Με καλωσοριζω

Καλώς σε βρήκαμε Jim 8)

Γειά σου kourou με τον Slash στο Avatar! :wink:

Μόλις διαμόρφωσα κι εγώ το δικό μου… Ως γνήσιος fan των AC/DC… 8)

Η πλάκα είναι πως έχει τόσα topic εδώ και δεν ξέρω πού να πρωτογράψω… Anyway, με τον καιρό θα βγάλω μιαν άκρη (πιστεύω…)

Να φτιάξω και κάνα δικό μου με AC/DC βεβαίως βεβαίως… :lol:

Έχουμε δουλειά να κάνουμε…

Δημητράκη… Σε χαιρετώ… καλώς ήρθες…

χμμμμμμ…

λοιπόν. Η Νάστα (Blackbirth) είναι η κολλητή μου. Την ξέρω πολλά χρόνια αλλά τα τρια τελευταία είμαστε μαζί. Μαζί της έχω κάνει τους καλύτερους καβγάδες. Σε αυτή χρωστάω την μουσική που ακούω σήμερα. Τον (υψηλό) βαθμό που κατέκτησα στο μάθημα “ψυχολογικός πόλεμος”. Τις βρισιές που έχω μάθει (τις μετράω :smiley: ) και στις οποίες έχω κάνει ατέλειωτες ώρες εξάσκηση πάνω στη κοπελιά.
Για πες μου Βασούλα… για πόσο χρονικό διάστημα έχουμε κάτσει αγριοκοιτώντας η μια την άλλη; Δυο ώρες; Όχι ρε, με τίποτα. Απλά αυτό που συμβαίνει μεταξύ μας είναι κάτι really special. Πόσες φορές προσπάθησαν να μας “χωρίσουν” αγαπημένη μου;

Για δυο άτομα στον κόσμο βάζω τα πάντα κάτω και γίνομαι “χαλί”. Για την αδερφή μου και την Νασ’ .
Και δε πα’ να μου ουρλιάζει ο κάθε μαλάκας ό,τι θέλει… Δε πα’ να 'χω αποδείξεις μπρος στα μάτια μου… Αν δεν μου πει η ίδια ότι “ξέρεις, ναι. Εγώ το έκανα” δεν πρόκειται ούτε ο Μωυσής και ο Νώε να μου αλλάξουν γνώμη! Γιατί τα πάντα θα φύγουν εδώ πέρα. Αυτή θα είναι εδώ!

και όπως λέει και η βιολογική -huh?- μάνα μου: αν θες να κάνεις ένα φίλο κλείσε το ένα μάτι. Και αν θες να τον κρατήσεις κλείσ και τα δυο