Τραγουδιστης

Ζητηται τραγουδιστης με εμπειρια στο να συνθετει κομματια στο ειδος της Power/Neo Classical Metal.
Ειμαι κιθαριστας και θελω να βρω εναν τραγουδιστη αρχικα για να δουλεψουμε το υλικο που εχω ετοιμασει μεχρι στιγμης(Δεν ειναι πολυ αλλα θα γινει αν βρεθει καποιος με skills).
Πρεπει να σημειωσω οτι ΔΕΝ υπαρχουν αλλα μελη για την μπαντα γιατι οπως ανεφερα χρειαζομαι εναν τραγουδιστη αρχηκα για να δουλεψουμε τις ιδεες.
Απαραιτητο ειναι ο τραγουδιστης να γραφει lyrics σε ποιο Power Metal καταστασεις.

Περιοχη:Αθηνα
Ηλικιες:18+
Επιρροες:Galneryus,Double Dealer,Hizaki Grace Project,Spinalcord,Symphony X…και γενικοτερα πολλα αλλα Power Metal συγκροτηματα.

Εχω μια ταση στο να μου αρεσουν ιδιαιτερα τα συγροτηματα απο Japan(βλεπε Galneryus,Spinalcord)οποτε θα ηταν καλο αν εβρισκα καποιον που να ακουει και αυτος παρομοια συγκροτηματα(Δεν με χαλαει βεβαια να βρεθει και να μην ακουει,αρκει να ειναι ανοιχτος μουσικα).

Τελος πιστευω πως εννοειτε οτι ψαχνω καποιον οπου θα βλεπει ΠΟΛΥ σοβαρα το ολο θεμα,με ορεξη για δουλεια,ελευθερο χρονο και πανω απ ολα να ειναι πορομενος με την Power για να τα δινει ολα!

Οποιος ενδιαφερετε μπορει να μου στηλει ΠΜ
να προσθεσει στο msn αυτο το mail:vin-guitarist@hotmail.com
ή ακομα και να ζητησει τον αριθμο μου για να μιλισουμε.

Ευχαριστω που δωσατε τον χρονο για να διαβασετε την αγγελια μου!