιας μπαντας.συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα και συγνωμη και για το φυλο ξανα… :slight_smile:

γκχμ - γκχμ…

τι μπορει να κανει ο ανθρωπος για να… :stuck_out_tongue:
“ρε, αυτη μεχρι και το μουστακι θα σε βαλει να ξυρισεις…!!”

σορρυ, δεν κρατηθηκα…:lol:
συνεχιστε…

φιλε αν αυτο πηγαινε για μενα κανεις λαθος.απλα ζω απ τη μουσικη γι αυτο!!!αν δεν πηγαινε για μενα οκ τοτε…