Γειά σε όλους!

Καλημέρα παιδιά.Νίκος λέγομαι,32 ετών…Παρακολουθώ το foroum καιρό απλά δεν έτυχε να συμμέχω σε κάποια απο τις κουβέντες σας.Στέλνω λοιπόν την καλημέρα μου σε όλους σαν πρώτη γνωριμία.:slight_smile:

καλως ήρθες νίκο ! καλά ποσταρίσματα κ καλά να περνάς ! για πες μας μερικά από τα συγκροτήματα που σου αρέσουν ! :slight_smile:

καλως ηρθες και απο μενα.ξεκινα και λεγε μπαντες:)

Δεν κολλάω σε συγκεκριμένα είδη,ακούω αρκετά πραγματα.πχ Paradise Lost,Meshuggah,Anathema,Slayer,Hypocrisy…και η λίστα συνεχιζεται!!:smiley:

:wink::wink:8)8)

Απλά όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις να εκτιμάς όλο κ περισσότερα πράγματα.Το ίδιο συμβαίνει κ με την μουσική.

ωραιος ο παιχτης:D

SLAYER ΡΕ!
Και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε…

Γιατί υπάρχει άνθρωπος που ακούει metal κ δεν του αρέσουν οι Slayer?!?
Και αν ναι γιατί ζει ακόμα?[-X

κάποια στιγμή σου προτείνω να μπεις εδώ κ να κράξεις ελεύθερα ! :stuck_out_tongue:

Μeshuggah & Hypocrisy.Δικος μας και εσυ !

Οι Slayer εννοουνται παιδες.Ειναι σαν να λες μεταλλας που δεν πινει μπυρα.

Kαλως ηρθες Νικο.

Εντάξει μη το νομίζεις και τόσο αυτό. Έβλεπα και τα Posts του Sonisphere που είχαν πάει όλοι οι καθυστερημένοι αλεξιπτωτιστές να δουν τους Big 4 του THRASH και οι μισοί ήταν τρελοί όμως φανατίκλες Slayer ναούμ. Γελάει το σύμπαν.

On Topic: Καλώς τον και καλή διαμονή

Σιγά τους Slayer ρε.
Καλοί αλλά ως εκεί για μένα.
Α, welcome κιόλας 8)

Μ΄αρέσει που παλιά καλωσόριζαν οι καλύτεροι χρήστες, τουλάχιστον σε μένα είχαν απαντήσει μερικοί απ’ αυτούς που θεωρώ εγώ τοπ. Τώρα απαντά όποιος να ναι.

Στηρίζουμε συνομήλικους στο φορουμ, καλωσήρθες και καλά ποστ λοιπόν.

Εγω παντως που ακουω και μεταλ δεν μου αρεσουν οι Slayer…

(μη με παρετε με τις ντοματες…)
:p:p

εντιτ και για να μην ειμαι αγενης

Καλως ηρθες Νικο!!

Kαλως ηρθες στην παρεα! :slight_smile:

:frowning:
0/2.

Γεια σας κύριε Νίκο μας.

Welcome sir Nikos :p. Καλως ορισες φιλε!

Ρε Shaman τι το ήθελες αυτο το ‘‘κύριε’’?Με τσάκισες:p
Λόγω ηλικίας?:lol:

wellcome και απο εμενα, και ας μην ειμαι απο τους παλιους-καλους χρηστες του φορουμ…:?