Ευτιχίσμενο το 2006

Και ναι … είναι γεγονός πλέον μπήκε το 2006

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους σας , ελπίζω και εύχομαι ολόψυχα το νέο έτος να φέρει προσωπικές επιτυχίες και υγεία σε όλους σας …

Μου λείψατε ρε ένας χρόνος πέρασε . :lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :lol: :lol: :lol: :lol:
ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ!!!

Χρονια πολλα παιδια! Ο,τι επιθυμειτε! Πανω απο ολα υγεια!!!

Καλή χρονιά να χουμε παίδες. Με υγεία πάνω απ’όλα.

Καλη χρονια σε ολους και ο καινουριος χρονος να φερει οτι δεν εφερε ο προηγουμενος…

Εκτός από τα τετριμμένα σε όλους τους χρήστες του froum, θέλω να ευχηθώ ότι καλύτερο στους συντελεστές του rocking.gr ευχόμενος το 2006 να φέρει ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στο site και πολλά αποκλειστικά…

Καλή χρονιά σε όλους!!Εύχομαι ό,τι επιθυμείτε να το αποκτήσετε και κυρίως υγεία!

εγώ εύχομαι το 2006 να φέρει στον καθένα από εδώ μεσα αλλά και έξω από εδώ ότι εκείνος επιθυμεί…

Καλή Χρονιά σε όλους/ες !Μακάρι ο νέος χρόνος να σας φέρει , κ να επιτύχετε ,ό,τι επιθυμείτε κ δεν το αποκτήσατε το 2005…Υγεία για εσάς , τις οικογένειες σας κ όποιους αγαπάτε…Ευτυχία κ ειρήνη…Να είστε πάντα καλά κ χαμογελαστοί/ές!! :slight_smile:

ΧΧΜάκιαΧΧ

Χρόνια πολλά και ΚΑΛΑ [βασικό]
Το 2006 να φέρει σε όλο τον κόσμο υγεία και ευτυχία.
Άντε, και να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι, για να μπορέσουμε να πλάσουμε έναν καλύτερο κόσμο, για τους «καινούριους» που έρχονται.

Χρόνια Πολλά παίδες… Ευτυχισμένο το 2006! Ότι επιθυμείτε!

Καλή χρονιά σας κοπελιές και παλικάρια!!(αδυναμίες και μη :wink: ) Το 2006 να είναι καλύτερο από το 5 και χειρότερο από το 7 (έτσι, για να έχουμε και σε κάτι να ελπίζουμε!) Να’χετε όλοι υγεία, ευτυχία και επιτυχίες παντού!!! :smiley:

:-*

Καλη χρονια με υγεια+χαρα σε σας και τις οικογενειες σας και μακαρι αυτος ο χρονος να καλυψει τα κενα του προηγουμενου.

Αν και λίγο καθυστερημένα, καλή χρονιά με υγεία πάνω απ’ όλα!
Ας ελπίσουμε το 2006 να αποδειχθεί καλύτερο από το 2005. Στο rocking τουλάχιστον αναμένονται πολλές εκπλήξεις και μάλιστα σχετικά σύντομα.

Θα τους κάνουμε ban όλους? Γουστάρω!

Θα τους κάνουμε ban όλους? Γουστάρω![/quote]
Παλι ρε;

xronia polla se olous:)

Εντωμεταξυ τωρα το ειδα…Ο αγραμματος που εκανε το τοπικ, τον τιτλο τον εκανε ετσι για να μας βγει το ματι;

Πως μ’αρέσουν οι εκπλήξεις!!!

Χρόνια πολλά σας είπα βρε?